reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec- ja wczoraj pytałam mojego gina o mokre majtki, ale powiedział, że to nie wody, tylko większe upławy przed końcem ciąży, ale jak nie jesteś pewna to lepiej jedź na tą porodówkę
 
reklama
Tez mam tak,ze majty mokrawe,ale to chyba te upławy tak leca teraz. W sumie niekoniecznie wody na zblizajacy sie porod musza wyleciec. Zdec kobito schizujesz sie chyba niepotrzebnie ;-)

mały mnie kopie głowa po piczy - masakra ilez mozna sie ruszac przez caly dzien - wychodz juz mama karze!!! :-D
 
Zdec może być tak że wody odejdą i możesz nie mieć skurczy-tak miała moja bratowa nawet po oksytocynie zero skurczy, albo może to nie wody tylko więcej upławów takich wodnistych. Podjedź na IP przynajmniej będziesz mieć pewność co i jak:)
edit: jak to fałszywy alarm to i tak Cię wykopią do domu:)
 
Te upały mnie wykończą , niby w domu chłodno,ale jakos i tak to czuję. Wogole to brzuch mnie boli jakos po tym dzisiejszym przeczyszczeniu i dziurka piecze strasznie:crazy: - bosze za co to :-(
 
ale mi się pospało:-) teraz na szybko obiad i cóż nadal siedzimy w domku bo na zewnątrz ponad 35 stopni, spacer może za jakąś godzinke

annajak serdeczne gratulacje i witamy Kasie
katarzynajanicka podziwiam ża spacery do sklepu bo ja w ten upał juz nie daję rady wychodzić zaraz jestem mokra a jakbym miała jeszcze zakupy robić:no:
a z kapustkę to może taką gotowaną, przepis jest na wątku kuchennym albo gołąbki
sealet jaką masz grzeczną córcie
avena czyli będziesz mieć ustalaną cesarke dopiero czy będą czekać na pierwsze oznaki porodu i dopiero wtedy?
kajdusia to my tu prawie wszystkie chciałybyśmy juz niedługo a ty wręcz przeciwnie
ciekawe co co dzidzia na to:-)
asencja u mnie także wszyscy się dziwią gdzie mi te 18 kg poszło bo poza brzuchem podobno nigdzie ale ja po spodniach widzę że także w biodra i doopkę;-)
ewuś dzielnie dotrwałaś, ogromne gratulacje dla Ciebie za wytrwałość, pochwal się nam tu szybko swoimi skarbami bo chyba wszystkie jesteśmy ciekawe jak wyglądają, czy są do siebie podobni itd, szybkiego powrotu do formy
lena to chyba wystawiła naszą czujność na próbę, tak po cichu zniknęła i się zastanawiajcie co się dzieje:tak::-)
Kasiek1983 wielkość nie ma żadnego wpływu na ilosc pokarmu, wręcz pokusiłabym się o stwierdzenie że te mniejsze są bardziej wydajne niż te ogromne, znam kilka dziewczyn z dużymi piersiami które miały ogromne problemy z karmieniem albo wręcz jego brak
zdec z tymi wodami to tak jak dziewczyny piszą niekoniecznie muszą chlusnąć mogą się sączyć powoli, jak główka dziecka jest już nisko w kanale to dziala niczym korek i wtedy tylko się sączą
czyżbyś jednak zamierzała wkrótce urodzić, najpierw czop, powolutku skurcze się rozkręcają a teraz wody:tak::-D

jeżeli nadal tak bedzie to wieczorem wybierz się do szpitala nawet jeśli skurczy nie będzie, przecież nie wiesz jak dużo ich już poleciało a dzidzia nie może zostać z niczym, najwyżej sprawdzą co się dzieje i jeśli to nie wody to odeślą cię do domu

mi z córcią odeszły przed 8 i jak pojechaliśmy do szpitala to dowiedziałam się że napewno w ciągu 12 godz mała będzie z nami bo nie może zostac bez wód, obyło się bez wspomagania i o 18 mała była na zewnątrz
Gryzka współczuję bólu paluszka, ja ostatnio wszędzie zachaczam brzuchem, niby przez tyle miesięcy powinnam się przyzwyczaić do tego że coś mi tu jednak z przodu wystaje ale jednak;-)
ja także jutro wizyta u ginki i usg chyba juz ostatnie, aż jestem ciekawa co mi powie a moze juz coś przepowie?
Gosiagro super że już w domku, pochwal się nam Majeczką w wolnej chwili
 
eagle jak byłam w zeszłym tygodniu u ordynatora to mi powiedział że on nie wie co ze mną zrobią:):):)uśmiałam się, to jak on nie wie to ja już nie mam więcej pytań:):):) Jak jutro się zgłoszę to mają zrobić usg i się zobaczy, jak nadal będzie położenie miednicowe to cesarka, ale też nie mam pojęcia czy odrazu ustalą w który dzień czy będą czekać - pytałam ale mi nie odpowiedział. Jutro więc sądny dzień:D
 
reklama
Witajcie laski te zapakowane jak i rozpakowane pare dni mnie nie było wylądowałam w szpitalu bo myślałam że to już miałam przez 5 godz bóle co 5 min ale po przyjezdzie na ip wszystko ucichło no prawie bo takie mizerne były jeszcze przez 2 dni ale po oksytocynie nic się nie działo więcej to puścili mnie do domu więc nadal czekam
 
Do góry