reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam . Chciałam się przyłączyć :)


Termin wypada n a 25 czerwiec :)

Jestem mamą 2,5 letniej Natali :-)

W środe mam pierwsze USG już się doczekać nie mogę :)

I musze się wyżalić :

OKROPNIE męczą mnie mdłości ... Od 4 rano do ok 15-16 popołudniu ...

Z córką w ciąży co dzień rano wymiotowałam a przez cały dzień miałam spokój ..a teraz nie wymiotuje tylko mnie muli NON STOP ... macie jakieś sposoby na to??
 
reklama
Witamy pragnaca_szczescia!!!!
Jak tam dziewczynki po weekendzie w Łodzi zimno jak nie wiem , już dzisiaj z szyb auta skrobałam szron brrrrr okropnie zimno. Ja dopiero w piątek na drugie usg idę i powinno już serduszko bić więc się doczekać nie mogę, z badań lekarz mi zlecił tylko morfologie,glukoze i mocz i to na NFZ a chodze do prywatnej kliniki wiec super cieszę się bardzo.
Pozdrawiam i ściskam Was dzisiaj cieplutko.
 
Weekend weekend i po weekendzie :sorry: Jak tam samopoczucie u czerwcowek? Tutaj poza gigantem-leniem jakos ok...

Oczywiście na koniec rozbolała mnie głowa od tego płaczu ale co tam :-) Ciekawe co jeszcze zbroją te hormony :-)
Anecznik :-):-):-):-)

Witajcie dziewczynki:-)

Ja jakaś podziębiona po wczorajszym brykaniu po cmentarzach:sorry:mam nadzieję że to nic poważnego:szok:
A ja dziś pierwszy dzień pracy:tak::-) znaczy w takiej prawdziwej z umową,
Gosia powodzenia pierwszego dnia! i Nie daj sie chorobsku!:blink:

Witam . Chciałam się przyłączyć :)
OKROPNIE męczą mnie mdłości

Witaj w klubie pragnaca szczescia, mdlosci nas pewnie jeszcze troche pomecza :eek::happy2:

Trzymajcie sie wszystkie cieplutko bede was w pracy czasami podgladac
 
Paulinka- test Pappa jako nieinwazyjne badanie daje duże ryzyko wykrycia chrób w związku z wiekiem im starsza kobieta tym gorsze wyniki wychodzą a amniopunkcja jako inwazyjna metoda niesie z soba ryzyko powikłań a poco ryzykować jeżeli w mojej męża rodzinie nikt nie choruje na choroby genetyczne.
Pragnąca szczęścia gratulacje:-)
 
Witam dziewczyny
Mogę podłączyć się i do Was?;-)
Jestem, wg gina, w 10 tygodniu, a według moim obliczeń w 8 tygodniu ciąży. Termin w każdym razie mam na 7.06.2010 roku.
 
reklama
Do góry