reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dzięki zdec narazie to z vanishem piorę, się okaże jaki efekt, jak nie popuści to jutro na pewno spróbuje tego ace, bo się zaplaczę z ym rożkiem ;(

Agi no i świetnie z tymi płytkami :)
mówię Wam, my wszystkie w terminach porodzimy pewnie, łącznie z Ewuś hehe ^^
 
reklama
Ja też po wizycie, szyjki już nie mam, ale rozwarcia nie ma na razie, pozamykane. ale lekarz powiedział ze mogę rodzić w każdej chwili, ale jeżeli skurcze się uspokoją to i mogę do terminu dotrwać, od dziś leki odstawione:szok: zobaczymy co się będzie działo:szok::szok: nie podoba mu się moj mocz bo mam 10-15 w.p.w leukocytów, co powiedział w okresie okołoporodowym nie jest dobrze, mam jutro powtórzyć jak wyjdzie dalej źle to dostane antybiotyk:-(, podczas badanie pojawiła się tez krew, powinno przejść jak nie to mam się tez do niego zgłosić. Następna wizyta za 2 tyg o ile dotrwam:-D
GBS i cytologia prawidłowa:) a wr nie kazał mi powtarzać.
a mam pytanko do mam które rodziły może pamiętają jaka była waga dziecka przy danym obwodzie brzuszka? Obwód Majeczki brzuszka to 33 cm;-)
 
slyszalyscie o tym ze w pelnie ksiezyca rodzi sie wiecej dzieci?
teraz bedzie 28 wiec oby to bylo prawda

Jak zaczniemy się rozpakowywać 28 to zawalimy wszystkie porodówki w kraju :-) Z tego co ja wiem i zaobserwowałam to maluchy zaczynają się pchać na świat późnym wieczorem i wczesnym rankiem :-) Jak byłam w szpitalu to przez cały dzień nie mieli żadnego porodu a w nocy 6 i też świecił księżyc ale nie pamiętam czy to pełnia była :-)

hej ,ja mialam robione ktg ostatnio w szpitalu...nic ciekawego jak dla mnie,lezysz plackiem pol godziny,a maszyna robi halas ze hoho.do tego malemu sie to ie spodobalo,bo ciagle w przyssawki kopal i mi z tych pasow wyjezdzaly:)))bedzie miec charakter po mnie jak nic:D juz mam przerabane:)

Mój zachowywał się tak samo :-D Próbował zwalić czujniki. Jednak fajnie brzmiało kiedy maluch podczas badania czkawki dostał :-)

Witajcie brzuchatki ;)


Z drugiej strony trochę mnie to zmobilizowało do odszukania listy wyprawkowej dla Maluszka bo ja oprócz ciuszków nic nie mam. Muszę się juz za to wziąć żebym nie była zaskoczona .... Czy pamiętacie, gdzie taką listę znajdę??? Któraś zamieszczała na naszym forum ... A moze podrzucicie nową?


Te listy są bodajże na pierwszych stronach w wątku o szpitalu i pierwszych dniach z dzieckiem.


Dzisiaj mam jakieś zachcianki, których nie miałam nawet na początku ciąży:-)
Zachciało mi się kaszanki i :-D:-D:-D:-D żeby było szybko wrzuciłam ją do wody i gotowałam:-D:-D:-D wracam, a tam prawie nic z niej nie zostało;-):-D:-D
Drugą już poprawnie wrzuciłam na patelnię:-)

Ostatnio też mnie dopadła zachcianka jak nigdy :-) Miałam rybny dzień na śniadanie paprykarz, na obiad ryba smażona a na kolacje makrela w sosie pomidorowym :-)
 
Jezu mój skręca łóżeczko:szok::szok::szok:Najpierw stwierdził że to bubel bo nie zagieli jakiejś blaszki od szuflady:baffled:ale ja spokojnie siedziałam w drugim pokoju:rofl2:za chwile woła o to jednak tatuś jest bubel wszystko ok:-Dpo chwili mnie woła a instrukcji to nie było więc myśle czy jak rozwinełam to z kartonu to nie wyżuciłam przeszukałam smieci nie ma :crazy:mówie że widocznie jest to takie łatwe że nie dali instrukcji:happy2:siedze dalej w drugim pokoju znów mnie woła zadowolony z siebie że ho ho skręcił prawie wszystko ja patrze te deseczki co leży dziecko skręcone na samym dole:szok:mówie rozkręcaj bo dziecko narazie ma lezec na górze zadzwonił więc po kolege bo sam nie da chyba rady:-Dciekawe jak to się skończy
 
ewelinka hehe Ty się ciesz że Twój jeszcze cierpliwość ma i się to odbywa w pozytywnej atmosferze, mój już by sklinał i bez kija nie podchodź ;D
 
Ja to już niemoge teraz juz było skręcone całe i zobaczył dziurki w drewnie nie wiedział do czego one są ale okazało się że to do przykrywki od szuflady a oczwiście dziurki były ze złej strony i musiał znów rozkręcić i przykręcić odwrotnie boże ale mam udanego meza ale kto nie pomyśli najpierw to robi pięć razy:-D:-D:-Dale już chyba zaraz kończy:happy:
 
ewelinka hehe Ty się ciesz że Twój jeszcze cierpliwość ma i się to odbywa w pozytywnej atmosferze, mój już by sklinał i bez kija nie podchodź ;D

u mnie bylo tak ze mimo instrukcji maz nie dal rady,zalal sie potem z tego całego cierpienia :D w efekcie prawie calosc skrecilam sama:)
a on z zasady nalezy do tych o stoickiej cierpliwosci,ja mam cierpliwosc porownywalna do cierpliwosci szewca ;p

skad wiecie ze wam sie opuscily brzuchole??oprocz tego ze pewnie widac:))) np ubylo w nim cm,czy jest wiecej? ... bo ja ostatnio dosc nieogarnieta blondynka jestem:crazy:
 
reklama
Do góry