reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja tez nie chce być pierwsza, a przynajmniej nie w tym tygodniu, niech maż spokojnie do domku wróci, w weekend trochę go podreperuje i możemy rodzic:-D:-D:-D

dzięki athena zapytam jutro lekarza, chociaż mogłam wcześniej się dowiedzieć bo tak to specjalnie tylko po tamto do laboratorium jechać:no:
paulka - no to super wieści:-D
 
reklama
Szczerze mówiąc nie miałabym nic pretensji gdyby to mój maluch się pośpieszył, może nie w tym tygodniu ale po 19 to proszę jak najbardziej :-D Jednak jeśli wdał się w tatusia to się raczej spóźni z przyjściem na świat :-D bo tatuś do najbardziej punktualnych nie należy :-)
 
ja tez się piszę na 26 maja albo 24 wtedy urodziny ma moja mama:-D:-) ja już się na te dwa dni z lekarzem nawet umówiłam,mam przeczucie,że to wtedy nastąpi:tak:

ewuś- super,że jest lepiej, trzymaj się dzielnie

kasiulka-no to mnie pobiłaś z wagą maluszka:-D

dziewczyny cieszę się,że wszystkie wizyty udane i się jeszcze wszystkie trzymamy :-)
 
nadika - moj maly rusza sie wciąż... dzis jakby odrobinke mniej,ale wczoraj to nie bylo przerw i tak mocno,ze az boli. Stuka nogami , rekoma,wypina sie. cudowne uczucie,ale czasem mam wrazenie,ze peknie mi skóra.

Ola_fasola - sliczny pokoik. a co do rozstepów to tez juz liczylam,ze ich za wiele miec nie bede,bo jakis czas temu wyszlo mi kilka na piersiach. Jednak w przeciagu ostatniego tygodnia to normalnie pol brzuch mam juz wywalonego, z dnia na dzien i wiecej i wieksze, szersze. Na szczescie na razie perlowe,cala masa ich jest,sine nieuniknione. :-(

ewela28 - mi tak samo wciaz goraco,jakby 30st bylo,a na podworku jak rzeczywscie cieplo sie zrobi to od razu puchne;/

Agi78 - dobrze sie sprawujesz ;-) oby tak dalej !! :)

Klementinka
- moj maz tez najchetniej kupowalby wszystko. Lepiej go nie wpuszczac do sklów dzieciecych, juz sobie wyobrazam co mi naprzywozi na poród :)

izia_tcz -dobrze,ze tak sie skonczylo. siedz w domu,nawet sie nie waz ruszac do szpitala!!!;-)
Co do mezów to moj niby taki grzeczny,ale.. wlasnie mamy za soba pierwszy weekend odzielnie. Ostatnio to juz po pubach nie chodzilismy,jakos tak dziwnie z brzuchem i weekendy spedzalismy np. u znajomych,a teraz pierwszy weekend odzielnie i moj mezus juz udezyl do pubu z kolegami. A mnie szlag trafial,bo co to do cholery,kawalerka ponownie,zona w Pl z brzuchem wyzej nosa,a ten z koleżkami piwkuje Bog wie gdzie! :wściekła/y:Kaca mial jednak giganta to powiedzial,ze juz ie pije. I bardzo dobrze!
Co do seksu to u nas cisza. Jak to sie mówi... pajeczyna zaroslam :-)Najpierw nie mialam ochoty, pozniej obawy przed uszkodzeniem dzidzi,pozniej raptem cos z szyjka niby bylo zle,wiec wstrzemiezlowisc przymusowa, pozniej brzucho wielki i jakos tak nieporecznie itd, itp...teraz na odelglosc tez nie ma jak:-(
Odebralam dzis wyniki tokso i jest ok.Za tydzien wizyta. Pozdrawiam brzuchatki :)
 
Ewela jak twardnieje caly to znaczy masz skurcz a ze nie piszesz jak czesto to ciezko stwierdzic , moje skurcze porodowe byly takie miesiaczkowe inne niz te zwykle przepowiadajace ale mysle ze kazda z nas moze miec inaczej. Twardnien brzucha nie licze bo mam wrazenie ze bylo by tego naprawde bardzo duzo w ciagu dnia czasem sa bardzo bolesne i czekam az pusci zeby nabrac powietrze a czasem jedynie napieraja na pecherz :)

Gratuluje wszystkim udanych wizyt i duzych bobasow, cos ten moj misiek chyba najmniejszy :)
 
reklama
Ja też mam imieniny 26 maja:-)
Gratuluje udanych wizyt:tak:

No i ja równierz po wizycie wszystko ok szyjka taka sama jak była a myślałam że przez te ostatnie skurcze już jakieś rozwarcie będzie powiedział że jak szyjka się nie rozwiera to takie skurcze to super ćwiczenia dla macicy no ale jak jest więcej niż 5 na godzine to lepiej jechać do szpitala sprawdzić na ktg jakiej są siły dostałam skierowanie na ostatnie badania i gosiagro wr trzeba powtórzyć bo ja też miałam na początku a teraz kazał 2 raz zrobić za dwa tyg zrobi jeszcze ostatnie usg i pobierze wymaz no i można rodzić:-D
A i byłam u endokrynologa i wyniki też ok kazał jeszcze po ciąży przyjść ze zrobionymi badaniami.

Kurcze już chyba wszystkie niemożemy się doczekać kto się pierwszy rozpakuje:-)
 
Do góry