reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
agula82 ja mam termin dzień przed Tobą, z usg też na 10 czerwca, ale mam nadzieję że wsio okaże się prędzej :tak: np. jutro :-)

na stronce, którą podała anik jest właśnie o upławach o których dziś mowa była IV. Objawy ze strony narządów płciowych - zwiększa się wydzielina z pochwy, występuje również uczucie pełności w okolicy sromu. więc w sumie spoko ^^

a co do opadających brzuszków... 3 na 4 znajome które pytałam nie zauważyły u się żadnej zmiany w tej kwestii, jedna na jakiś tydzień przed proodem doszła do wniosku, że jak siedzi do brzuch jej leży na kolanach więc chyba już blisko ;-) myślę, że nie ma co się sugerować
pewnie im więcej będziemy wypatrywać tym przekorniej organizm będzie wsio opóźniał :sorry2:

anecznik no w sumie trochę ciulato z tym szpitalem... ale racja, z ciśnieniem nie ma bata
więc ja życzę żeby pobyt w tej jakże przyjemnej człowiekowi instytucji okazał się jak najkrótszy i skończył prędkim radosnym powrotem do domu w powiększonym składzie :tak:
 
Nadika - Mega gratulacje....Jak to dobrze, że masz już Natanka przy sobie ....Życzę Wam wiele radości....
Mamo Mikołaja - mam nadzieję, że Twój ból i cierpienie w końcu zmieni się w wielką radość.....Oby malutka jak najszybciej pojawiła sie na świecie
Czarna wiedźmo - ja od tego tygodnia mam łożysko w stopniu II wcześniej było w I..ale ja za to nie wiem nic czy moje przepływy są ok....Ta moja ginka nigdy nawet mi nic nie wspomniała czy wszystko jest z nimi ok....Dopiero dzisiejsze posty uświadomiły mi że nigdy mi nic na ten temat nie wspomniala.....Jak to dobrze że juz się umówiłam na kolejna wizytę z innym gnekologiem....bo ta moja lekarz coraz bardziej mnie wkurza!!!!
 
fakt, niezła laska hyhy

ja dalej czytam o tych przedporodowych oznakach
i prawie w każdym artykule mowa o tym jak to u wiekszości kobiet nie zauwaza się przyrostu wagi ciala w ostatnim miesiącu

o ja pikole, to będą jaja
ja się boję nawet na wagę stanąć, u gin pewnie taki opiernicz dostanę że głowa mała :-p [ale za to jaki tyłek duży :-D]
 
reklama
Do góry