reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

nadika pięknie :) gratki ogromne
a powiedz, czemu Natanka do wcześniaków zaliczyli skoro już skończony 37 tc, orientujesz się?

pediatra stwierdził że jest słaby, za dużo wód się opił i dlatego potraktowali go jak wczesniaka. Leżałam z dziewczyną w pokoju która też urodziła w 37tc i u niej było ok.
Natankowi porobili sporo niezbędnych badań i był pod b.dobrą opieką wiec odejdzie mi większość wizyt u specjalistów
 
reklama
pediatra stwierdził że jest słaby, za dużo wód się opił i dlatego potraktowali go jak wczesniaka. Leżałam z dziewczyną w pokoju która też urodziła w 37tc i u niej było ok.
Natankowi porobili sporo niezbędnych badań i był pod b.dobrą opieką wiec odejdzie mi większość wizyt u specjalistów
to super wiadomosci, najwazniejsze ze zdrowiutki , czekamy na zdjecia!! No i porod mialas ekspresowy z tego co piszesz :tak::-D A jak ty sie czujesz po wszystkim?
 
pediatra stwierdził że jest słaby, za dużo wód się opił i dlatego potraktowali go jak wczesniaka. Leżałam z dziewczyną w pokoju która też urodziła w 37tc i u niej było ok.
Natankowi porobili sporo niezbędnych badań i był pod b.dobrą opieką wiec odejdzie mi większość wizyt u specjalistów
Czyli poza tygodniem ciąży jeszcze jest ważny stan maluszka. Super że jesteś zadowolona ze szpitala i że małemu porobili te badania. Teraz niech rośnie!!
 
pediatra stwierdził że jest słaby, za dużo wód się opił i dlatego potraktowali go jak wczesniaka. Leżałam z dziewczyną w pokoju która też urodziła w 37tc i u niej było ok.
Natankowi porobili sporo niezbędnych badań i był pod b.dobrą opieką wiec odejdzie mi większość wizyt u specjalistów

świetnie, że trafiła się tak dobra opieka :-) dużo zdrówka dla Małego i radości dla Was wszystkich :tak:
 
bo z tego co ja się orientowałam to skończony 37 tc to ciąża donoszona... a akurat jutro będę mieć 37t1d i chciałam zdradziecko się jeszcze na maj załapać
ale myślałam szczerze mówiąc, że to pewniak z tą ciążą donoszoną jeśli maluch duży i wsio ok
teraz jak tak patrze na necie to w większości źródeł nawet tak podają

Znalazłam takie coś w internecie:


  • ciąża donoszona 38-40 tyg. ciąży
  • ciąża przeterminowana 41 tyg. ciąży
  • ciąża przenoszona po 42 tyg. ciąży
 
No ładnie nowa dzidzia a my tu tydzień w niewiedzy żyjemy:-D
Moja Marysia urodziła się 37 i 1 dostała 10 pkt appgar i nie ma wpisanego żadnego wcześniactwa tylko poród o czasie więc może to od punktów i stanu zdrowia zależy:eek:
 
Nadika - gratulacje
Kasiulka1980 - tak zamierzam rodzić na lutyckiej a ty?
Czarna wiedźma- mi lekarz w 37+2dni mówił ze lozysko dojrzałe, ale nic wiećej nie powiedział, teraz wizyta w poniedziałek, to się dopytam, chyba, że nie będę już miała okazji:-D

 
no też mi się tak wydaje, że to od stanu Szkraba potem zależy
kasiulka na to co znalazłaś w sumie też można z dwóch stron patrzeć, bo niektórzy liczą 38 tc gdy jest skończony 37, inni gdy dopiero się skończy 38

pogubić się można :sorry2: no nic, zakładajmy że jak Szkraby są gotowe to wychodzą ;) chyba, że siedzą za dlugo to trza pogonić :-p
 
reklama
Do góry