reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Wiem co to za ból :-:)-:)-( Ale od wczoraj już go nie czuję . . . tak bardzo spuchły mi stopy i bolą przeokrutnie, że zapomniałam o rwie kulszowej. Już sama nie wiem co gorsze. Przez te stopy, szczególnie lewą nie mogę chodzić :no::no: Już mi się wszystkiego odechciało , chyba dopadła mnie depresja przedporodowa. Jak patrzę na moje stopy to wydaje mi się, ze powinnam z nimi trafić na OIOM . Nigdy czegoś takiego nie widziałam :no::no::no:

Mierzyłaś sobie ciśnienie?? Ja też myślałam że spuchnięte nogi to norma w ciąży, ale lekarz mnie uświadomił że normy też mają swoje granice. Teraz kiedy biorę tabletki na nadciśnienie obrzęki stup się zmniejszyły i jest o niebo lepiej chodź wciąż mam opuchnięte nóżki :-)
 
reklama
Cześć Wszystkim. Ja już po wszystkich egzaminach :-)tak więc córcia jak chce może wychodzić. Pogoda a przynajmniej temperatura się poprawiła to też nie będzie dzieciątko marzło.:tak:
A tak szczerze to trochę zaczynam się bać:zawstydzona/y:. Od wczoraj ciągle mam wrażenie, że już będę rodzić (wczoraj ciągle twardniejący brzuch, momentami lekkie bóle w dole brzucha i jak na złość mój mężczyzna w pracy cały dzień i bez możliwości szybkiego powrotu do domu, na szczęście sytuacja nie rozwinęła się bardziej i dotrwałam do dzisiaj), a od rana brzuch mnie pobolewa, fakt że trochę przesadziłam z chodzeniem no i ten egzamin, ale ja mam wrażenie, że to jednak coś więcej:tak: ale cóż pozostaje czekać:-D
 
MonikaT Anecznik ma racje, przy opuchliznie wazne jest kontrolowac cisnienie

jestem po bardzo milej majowce
najpierw koncerty w parku a potem grill
smialam sie ze takie majowki parkowe to beda moje imprezy przez najblizsze 5 lat:-)
jeszcze do tego karuzele i balony dmuchane
 
:szok: a ja mam kostki jak balony :eek: ale ja przed ciaza tez tak mialam i to bylo spowodowane ta zakrzepica zylna u mnie. A cisnienie w sumie mam dobre.
 
anecznik, Klementinka- dzięki dziewczyny, właśnie sobie zmierzyłam. No i jeśli wierzyć aparatowi to mam 130/80 i puls 80. Nie jest chyba źle ale rzeczywiście do tej pory największe jakie miałam to było 120/70-80 a stopy nadal jak balony i booooolą
 
witamy
u nas nadal nic sie nie dzieje ,oprocz remontu jeszcze i duzego sprzatania ,nie oszczedzam sie bo chce to juz miec za soba a dzidzia juz moze smialo wychodzic przyszedl czas na nia!!!
uciekam do wyrka bo ledwo sie ruszam ..)))
 
MonikaT na moje cis masz ok,
a stopy namocz sobie w chloednej wodzie, jak masz to dosyp morskiej soli do kapieli
mi tez pomaga naprzemienny prysznic na stopy i 1x dziennie herbata pokrzywowa
 
ewuś- Kochanie trzymaj się dzielnie, mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze:tak:

A ja właśnie wróciłam od mamy,pojadłam sobie pysznych rzeczy i nawet zaliczyłam długi spacerek na Odrą z Patrykiem, rodzicami, bratem i bratową :-) Mój tato tak się przejmował,że średnio co 15 minut pytał się czy wszystko dobrze i czy nie chcę usiąść, a ja o dziwo nawet nieźle zniosłam to chodzenie:-) Ale jak wróciliśmy do domu to kazał mi leżeć i nic nie robić:-), bo bał się,że zaraz urodzę:-) Myślę,że jutro jak pogoda pozwoli też wybiorę się na taki spacerek, może coś się rozkręci:-)
 
reklama
Do góry