reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Chwila bo się zgubiłam:sorry2::eek: to ile wolnego przysługuje mężowi jak już kogoś urodzę:-p:-D ??? No i jak to jest płatne? 100% ? No i kto płaci- pracodawca czy zus? Jakie dokumenty trzeba? :confused: To takie moje 100 pytań do...:-p:-p:-p Może mi ktoś odpowiedzieć? Wdzięczna będę bardzo:tak:
 
reklama
kajdusia, EWA1981, koriander, Milka26 - dziekuje za zyczenia :-)
gosiagro - niezla noc mialas.
Mnie tez ostatnio zdarza sie,ze brzuch pobolewa jak na okres.
Ja przed kazdym usg mam jakies obawy,czy na pewno potwierdza plec,ale za kazdym razem widac to nadzwyczaj wyraznie,nawet moje niewprawne oko nie ma z tym problemów :-)
ewela28 - Twoje HGB 12,8 jest bardzo dobre :-)
askut, net79 - gratuluje dobrych wiesci :)
Jutro wiyta,juz nie moge sie doczekac. ciekawe ile wazy moj olbrzymek :) Dzis tragiczny dzien,ledwo chodzilam,cale podwizie boli jak nie wiem;/ Oby jutro bylo lepiej. dobranocki ciezarówki.
 
kajdusia, EWA1981, koriander, Milka26 - dziekuje za zyczenia :-)
gosiagro - niezla noc mialas.
Mnie tez ostatnio zdarza sie,ze brzuch pobolewa jak na okres.
Ja przed kazdym usg mam jakies obawy,czy na pewno potwierdza plec,ale za kazdym razem widac to nadzwyczaj wyraznie,nawet moje niewprawne oko nie ma z tym problemów :-)
ewela28 - Twoje HGB 12,8 jest bardzo dobre :-)
askut, net79 - gratuluje dobrych wiesci :)
Jutro wiyta,juz nie moge sie doczekac. ciekawe ile wazy moj olbrzymek :) Dzis tragiczny dzien,ledwo chodzilam,cale podwizie boli jak nie wiem;/ Oby jutro bylo lepiej. dobranocki ciezarówki.

moze cos sie zaczyna dziac kochana? :) ale w sumie ty masz jeszcze czas:)
 
Witam z rana.

Dziś nawet trochę pospalam:tak::-)aż nie moge uwierzyć:-D
Wczoraj stwierdziłam z przerażeniem że nasze dziecko ciagle jest bezimienne:szok:i niewiele wskazuje na to, żeby miało się to zmienić:-p:no: co to będzie? co to będzie?:confused: Nie możemy dojść do porozumienia w tej kwestii...:shocked2: aż wstyd się przyznać:zawstydzona/y: Nie ma imienia, które podobałoby się nam obojgu:no:

Miłego dnia kochane.
 
Kochane potrzebuje pomocy!!!!!!!!!

Cala noc niespalam bo tak mnie zab bolal, a ja jestem tego pokroju ze ust nieotworze bez znieczulenia!!!!!! pwoiedzcie wiecie cos na ten temat????????????? czy jest jakies zagrozenia dla dziecka???????????????

Pilnie czekam na wiesci!!!!!!!!!!!
 
Juila pytasz czy znieczulenie jest jakims zagrozeniem czy bolacy zab :) jak na moj gust i to i to . Bolacy zab moze dac jakies zakazenie a to juz napewno niebezpieczne a co do znieczulenia to kolezanka cos miala robione ze znieczuleniem ale to jakies specjalne bylo i nawet dozowane w czasie zabiegu ale to byl poczatek ciazy a zabieg dlugo trwal

Gosia nie macie imienia ??!! moze samo sie pojawi razem z maluszkiem:) Moj brat mial wybrane a jak sie bratanica urodzila stwierdzili ze to imie zdecydowanie nie pasuje i szukali nastepnego :)

A u nas nadal leje , tatus wrocil z pracy powiedzial ze z 4 dojazdow do jednego z najwiekszych wielospecjalistycznych szpitali ( w tym porodowka i neonatologia ) zostal tylko 1. Niech juz wkoncu przestanie padac

Milego dnia :) i slonecznego .... myslicie ze to mozliwe?
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :)

katarzynajanicka - nie bylo jakies wysokie to cisnienie wczoraj... Jak sie dzisiaj czujesz?

julia- kazdy dentysta ma takie znieczulenie, ktore sie stosuje u ciężarnych i osob chorych na serce. Lec szybko!!

gosia- dobrze ze sobie pospalas wreszcie! A co do imienia to napewno jak zobaczycie malucha to cos Wam wpadnie do glowy :)
 
reklama
Witajcie, widze że dzielnie się trzymamy:-)i niech tak póki co zostanie:-)chociaz ja czasami chciałabym juz by się poród zaczął i chciałabym mieć to juz za sobą - bo coraz mi ciężej. Dzisiaejsza noc powinna w asadzie zaliczac się do udanych - pierwszy raz obudziłam się dopiero o 3:30 i od razu wizyta w kibelku. i niby ok ale jak zaczęłam się nad tym zastanawiać to oczywiście filma sobie wkreciłam - bo przeciez mały się nie rusza, a ostatnie tygodnie wstawałam co godzinę iże napewno coś jest nie tak - i tym sposobem do rana w mysliwego sie zabawiałam zamiast spać. Oj głupia, głupia
Co prawda mały leniwy - ale przeciez ma prawo, nie?W dodatku na 11 idę jako świadek do sądu - co wcale mi się nie podoba.

Gratuluje wczorajszych udanych wizyt:-)
I zycze dzisiejszych również udanych - a pamiętam ze dzisiaj ich sporo, sama miałam miec ale ze względu na sprawę musiałam przełożyć na jutro.

Julia - z tego co się orientuje to można podac znieczulenie w ciąży

Miłego dnia
 
Do góry