reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

wiz super po wizycie przynajmniej nie będziesz żyć w niepewności tylko już się nastawiać kiedy utulisz maleństwo
Paulka nie ma jak w domku prawda? pochwal się w wolnej chwili Igą, a jak Patryczek zareagował na siostrzyczkę?
 
reklama
paulka super że już jesteście w domu!
Ogarniaj się ogarniaj, pewnie Iga nie daje Ci teraz żyć:-) Ale masz już ją ze sobą, a to najważniejsze;-)
 
Witajcie ja tylko na chwilkę bo kupujemy auto i muszę iść podpisać dokumenty;)
Wszystko u mnie OK dzięki za troske i pamięć;)









 
reklama
doczytałam was, ale nie odpiszę bo padnięta jestem. Pochodziłam z mężem po promenadzie, potem pojechaliśmy do Niemiec pochodzić po sklepach i ani jednego malutkiego skurczyku:-(ja chyba zostanę w ciąży do starości...
Zrobiłam ogórki małosolne ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo pierwszy raz robiłam tak na wyczucie
jutro rano idę na ktg więc nie rozpisujcie się za bardzo bo nie dam rady nadrobić:-)
 
Do góry