reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

słoniczka ja mam takie skurcze,ale one bola mocno i sie tak teraz zastanawiam czy to juz nie takie przygotowanie wlasciwie do wyklucia, tylko,ze to troche szybko jakos hmm


jesli chodzi o czop to mi sie odrywal w pierwszej ciazy z 3tyg przed porodem i to była taka galaretowata masa jakby przezroczysta,teraz tego nie widze ..

ewus a wy w szpitalu bezprzewodowe łacze macie?
 
reklama
Dzien dobry :-)

Klementinka gratuluje wizyty, co do podrozy to jakbym byla w Berlinie to pewnie bym sie skusila, ale z duzymi przerwami w trasie ;-) Chociaz z drugiej strony lepiej dmuchac na zimne, pojedziecie np. latem z Jasiem, juz na spokojnie

Kajdusia super fotki, a od kiedy ty brunetka :szok::-D:-D Ja szukam i szukam :-) Slicznie ci w tych wloskach, ita, lencja dorotka wszystkie sexi ciezaroweczki jestescie :tak: Milo was zobaczyc.

Ewus, no jestesmy z ciebie dumne! i z chlopakow oczywiscie :tak: Grzecznie siedza, nabieraja sil i cialka, zeby pozniej miec duzo energii i meczyc mamusie jak juz wyjda :-D Trzymaj sie, dobrze ze normalny szpital , tamten to omijaj dalekim lukiem i obys nigdy nie musiala do niego wracac. Wypoczywaj ile mozesz!!

A ja wracam do wieszania zaslon bo juz dwa miesiace na to czekaja :-p
 
W kazdym szpitalu z tym jedzeniem tak jest, mozna pasc z głodu :szok:

a gdzie te zdjecia ze spotkania torunianek? bo nie widze :/
 
Koriander- ale ja nic nie robiłam z włosami :szok:, owszem, "skończył" mi się balejaż, który w grudniu jeszcze miałam na końcówkach włosów... Może po zimie mi trochę ściemniały, a może to wina światła ;-) Szkoda, że nie było Cię z nami, jak widzisz- miejsce to samo (i odgłosy ćwiczącej orkiestry w tle- też :-D) A Ty kobieto oszalałaś, zasłony będziesz wieszać? :angry::szok::angry:
ewela- zdjęcia na wątku zamkniętym- na "społecznościach" :tak:
 
Witam,
Co do skurczy to mnie do tej pory tylko raz złapało:-) a tak to spokój:-)
wiecie co poszłam dzisiaj do sąsiadki na mierzenie ciśnienia i miałam 146/91 ale po 5 minutach troche spadło 133/90 mój P już do szpitala chciał jechać, ale tak dziwnie bo czuje sie rewelacyjnie raczej bym powiedziała ze mam za niskie bo cały czas ziewam i spać mi sie chce:tak:
Dzisiaj Szymek po przedszkolu jedzie do kolegi więc do godziny 20 mamy z mężem czas tylko dla siebie:-) aż miło zwłaszcza że nie mamy tu nikogo komu możemy podesłać Szymka i spędzić troche czasu razem.
Kajdusia - super zdjęcia, miło was zobaczyc:-)
Wrocławianki
- też musimy następnym razem fotki porobić:-) może już z wózeczkami:-)
 
[B]Witajcie ale mnie długo nie było;)Całą dobę;)

Muszę nadrobić co tam u Was;)ale to wieczorkiem bo formatowałam kompa i nie miałam dojścia;)
[/B]
 
Ita85, Dorotka28de, Kajdusia - bardzo miło było Was poznać i się z Wami spotkać:tak: Dziękuję za spotkanie i czekam na kolejne:-) A na kolejnym spotkaniu to oprócz będących tu na miejscu a dziś niestety nieobecnych Katarzynyjanickiej i Neti79 to fajnie byłoby zobaczyć też i Koriander oraz Klementinkę!:-):rofl2:
Kajdusia - fotki ekspresowo się pojawiły :tak:
Anecznik - Pytałaś o to czy czytałam "Język niemowląt" - czytałam a jakże, w sumie to ją pochłonęłam prawie za jednym posiedzeniem ;-)
Askut, Julia0903, Koriander, Sealet - wysłałam Wam maile z książką "Język niemowląt" Tracy Hogg, dorzuciłam jeszcze "Język dwulatka" tej samej autorki - tak na zaś ;-) Mam nadzieje, że nie umknęła mi jakaś prośba.
Klementinka - zastanawiałam się jak z Twoimi planami podróży, ciężko pewnie Ci decyzję podjąć... Jakieś ryzyko zawsze jest ale po wizycie widać, że wszystko u Ciebie ok, a to ktg to może od Twojego zdenerwowania?
Kreatorka - ale kreatywne śniadanko ;-)
Ewuś - dalej się nam tak dzielnie trzymajcie w trójpaczku! Fajnie, że masz w końcu super opiekę!
Lasposa - może zafundujesz sobie sesję w szpitalu, sceneria może nie do końca zadowalająca ale może da się jakieś fajne ujęcia trafić?
A ja dziś na ryneczku widziałam truskawki - 15 zł/kg, ale jak pachniały... mmnnnnmm... jak będą nieco tańsze to na pewno się skuszę:happy:
Pochwaliłam się dziś już Toruniankom.. Mój mąż wczoraj na swoje urodziny dostał ... lalkę :-) Takie bobo długości ok 40 cm, ubrane w śpioszki z poleceniem aby się uczył i ćwiczył przebieranie i trzymanie ;-) Wiece jak się ucieszył? Powiedział, że na pewno się przyda.. Lala po dotknięciu wydaje z siebie śmiech - rozkładający na łopatki. Normalnie popłakaliśmy się wszyscy wczoraj ze śmiechu.:rofl2:
 
Kajdusia a popatrz, to ja nawet nie zauwazylam ze ty balejaz mialas, myslalam ze normalnie blondynka i juz :-) To pewnie dlatego ten ciemniejszy kolor tak ci pasuje, bo to naturalny :-)
Lencja baaaardzo dziekuje za ksiazke, swietnym jezykiem napisana, "wchlania" sie bardzo szybko az musze sobie przerwe zrobic bo czas na obiad :tak: Dziewczyny polecam, zwlaszcza ze kochana Lencja ma ja w wersji cyfrowej :-D Przed chwila zamowilam wersje oryginalna dla meza, on lubi takie podejscie do dzieci ;-) A co do spotkania, to mur-beton jak bedziemy w Toruniu!
No i swietny prezent dla meza: bobasek ktorego mozna upuscic :tak:

Kreatorka to zdjecie zapiekanki z makaronu rozbudzilo moje zmysly, zaraz oczyszcze lodowke z warzywek i zaleje sosem beszamelowym, bedzie jak znalazl :-)

Paulka jak tam po wizycie??
 
:wściekła/y:ale mam tydzien masakryczny, własnie dzwonili ze szkoly,ze do piatku musze zajrzec do sekretariatu i podpisac jakis aneks do umowy, jesuuu :wściekła/y: ciekawe jak sie tam dostane - chyba sie teleportuje ...

Wogole mały tak mnie kopie,ze ledwo oddycham i te skurcze jakies takie silniejsze mam niz ostatnio:crazy:

Do tego zdecydowac sie co do wozka nie moge, przez ten głupi fotelik:no:

Zjadłam arbuza za to :-p i byl pyszny.
 
reklama
Do góry