reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

co do skręcania łóżeczek - moje skręciłam sama hahahah:-D, bo nie mogłam się doczekać.
A to takie sosnowe, jednocześnie z funkcją kołyski i szufladą ahhaha
Mąż był w szoku, że kobieta potrafi tak działać śrubokrętem ahhah ale sie uśmiałam z jego miny..
Teraz przynajmniej wie, że kobieta która ma być matką jest zdolna do WSZYSTKIEGO :-D:-D:-D
 
reklama
Lencja a jakie masz cisnienie w domu ?? my juz z Ewelinka pisalysmy ze w gabinecie mamy nawet po 150 a w domu wszytsko wraca do normy
W domu mam różne ale przez ostatnie dni utrzymuje się na poziomie ok 130/80 (+/-5), więc za wysoko... W szpitalu też mogę mieć jutro wyższe - bo to podobnie jak w gabinecie może zadziałać,a od tego pomiaru będzie zależała decyzja :baffled:
Tu dochodzi jeszcze moje puchnięcie.. Gin twierdzi, że to pod poważną postać gestozy zaczyna podchodzić
 
paulka82,kajdusia-dzięki za odpowiedź w sprawie cyrku.Dziś się umówiłam z mamą,że pójdzie z Guśką w sobotę.

Kasiulka_1980,aga_sto-widzę,że też macie kruszynki :-D:-D

AniaCh83-na razie nic nie mówił,zresztą ja wolę naturalnie się pomęczyć,jakoś wizja cesarki nie jest dla mnie.Mam nadzieję,że się rozsypę przed 4 kilogramami:rofl2::-D

anecznik-jeśli lekarz sam Ci nie pobierze próbki na paciorkowca,to zapytaj,co Ci szkodzi.Może jak zobaczy,że masz wiedzę na ten temat,to zmięknie i Ci zrobi.
Ale mi ochoty na rybki narobiłaś:baffled:

cytrusik-dobrze,że miałaś przy sobie ten aparat,bo faktycznie mogłaś narobić sobie problemów.
Ja łóżeczko rozłożę na koniec,zresztą na razie jeszcze nie mam gotowego pokoiku,od piątku zabieramy sie za niego.
U nas w Kauflandzie dziś kupiłam arbuza,ale najlepsze mają w Tesco.

Agi78-to super,że przyrastają.

paulka82-ja też się tak zapijam,a później w nocy latam do kibelka i to jest najgorsze.

Byłam dziś u gin i mam zwolnienie do 31maja.Pobrała mi wymaz na paciorkowca na szczęście tylko z jednej dziurki:-D.Dostałam też żelazo Sorbifer,bo coś morfologia słabo wypadła.
Kończę już,bo znów się robię głodna,a jak zacznę jeść,to M nie będzie miał nic na śniadanie:-D:-D
 
Ciężki dziś miałam dzień, jakoś nie mogłam się dogadać z moim R, w końcu uznałam, że lepiej będzie jak sobie dziś zejdziemy z drogi i większość dnia siedziałam w piwnicy i sprzątałam :baffled: Wiecie co, tak jak zawsze byłam bałaganiarą to w tej ciąży zrobiłam się prawie pedantką, normalnie 5 minut nie mogę na tyłku wysiedzieć, żeby czegoś nie sprzątać :szok: No ale koniec końców jestem teraz tak padnięta, że hej....

Stella- ja mam laktaor ręczny Aventu jeszcze po Piotrusiu i byłam bardzo zadowolona, zdecydowanie odradzam Chicco, próbowałam i nie wydoiłam ani kropli, butelkę też mam Aventu- tylko jedną i malutką
Agi78- i znów super wiadomości :-) Świetnie!!!
Żyrafka- gratuluję udanej wizyty :-)
gosiagro- no to teraz tylko żeby rozwarcie poczekało łaskawie na Twojego męża... ;-)
ewelinka- uśmiałam się z akcji "łóżeczko" :-D
paulka- tak sobie pomyslałam, że jakbym chciała być trollem to chyba bym od razu od czworaczków albo pięcioraczków startowała :-D Ja piję trochę więcej niż zwykle, ale w sumie i tak malutko- może trochę więcej niż pół litra płynów dziennie....
Lencja dobre wiadomości o tych odwiedzinach, ciekawe, może to Perfecta do nich zadzwoniła i na nich nakrzyczała...:-D Oby ciśnienie Ci spadło!
AniaCh- przypomnij nam się w sobotę, wpadniemy wszystkie na szampana :-D
Milka- fajnego masz synka, proszę jak już dba o braciszka! Ale uśmiałam się z Twojego "znaczenia terenu" :-D:-D
Stella- mamy chyba to samo łóżeczko-czyżby Klupś Radek? , mój R już go skręcił przed laty to i teraz da radę, czekam tylko na jego natchnienie, obym się doczekała :baffled: Jak nie to zadzwonię po Ciebie :-D

Kończę, jutro rano laboratorium, później jakaś mała próba w uczelni, może w międzyczasie do fryzjera uda mi się jeszcze wbić... pa
 
Hej hej z rana.
Ja w jakims nie najlepszym nastroju ostatnio:baffled:wszystko mnie boli i jakoś tak za dużo zwala się na głowę... Do tego na dworze znów pochmurno:-(yhhh

Życze Wam miłego dnia.
 
Witajcie porannie,

Z tym piciem to większość z nas chyba dużo pije, ja potrafię wypić butelkę wody niegazowanej, ale tylko Staropolanki, inna mi przez gardło nie przejdzie:) I do tego jeszcze karton soku litrowego:)

A co do gardła, to holera jestem wściekła, bo mój mnie chyba jakimś choróbskiem zaraził:( Teraz boli mnie gardło:(

Rzeczywiście na dworze pogoda mało zachęcająca, ale pomimo wszystko życzę wam miłego dnia:)
 
Oj długo nie mogłam wczoraj zasnąć...:baffled:
Poranny pomiar ciśnienia kiepski 130/100 :szok:
Wzięłam tabletkę zobaczymy jak będzie za 4 godziny w szpitalu...:crazy:
Chyba wykorzystam ten czas na jakieś pakowanie się do szpitala w razie w.
Miłego dnia Kochane:tak:
 
Witajcie, wstaję i nasłu****ę - pada - nie pada - o to jest pytanie, cisza, podchodze do okna i podciągam rolete a tu jak nie zacznie lac...szkoda słów a moje dziecko ma dzisiaj festyn rodzinny w przedszkolu...wszystkie zabawy na dworzu bo przeciez dmuchanego zamku nie wstawią do sali gimnastycznej i jakoś nie widze przejażdzek na kucyku po korytarzu przedszkola:-)

Wczoraj przez tą pogodę miałam problemy z ciśnieniem. Skakało jak diabli, mam nadzieje że dzisiaj bedzie już dobrze.
Dzieisaj też czeka mnie cięzki dzień, moja babcia ma operację - będą próbowali usunąć tego oponiaka mózgu - boje się jak diabli. A najbardziej rozwaliła mnie moja babcia - zgodziła się na operację bo ma nadzieje się juz nie obudzić. Normalnie rewelka.

Pomarudziłam, wyżaliłam się to teraz moge zawieść mała do przedszkola.
Miłego dnia kobietki.
 
reklama
Co do tego trolla na styczniówkach to rzeczywiście jakaś masakra. Już kiedyś pisałam, że nigdy nie zrozumiem osób które tak robią. Tylko tam to może być też tak że jedna osoba podszywa się pod dwie:crazy: A swoją drogą to ciekawe dlaczego większość trolli zawsze jest w mnogich ciążach:baffled::baffled: u nas przecież też tak było:szok:
 
Do góry