reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny takie pytanie z zupełnie innej bajki.
Czy któraś z was się orientuje czy na zwolnieniu lekarskim lub podczas urlopu macierzyńskiego można podjąć się pracy, tzn chodzi mi o taką chałupniczą w stylu przepisywanie tekstów? Strasznie mi się dzisiaj nudzi;-)
 
reklama
I lena coś się nie odzywa czyżby coś się ruszyło czy znowu nasz niedzwiedz śpi:-)
Znowu zjadłam całe to holerne zagęszczone mleko słodzone już nawet wagą przestałam sie przejmować trzeba sie chociarz jakoś pocieszac
 
Ostatnia edycja:
Ksiazeczki ciazowe to ja juz mam druga prawie cala zapelniona hihi:)

Co do puchniecia nog to mi tak zaczely puchnac jakis tydzien temu, ale wchodze w buty=)

Kurde tak mi sie wydaje ze odchodzi mi czop...jak sie podcieram znajduje taka gesta wycieline koloru lekkiego brazu, takie geste to jest, to cyba to? jak myslicie? mialam dzis sie przytulac z tym swoim ale jesli to jest to, to odpuszcze sobie...
 
Witajcie,

Ale się dziewczyn rozpakowało w weekend:-)
Ciekawe co u leny bo się nie odzywała dawno;-)
Ja sobie siedzę już w pracy od 6:30, ale w sumie nie długo zamierzam już kończyć:-)

Życzę wszystkim miłego dnia.
A tym które mają w planach się dzisiaj rozpakować, spokojnego i szybkiego porodu:tak:
Witajcie miałam bardzo atrkcyjny weekend;)
W sobotę na grillu u teściów wróciliśmy o 24 a w niedzielę rano pojechaliśmy do Wschowy na Kacze Doły na Mistrzostwa Świata w SIDECAR i Quadach a później nad jeziorko do Lginia;)Wróciliśmy o 21 i teraz dopiero wstałam;)
Czop się łuszczy....brak skurczy i rozwarcia więc nastawiam się na termin 17 bądź na wywołanie bo ani widu ani słychu;)
 
Lena trzeba było pojezdzic na tych crosach :-D

julia moze to jest to niewiem,ja wiem,ze to ma byc galareta :confused:

ja lukam co chwila na majty ,ale tam zero czopa :-:)-:)-:)shocked2:
 
Witajcie.
Nocka przespana dziś pięknie, ale jak wstałam i zobaczyłam co dziś za oknem to mam ochotę wrócić do łóżka :wściekła/y:. Kurcze, za długo było ładnie, czy co :wściekła/y:

Kreatorka jest mamusią? Ale cudnie!!!
Zdec, Ewelinka- kobity, jesteście niezniszczalne, Wy nadal chodzicie jeszcze do pracy? :szok:
MagdaM- to faktycznie musialaś fajnie wyglądać grając w piłę, ja nadal ścigam się po czworakach z Piotrem resorakami, a brzuch prawie zamiata podłogę :-D
Athena- no Tobie to chyba najbardziej życzę prędkiego porodu... Biedulko się naczekasz....
Zdec, Ewelinka, Milka, Agi, eagle- wygląda na to, że ja też jeszcze długo będę w dwupaku, lekarz ostatnio mi mówił, że na poród się nie zanosi... Jutro mam planowo ostatnią wizytę to zo zobaczymy co powie...
asiatipl- i jak po wizycie?
Olafasola- sama dokładnie nie wiem jak to jest z tymi skurczami, wcześniej też myślałam, że to te kłucia w podbrzuszu, póxniej myślałam, że to to ćmienie takie jak na okres, ale to jest za bardzo jednostajne... Zdziwiłam się tylko jak byłam na ktg, patrzyłam uważnie na aparat i pokazywał małe skurcze na coś co myślałam, że to takie jakby przeciąganie się dziecka, jakby się mocno ze wszystkich stron wypinała, albo jakby ktoś górę brzucha i obręczą opasywał... I teraz już sama nie wiem :no:
agula82- ja kupiłam i biorę tylko 2 saszetki, poprzednio miałam cesarkę i w ogóle ich nie używałam, więc teraz kupiłam oszczędnie, a zawsze może mąż dokupić....
ewelinamariusz- ja CIę pamiętam, bo jesteś na liście koło mnie, mamy ten sam termin :tak:Amelka rzeczywiście malutka, ale z tymi pomiarami to nigdy nic nie wiadomo...
magducha85- witaj!
ewela- powodzenia na wizycie!
Gryzka- hehe, ja wczoraj robiłam botwinkę, na dziś jeszcze zostało :-) Tylko sie nie rozpakuj teraz bez męża!
cobra- wiem, że nie jest CI do śmiechu, ale ja się uśmiałam z Twojego postu, bo miałam identyczny stan przez ostatnie kilka dni :-D Dziś mi trochę już przeszło, nie przejmuj się, w końcu urodzisz :tak: I udanej wizyty życzę-a może jednak lekarz powie Ci coś odkrywczego ;-)
Alusia- niestety nie pomogę Ci z tą nerką, nie mam pojęcia :no:
katarzynajanicka- to sporo miałaś tych wizyt, ja nie mogę narzekać na mojego gina, też wizyta jak na Bydgoszcz dość droga- 120zł, ale za nic dodatkowo nie zdziera, już dwa razy przyjmował mnie dodatkowo w szpitalu na ktg, ale badał też i wszystko sprawdzał i wtedy nie brał ani grosza :tak:No i przystojny jest :-D Z tymi niedrapkami to lepiej je jednak mieć, sama wyczujesz, czy użyć czy nie, Piotrek tak się na początku drapał, że bez tych rękawiczek ani rusz....
Asnecja- najlepszości z okazji rocznicy ślubu! A film polecacie???
Zdec- widze, że dzisiaj sporo wizyt, powodzenia! Co do dodatkowej pracy na zwolnieniu to raczej nie ma szans :no: Chyba, że umowę napiszesz na kogoś... Mi się wielokrotnie zdarzało grać chałturki na L4, albo na macierzyńskim, ale umowa wtedy szła na męża....
Lena- hehe, też sobie od razu wyobraziłam sobie Ciebie brzuchatkę na tych quadach :-D:-D

Miłego dnia laseczki!
 
reklama
Witajcie miałam bardzo atrkcyjny weekend;)
W sobotę na grillu u teściów wróciliśmy o 24 a w niedzielę rano pojechaliśmy do Wschowy na Kacze Doły na Mistrzostwa Świata w SIDECAR i Quadach a później nad jeziorko do Lginia;)Wróciliśmy o 21 i teraz dopiero wstałam;)
Czop się łuszczy....brak skurczy i rozwarcia więc nastawiam się na termin 17 bądź na wywołanie bo ani widu ani słychu;)

właśnie 2 opcje wchodziły w grę, albo porodówka albo jeszcze śpiochasz:-D

a ja zmykam po lody, to chyba tak w ramach obiadu będzie;-), mała ma zupkę a mąż niech sobie coś sam upoluje;-) bo mi sie dziś nie chce stać w kuchni:-D
 
Do góry