reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie i dziekuje za trzymane kciuki i gratulacje :-):-)

jak pisalam wczesniej w smsach bylo ciezko ,ale juz zapomnilalam bardzo mi pomogl moj J byl bardzo pomocny i bardzo mu dziekuje za to bo bym chyba sie poddala po 5 godz.
szczegoly troche pozniej bo niestety troche boliiiiii pupa:-):-)

malutka grzeczna narazie je i spi ale Mikolaj strasznie zazdrosny i nie daje mi wytchnienia :tak::tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny te w dwupakach i te rozpakowane widze ze nie tylko ja miałam ciężką noc moja podobna jak u paulki skurcze co 7 min przez 2 godz jak poszłam się szykować wskoczyłam do wanny wszystko przeszło jestem już zła mogłoby się wkońcu rozkręcić na dobre ale mam nadzieję ze tak będzie bo cały czas coś mnie ciągnie brzuch no i mam głupie wrażenie jakby c**ka miała mi wyjść na zewnątrz więc może?
mama mikołaja gratuluję i życzę dużo zdrówka i pociechy z maluszka
 
Julia, wysłałam ci zaproszenie.
Mama Mikołaja wielkie gratulacje! Ale miałaś przeprawę, nie do pozazdroszczenia, ale masz juz córcie przy sobie, a to najwazniejsze.
Zdec, pewnie można już składać gratulacje!!!
 
Ostatnia edycja:
Julia, wysłałam ci zaproszenie.
Mama Mikołaja wielkie gratulacje! Ale miałaś przeprawę, nie do pozazdroszczenia, ale masz juz córcie przy sobie, a to najwazniejsze.
Zdec, pewnie można już składać gratulacje!!!

Bardzo dziekuje za zaproszenie:) bladzilam troche bo jeszcze jednak tak dobrze obeznanego niemam forum ale sie udalo:)

Ja tez dzis mam grila mniam mniam;D

Jak bylam u lekarza zeby pobral mi posiew, to powiedzial ze szyjki zostalo jakies 0,5cm i mam juz rozwarcie 1,5cm i ze porod wisi na wlosku:) teraz tylko pozostalo czekac:) w polowie tyg. bede wiedziec co z tym paciorkowcem wiec wolalabym jedank jeszcze nierodzic:) bo bede sie martwic o coreczke...
 
Jak bylam u lekarza zeby pobral mi posiew, to powiedzial ze szyjki zostalo jakies 0,5cm i mam juz rozwarcie 1,5cm i ze porod wisi na wlosku:) teraz tylko pozostalo czekac:) w polowie tyg. bede wiedziec co z tym paciorkowcem wiec wolalabym jedank jeszcze nierodzic:) bo bede sie martwic o coreczke...

ja chodze juz jakies 1,5 miesiaca bez szyjki i z 2cm rozwarciem i nadal sie kulam hihi a lekarz caly czas mowil ze nie wytrzymam do 38 tyg ze szybciej urodze a juz zaraz konczys ie 39:-D:-D:-D:-D

ale wczoraj cos sie zaczelo dziac i moze dzisiaj sie rozkreci w koncu:tak::tak::tak: mam nadzieje:-):-):-)
 
paula oby oby ,bo juz chyba drugi tydzien cos dzieje,ale nic nie widac,wiec moze w końcu sie uda :-)

Powiem wam,ze ten grill był pyszny mniam mniam :-D , pózniej byłam na plazy poleżeć,ale ciepło,aż żal,że sie poopalac nie można :dry:
 
Hej wszystkim! widzę że dziś cisza na forum. Jak zwykle w weekend;-)

U mnie ok, od wczoraj siedze w domu sama:-( mój m. pojechał na jakieś zawody zeglarskie i dopiero jutro wieczorem wraca a ja odkąd go nie ma tylko spie z przerwami na spacer z psem i na jedzenie. Takie mnie lenistwo ogarnęło:-) no i czekam. Mam juz wszystko gotowe, torbe do szpitala spakowałam i już nie mogę się doczekać az się coś zacznie dziać ale niestety jedyne co to twardnieje mi brzuch i tyle.

Pozdrawiam!
 
To wątek czerwcówek - a tu już w maju gorące porody :)
Fajnie co rusz zaglądam i każda prawie wizyta to nowy dzieciaczek:) Emocje sięgają zenitu :)
Ja też już torbę spakowałam, chociaż jeszcze czuję, że do porodu...długie czekanie.:sorry2:
Następna wizyta dopiero 9 czerwca...nic się nie dzieje..zero skurczy.
 
reklama
hej dziewczyny
ja melduję, że mimo licznych namówień i prób przekonania Małego rodzić dziś nie zaczęłam ;-) raczej się też nie zapowiada
gorzej, że skręca mi jelita, bulgota jak w jakimś horrorze i mam mdłości
czyżby to ta miska lodów na zgagę :zawstydzona/y:
 
Do góry