reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

kpi-a tak sobie wczoraj i dziś myślałam gdzie ta nasza kpi się zapodziała czyżby jeszcze z gór nie wróciła no i się pojawiłaś:-)

ściągnęłaś mnie myślami :-)

dziewczyny a czy wy pierzecie poduszke i kolderke?
nie chodzi mi o poszewki

kpi witaj, super ze odpoczelas
karo dobrze ze coraz lepiej

oj, odpoczęłam, odpoczęłam :-)
ja jeszcze nie kupiłam ale na pewno przepiorę ...

dziewczyny, chcę kupić na wszelki wypadek laktator (cena nie jest taka ważna ), ale bardzo mi zależy na jego funkcjonalności. Czy te ręczne są praktyczne? Jakie firmy polecacie? I jeszcze butelki - ja mam jedną plastikową ( dodatek promocyjny) tommee tippee. Czy szklana jest konieczna? ile tych butelek kupujecie na dzień dobry?

ja dostałam laktor ręczny Avent od koleżanki - była super zadowolna, nic więcej nie doradzę ...
 
reklama
Juz mi lepiej, mysle,ze sie przemeczylam i stalo wiadro z woda co mylam podloge i ono mi tak zaczelo smierdziec,ze polecialam do wc, niewiem moze to od soku caprio multiwitamina którego piłam.
:-)
Co do prania wypełnienia - to wypralam w 30st.i nic sie z kołderka nie stało,ani z poduszka, wiec spoczko.

Wogole dowiedzialam sie,ze mojego eks kuzynka urodzila w 36tyg i maly wazyl 3400g :szok: dorodny co nie
 
Czy Was też tak pieką sutki i macie całe czerwone i gorące??

Ja też swojego czasu miałam problem z sutkami i brodawkami .Pomogła mi na to maść MALTAN. możesz też spróbować Bepanthenem.

KPI ale z Ciebie podróżniczka widać że kochasz podróże i masz dobrego kompana, mój mąż to typ domatora i wyciągnąć go gdzieś graniczy z cudem a tez mi się marzą podróże, może kiedyś...

Byłam dziś po wyniki posiewu moczu i wyszedł jałowy:szok:. Bardzo jestem zdziwiona bo cały czas mnie piecze pęcherz i byłam pewna że są bakterie, a teraz to już nie wiem nic. Biore dalej urosept i wit c a z tydzień mam wizyte to się zapytam ginki o co chodzi. Chyba że synek mi tam gdzies kopie i tak to odczuwam.

Wymieniłam też dziś w aptece ten olejek Oilan na Balmandol przynajmniej nic nie pisze o ograniczeniu wiekowym i zakupiłam maść linomag po waszych sugestiach że delikatniejszy od sudocreamu:-)

Co do łóżeczka to mam juz zakupione leży w kartonie i czeka na koniec remontu więc narazie nie ma sensu go rozkładać. Zastanawiam sie teraz nad zakupem materaca. Lekarze odradzają te twarde gryka-kokos, ponoć lepsze są już ze zwykłaj pianki bądź lateksowe ale te ostatnie są troche drogie więc pewnie kupie z pianki.
 
Dziewczyny i znowu cud dzis płytki 77tysiecy...Przez 2 dni urosły 19tysięcy!!!!!! Normalnie jestem w szoku!!!Narazie nie chce sie nakręcać ale czyzby to oznaczało że wszystko wraca do normy!!!!
A co do urodzin mojej małej to mi planowali na Karowej poród na ostatni tydzień maja....a ja mam urodzinki 26 maja....wiec byłoby fajnie....ale skoro te płytki zaczeły mi rosnać mozę nie trzeba bedzie małej "wyciągać wcześniej".....
 
jestem super zadowolona, poszlismy do sklepu zamowic wozek
okazalo sie ze maja na magazynie ostatni zapakowany, spodobal nam sie i stoi dumnie w pokoju
juz tylko dzidziolka brakuje

no i nie wiem co z ta posciela robic, chyba nastawie jakies delikatne pranie
tylko prosze na jutro ladna pogode zamowic zeby wyschla
 
ufff to dobrze, że nigdzie z tym paciorkowcem nie zagłębiają się dalej ;p jakoś sobie nie wyobrażam żeby mi ktoś w odbycie manewrował ;p swoją droga pamiętam jak w liceum jeszcze kumpela poszła do gina z bardzo bolesnymi miesiączkami i ten ją zbadał właśnie tamtędy, bo jeszcze dziewicą była, nie chciał jej uszkodzić ;p trauma na całe życie po prostu ;)

a mnie się zdarzył pech do dupy zupełnie :( zamówiłam rożek taki śliczny, bajeczny z aplikacją która hmm jakby to powiedzieć sentymentalnie łączy się z czymś co bardzo związało mnie z moim lubym w pierwszych tygodniach naszej znajomości i to miała być niespodzianka dla niego,a poza tym był naprawdę prześliczny.. a że chciałam już zacząć małego pakować do szpitala to go wrzuciłam dziś z białymi rzeczami i gdzieś musiał mi się granatowy papuciek przyplątać i niech to szlag wszystko mam w plamach :/

zdec jak Ty byłaś na zakupach i nic nie kupiłaś tzn że już jesteśmy w tych miejscach ;D amazing ^^
kpi pozazdrościć ^^
 
cytrusik na zabarwienie w praniu polecam Ace do kolorowych tkanin (takie w zielonej butelce):) Ściąga wszystko:)
A potem jeszcze ewentualnie z dwa prania zrobić, żeby zapach zgubić:) Mam nadzieję że to Ci pomoże;)
 
reklama
ja właśnie po wizycie, byłam umówiona na 16:20 a weszłam ponad godzinę później:wściekła/y:

nie miałam usg, ale słyszałam bicie serduszka Łukaszka - prawidłowe, szyjka zamknięta więc jeszcze nie rodzę:-D za to mam lekkie obrzęki ale to raczej normalne na tym etapie ciąży.

Mam w zamrazalce lody zaraz spałaszuję:-D
 
Do góry