reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie,

noc tak sobie minęła, trudno już się dobrze ułożyć z takim brzuszkiem:-(
ale dzielnie się trzymamy:-D, ale coś czuje, że jak się zacznie to jedna po drugiej będzie się rozpakowywać:tak::-D:-D
kajdusia- tez oglądam te relacje z tych podtopień, szok:szok:, a tu prognozy nadal brzydkie:-(
neti, askut -gratuluje dobrych wieści a Anich, eagle i scorpioniczce życzę dzisiaj takich samych wieści:-D
kreatorka - śliczny pokoi dla Niny:tak::tak::-D:-D
Ewitka - pozdrowienia:-D:-D
Nie wiedziałam z tym 2 tyg urlopem dla tatusia, fajnie:-D:-D, u nas się nie przyda, bo mąż ma własną działalność gospodarcza, która i tak teraz nie funkcjonuje w zasadzie bo przez chorobę od grudnia jest w domu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nadal zapakowana :-)

Ale się teraz z tym wymazem GBS wystraszyłam, piszecie że sie 10 dni czeka na wynik ... a ja dopiero w czwartek 20.05 będę miała pobieran a to już przecież juz teraz 38 tydzień jest ... rany co to będzie :-(
 
Witajcie,

regi co do korków to rzeczywiście to miasto to jakaś porażka...
Magda_M to w sumie nie dużo płaciłaś, to dobrze;) A on to sam dał do jakiegoś laboratorium czy musiałaś to gdzieś wozić?


wiesz co ja miałam to dać do laboratorium w dolmedzie, ale że było już zamknięte to Żórawski powiedział że on to przekaże położnej i położna miała to zanieść na drugi dzień.
 
Hello cięzarowki

Ale pogoda, wiecie co wczoraj gadali w tv, ze taka pogoda jest przez ten wybuch wulkanu i sie zastatanwiam czy wogole lato bedzie :baffled:,a ja wsio ciuszki cienkie i z krotkim rekawkiem .

No wam powiem,ze ja chce juz rodzic. Dretwieja mi boki w nocy, bola biodra .

Hmm ciekawe czy dzis wozek przyjdzie , kurde ,ale mam peszka, tata mi wczoraj samochod zabral i zostalam z ogromnym jeepem ,ktorym nie lubie jezdzic brrrrrrr ,bo zawsze mi sie wydaje,ze zajmuje poltora pasa :baffled:
Cholercia,ale zadzwonie na ta poczte i sie dowiem,moze juz paczka jest,to jakos sie przemoge ,zeby pojechac po nia.
 
Tak piszecie o tych problemach ze spaniem i się zaczynam zastanawiać czy mnie to jeszcze czeka.
Ja jak zawsze jak usnę to jak kamień... boję się co to będzie jak będzie mała i będzie płakać, czy ja ją w ogóle usłyszę??:(

Magda_M próbuję znaleść nazwę tego badania w cenniku Dolmed i coś chyba ślepa jestem:/
 
Ostatnia edycja:
oj usłyszysz usłyszysz :-) ja przy Szymku też sie tego bałam a potem jak się urodził sama się dziwiłam że budziłam się w nocy przy najmniejszym ruchu Szymka tak mi sie słuch wyostrzył :-) jak miał katarek to budziłam się w nocy bo przez sen słyszałam ze mu się ciężko oddycha



też nie moge znaleść
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja w dwupaku nocka o dziwo spokojna wstałam tylko 2 razy i zastanawiałam sie czy nie chodziłam do kibelka przez sen ale nie :-D
wszystkim dzisiaj wizytujacym zycze dobrych wieści
anecznik nie jestem tego pewna czy to dobry pomysł żeby zatajać przed mężem słowa teściowej niech wie jaka jest jego mamusia bo może w pewnym momęcie odwrócić sie to przeciw tobie bynajmniej tak było u mnie siedziałam cicho nawet gdy mnie obrażała nie powiedziałam słowa robiłam oczywiście po swojemu dodam że mieszkaliśmy osobno i widywaliśmy się dość rzadko a i tak mieszała skończyło się tym że nie widuję jej od kilku lat no i dobrze :wściekła/y:
niestety nie wszyscy tatusiowie mogą skożystać z dodatkowego tyg wolnego tzw ojcowskiego nasi ustawodawcy tak spożądzili ustawę że mundurowym się nie należy :wściekła/y::wściekła/y:jakby to inni ludzie byli
 
Zdec - może to to? wiesz co nie wiem? a nie mam tego skierowania ani pokwitowania żeby sprawdzic bo zostało w dolmedzie
51Iniekcja zwykła20,00 zł

Pobieranie materiału20,00 zł
wymaz z oka, gardła, nosa, cewki moczowej, pochwy itp.
 
Niestety mój też tego urlopu nie dostanie:( Bo w sezonie u nich w firmie nie dają urlopów:( A sezon będzie trwał może nawet do września-października. A jak już weźmie urlop, to potem nie dostanie takich specjalnych pieniędzy, właśnie za to że wziął urlop:( (W zeszłym roku nie dostał tej kasy, bo był na zwolnieniu lekarskim - po wypadku przy pracy!!!! - paranoja!!)

magda_m tylko dziwne że tam jest napisane: pobieranie materiału, a badanie go?? Dziwne... może trzeba jeszcze będzie dopłacić przy odbiorze wyniku.. dlatego się zastanawiam czy mi się opłaca to robić, bo i tak będę miała zlecenie pewnie na więcej badań, to poszłabym sobie do LIM i tam bym miała za darmochę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam kolejnego deszczowego dnia:-( Porażka

nie ma co zwlekać i trzeba zabierać się powoli do przygotowań, wstawiłam pranie pościeli dla małej, trudno będzie schła w domu ale już zaczęłam wątpić że pojawi się słońce. Miało przestać padać jutro a dziś juz mówią ,że bedzie padać do piątku

życzę wszystkim dziewczynom które mają dziś wizyty samych dobrych wieści:-)
 
Do góry