reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Anik z babcia bedzie ok , a z tymi tekstami babcie tak maja a jak przyjdzie co do czego to juz nie sa takie harde. Moja miala 2 lata temu udrazniane tetnice szyjne u nie to byla operacja z duzym ryzykiem, jak lekarz zaczal opowiadac co sie moze zdazyc w trakcie to sie poplakala a ja myslam ze go osobiscie wywale przez okno

Lencja cisnienie masz jakie masz bo juz sie zaczelas nakrecac u nas za oknem chyba niskie bo znow leje wiec przesylam Ci te zewnetrzne :)


Gosia *** sloneczka Ci trzeba moze pomoze:)

Julia ja wieczorem juz sobie nalewam wode i mam juz obcukana trase , wc , Oli do sprawdzenia czy przykryty i kuchnia po wode:)

Dokonalam dzis czwartkowego wazenia...zawsze w czwartki wypadaja mi wizyty i tak sie zaczelo co prawda dzis mam akurat wolne no ale kontrola byla no i nie wiem albo cos ostatnio schrzanilam ale to w jakikms dluzszym czasie by musialo byc albo w tydzien schudlam kilogram i efekt taki ze od poczatku mam na plusie 6 a juz te moje 7 wydawalo sie kiepskie
 
reklama
Witam Czerwcóweczki

wczoraj podczytalam Was wieczorem ale jakos juz nie mialam sily sie odezwac kiepsko cos sie czulam:-:)-:)-( i jeszcze ta pogoda do 17 cieplutko ponad 20 stopni a potem znowu spadek do 10 i zimno brrrr

dzisiaj tez na rewelacje sie nie zapowiada:no:

dzisiaj tak kiepsko spałam ze :szok::szok::szok: juz wczoraj zaczelam miec skurcze co 10 min ale nie nasilały sie potem jeden czy dwa co 8 min i juz sie wystraszzyłam ale polozylam sie odpoczełam i przeszło, a mąż do mnie kładz sie bo urodzisz mi tu zaraz odpoczywaj....

poszłam w koncu spac a o 2 w nocy obudzil mnie tak silny ból pleców ze nie moglam zasnac i normalnie sie poryczalam ze to tak boli w koncu nie wiem kiedy zasnelam
i jestem teraz taka niewyspana:no::no:

mam 4 prace do napisania na uczelnie i nie mam siły wogole sie za to zabrac:no::no::no:

nie wiem jak dam rade a boje sie ze w kazdej chwili moze nadejsc godzina zero

podczytałam Was ale nie cytowałam i zapomnialam co ktorej miałam napisac
ale ciesze sie ze wizyty udane:tak: bobasy nasze rosną jak na drożdzach ja juz sie nie moge doczekac wtorku wtedy ostatnia wizyta juz:-)

jesli chodzi o KTG to ja tez jeszcze nie mialam i pewnie po ostatniej wizycie lekarz bedzie kazal isc zrobic do szpitala jakis zapisik

jesli chodzi o laktatory to tez slysząłm o Avencie ręcznym ze ponoc świetny i sie sprawdza bardziej niz te elektryczne

a co do pełni to nam nasz szkole na jakis zajeciach tez połozna mowila ze jak jest pelnia to wiedza ze bedzie ciezka noc hi hi:-D:-D:-D:-D

Nic zabieram sie za jakas prace choc nie ukrywam ze tak mi sie nie chce:no::no::no::baffled::baffled:

Anik- zdrówka dla babci:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula współczuję nieprzespanej nocy:(
U mnie też wczoraj chyba pojawiły się dwa skurcze. Mówię do mojego M. że mam skurcze, on patrzy taki przerażony (już chciał po samochód do garażu biec) ale go uspokoiłam że to dopiero przepowiadające:pPP A on taki zdziwiony, bo nawet nie wiedział że coś takiego jest.
Lencja rzeczywiście to ciśnienie to pewnie przez tą brzydką pogodę.
Anik trzymam kciuki za babcię:), z nimi to tak zawsze jest że już się kładą na cmentarz. Moja mama też lubi sobie tak pogadać.
 
Witam sie i ja. Takiej mi schizy narobiłyście wczoraj z tym arbuzem ,że w końcu zaangażowało sie kilka osób żeby mi go kupić w tym- małż, teściowa, szwagierka ,szwagier i ciocia z innego miasta, i dopiero ciocia załatwiła a szwagier wiózł go 40 km aż z Wrocławia do mnie na wieś :-D:-):-) Zjałam od razu 1/4 arbuza aż mi się mega odbiło. Dzisiaj go skończę.
Proszę nie wymyślajcie już nic , bo moja rodzinka zaczyna mieć dość moich zachcianek. Dobrze ,że jakoś radze sobie z ochotą na brzoskwinie lub nektarynkę :tak::happy:

A tak poza tym to sie nie wyspałam, przez 5 wizyt w toalecie i przez kilka mega skurczów. To już naprawdę może się stać na dniach. Dzisiaj kumpela ma mi jeszcze kupić rolkę tapety w samochody, bo mi się ubzdurało ,że kącik koło łóżeczka obkleję:happy2::-)
Wszystkim udanego dnia życzę!!!
 
Paula współczuję nieprzespanej nocy:(
U mnie też wczoraj chyba pojawiły się dwa skurcze. Mówię do mojego M. że mam skurcze, on patrzy taki przerażony (już chciał po samochód do garażu biec) ale go uspokoiłam że to dopiero przepowiadające:pPP A on taki zdziwiony, bo nawet nie wiedział że coś takiego jest.
.

mój to zawsze sie smieje jak mam skurcz bo na szkole ostatnio polozna opowiadała o babeczce ktora przyszla do szpitala do porodu prosto z miasta bo łazila po Starówce W Kolobrzegu sobie oni ja badają a tam:szok::szok::szok::szok: nózki dziecka juz w pochwie:-D:-D
pierwszy raz widzieli taka sytuacje hihih

i zawsze po tym wykladzie maż jak jestesmy na zakupkach to pyta sie mnie nozek nie ma? oki to idziemy dalej:-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki :)
Ja dzisiaj po nie przespanej nocy :/ Prawie wogóle nie mogłam spać.
Zaraz zbieram się do pracy a popołudniu chyba od razu pójdę się zdrzemnąć :) żeby nadrobić tę noc.
Miłego dnia, chociaż u nas za oknem szaro, ponuro i pada :|
 
Witam :-)
U mnie noc przespana :-) z małą przerwa o 5 rano:-) a mimo tego chodze jak lunatyk.
Pisałam ostatnio że miałam na wizycie za wysokie cisnienie i miałam je kontrolować i wczoraj pojechałam do lekarza bo we wtorek cały dzień miałam ciśnienie najmniej 146/91 a najwięcej 155/97 on jak to zobaczył od razu kazał mnie podłączyć do ktg, na szczęście żadnych skurczy potem mi zmierzył ciśnienie a tam 159/91 i dostałam tabletki na obniżenie. Ja sie śmiałam że z takim ciśnieniem to raczej powinnam po ścianach chodzić a mi sie chce cały czas spać:-) No i następna wizyta 19 maja poprosze też o usg bo jestem ciekawa ile maluszek przybrał na wadze w ciągu 5 tygodni:-)
Musze wam jeszcze powiedzieć że jestem przeszczęśliwa bo zatrzymywała mi się woda i zaczełam znowu strasznie na wadze przybierać i od piątku zaczełam brac tabletki moczopędne i wczoraj jak stanełam na wage u lekarza to spadło mi ponad 3 kg tzn wysikałam je:-) normalnie myslałam że zaczne skakać z radości lekarz też zadowolony:-)
 
Witam,

U mnie piekna pogoda, słonecznie i cieplutko, więc zaraz wstaję z łóżeczka i na powietrze:-)

magdalena79 - tak, dobraliśmy się nieźle, uwielbiamy podróżować i wkorzystujemy na to każdą wolną chwilę, nasza Malutka też mam nadzieję taka będzie ...

co do materacy to ja kupiłam polski piankowo - kokosowy (on jest taki średnio twardy - polecony przez znajomego ortopedę) za 50 zł, więc w dobrej cenie, jak się nie będzie dobrze sprawował - kupię inny.

Agi78 - super wieści z płytkami, trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej :-)

Klementinka - gratuluję zakupu, ja też od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką 4 kółek dla mojej córci :-)

zyraffka - cieszę sie na dobre wieści z wizyty

gosiagro - trzymaj się kochana i bądź w pogotowiu

anecznik - dzięki za informację

zdec - ja też piję baaaardzo dużo, po pierwsze mam zalecenie od lekarza, żeby stan wód znów nie spadł, a po drugie pragnienie. I piję tylko wodę bo po wszelakich sokach mam mega zgagę .... :no:

co do trolli to ja myślę, że ciąże mnogie wzbudzają większe zaintersowanie, a trolle właśnie tego potrzebują ...
 
witam dziewczyny. Dawno się nie odzywałam. Zupełnie nie potrafię zorganizować sobie czasu by mieć chwilkę na dłuższe poklikanie.
Teraz znalazłam czas bo mam problem i o niczym innym nie myślę. Zerknijcie na te wyniki i napiszcie co oznacza za niskie hc/ac.
Bpd 84 mm
hc 310 mm
ac 301
fl 67

fl/bpd 79 %
fl/ac 22%
hc/ac 102 %
 
reklama
Witajcie Kochane!

właśnie poczytałam styczniówki 2011 i miały tam trolla, skąd my to znamy co? jeśli czytałyście to blondi80 ta od trojaczków się nim okazała:wściekła/y:
Pamiętam jak u nas była co bliźniaki niby miała mieć:no: Że też komuś chce się tak zmyślać:angry:
Ale jak słusznie zauważyła Zdec to zazwyczaj są one w ciążach mnogich:baffled:

A co do wody to zobaczycie ile się pije przy karmieniu piersią:-D:-D:-D Przynajmniej ja tak miałam że dwie butelki na dzień to mało:-D
Moj maz skarzy sie ze sie ostatnio rozpucham w lozku a z doswiadczenia wiem ze jest na odwrot ale jak skladalam dzis lozko i popatrzylam na przescieradlo to okazalo sie ze znacze siara teren :) niesety w miejscu gdzie spi moj maz , widac mial racje nie wiem jak on sie zmiescil na skrawku ktory mu zostawilam ...
:-D:-D:-D:-D
a mnie się zdarzył pech do dupy zupełnie :( zamówiłam rożek taki śliczny, bajeczny z aplikacją która hmm jakby to powiedzieć sentymentalnie łączy się z czymś co bardzo związało mnie z moim lubym w pierwszych tygodniach naszej znajomości i to miała być niespodzianka dla niego,a poza tym był naprawdę prześliczny.. a że chciałam już zacząć małego pakować do szpitala to go wrzuciłam dziś z białymi rzeczami i gdzieś musiał mi się granatowy papuciek przyplątać i niech to szlag wszystko mam w plamach :/
Kurczę.szkoda.Wątpię żeby po vanishu zeszło.:-:)-(Ale próbuj;-)

Witam się porannie,bez sił i ochoty na cokolwiek:-:)-:)-(
Ze skurczami się w miarę uspokoiło.Alan wierci się tak że mam wrażenie jakby mi miała skóra pęknąć:szok::tak: dziwne uczucie...
Nerwa mam bo ciągle latają helikoptery nad blokami(mieszkam blisko lotniska wojskowego):baffled::baffled::dry: i hałas nie z tej ziemi(jakoś wcześniej mi to nie przeszkadzało.

Tak Was czytam i każda myśli o 26 a ja dopiero będę mieć wtedy wizytę:-D:-D
Ciekawe co mi powie...
Zazdroszczę dziewczynom co wiedzą że będą mieć cesarkę i już.A nie takie czekanie i myślenie,czy może to teraz ee nie to nie ten skurcz:-D:-D:-D Prawdziwy bardziej boli:-D A może nic się nie dzieje i cesarkę zrobią,albo będą wywoływać:tak: No i takie głupie myśli.Bo za nic nie chciałabym mieć drugiego porodu wywoływanego:no::no::no:
Ehhh humoru brak :-:)-:)-(
 
Do góry