reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć brzuszki kochane

Kurcze, jak czytam wasze posty to widzę że już bliżej niż dalej...

JA dziś byłam u gina na chwile poprwić zwolnienie (ostatnio wystawił mi z błędem) . Jak wróciłam to poszłam spać na 2 h:baffled:

dziewczyny, czy wy też tak macie, że jak jest skurcz, to zaczyna was boleć z tyłu, ta jakby od kręgosłupa , tak jakby ktoś wbijał igłę w krzyż? Ja tak mam 2-3 razy na dobę i nie wiem czy to napewno skurcze???

Miłągo dnia brzuszki kochane
 
Cześć brzuszki kochane

Kurcze, jak czytam wasze posty to widzę że już bliżej niż dalej...

JA dziś byłam u gina na chwile poprwić zwolnienie (ostatnio wystawił mi z błędem) . Jak wróciłam to poszłam spać na 2 h:baffled:

dziewczyny, czy wy też tak macie, że jak jest skurcz, to zaczyna was boleć z tyłu, ta jakby od kręgosłupa , tak jakby ktoś wbijał igłę w krzyż? Ja tak mam 2-3 razy na dobę i nie wiem czy to napewno skurcze???

Miłągo dnia brzuszki kochane

skurcze z krzyża - nic fajnego też tak miałam przy pierwszym porodzie i niestety teraz też sie zanosi
 
juz po wizycie

Jasiek wazy 2 kg, wszystko zamkniete, szyjka na 2,9 cm, cis ok, ilosc wod tez w normie
tylko ktg mojego malenstwa wyszlo za wysokie, kazali mi wypic duzo wody i pospacerowac pol godz, po tym bylo juz ok
moze zrobilam mu zbyt stresujacy poranek?

ciagle zastanawiam sie nad tym wyjazdem do PL
ginek powiedzial ze wszystko wyglada stabilnie tylko zebym wiedziala gdzie po drodze szpitale sa, troche mnie to przerazilo
po tym za wysokim ktg chyba sobie daruje
 
Właśnie wróciłam z Torunia :-)
Ita, Lencja, dorotkade- dziękuję za spotkanie, było mi bardzo miło Was poznać :tak: Do zobaczenia następnym razem- może z wózkami :-)
Paulka- to niesprawiedliwe, u Was było taniej w cyrku :angry:;-) :-) Jejku, gdyby tak Piotrek był taki chętny i szybki do przedszkola...., my co rano mamy koszmar, bo on nie chce i robi wszystko, żeby przedłużyć.... a teraz znów chory, więc w domu:-(
Madziaja- tak, byliśmy na Zalewskim... Wybraliśmy opcję bilet rodzinny- 2 dorosłych + 2 dzieci- 80 zł.... Było trochę "dłużyzn", ale w sumie bardzo fajnie :tak: Piotrek zachwycony... warto mieć dodatkowy grosz, bo w przerwie była możliwość rundki na kucu lub wielbłądzie- całkiem niedrogo- 10 zł, albo zdjęcie z foką- gorzej bo 30 zł :baffled: Całość trwała 2 godz, 10 min...
anecznik- ja też nie czuję jeszcze żadnych skurczy, wcale mi to nie przeszkadza :-)
MonikaT- ja jestem na forum właściwie od początku, a też nie zawsze się łapię... nie zniechęcaj się ;-)


Uwaga- daję dobry przykład wrocławiankom, poznaniankom i warszawiankom- na forum zamkniętym są zdjęcia ze spotkania w Toruniu!!! :-p
 
scorpioniczkaaa ten brunatny ślad to bym skonsultowała z lekarzem, chociażby telefonicznie... Swoją drogą ciekawe.... torbę do szpitala zabierać ze sobą do pracy, jeszcze trochę i chyba też tak zacznę robić;) Albo chociaż mojemu wrzucę do samochodu w razie W, na szczęście pracuje jakieś 5-10 minut drogi od szpitala w którym najprawdopodobniej będę rodzić:)

No koleżanka i M. dzisiaj pokładali się ze śmiechu jak z torbą sie zapakowałam do samochodu :-D ale wolę tak niż zostać goła i wesoła. Ja do szpitala z domu mam 13 km, a z pracy 10 km i znając mnie, to nie zdziwię sie jak mi się zacznie poród w pracy i sama jeszcze do szpitala pojadę :rofl2:

Dziewczyny a co trzeba mieć do porodu jako dowód ubezpieczenia mam starą legitymacje ubezpieczeniowa więc chyba jak podstępluje u pracodawcy w tym miesiącu to będzie ważna bo chyba te legitymacje do końca roku mogą być tyle jeszcze mam na niej stare nazwisko niewiem czy mi tą legitymacje uznają czy szykować coś innego?

Kurcze, a u mnie w pracy co miesiąc dają ZUS RMUA, bo nie wszędzie te legitymacje honorują. Ja biorę i to i to.

C

dziewczyny, czy wy też tak macie, że jak jest skurcz, to zaczyna was boleć z tyłu, ta jakby od kręgosłupa , tak jakby ktoś wbijał igłę w krzyż? Ja tak mam 2-3 razy na dobę i nie wiem czy to napewno skurcze???

To skurcze. Chociaż ja nie miałam tych z krzyża i teraz tez nie mam. Podobno są o wiele boleśniejsze od tych z brzucha.
 
ewus super że trafiłaś w końcu na porządną opiekę:)
Mam nadzieję że do poprzedniego szpitala już nie wrócisz;) Nononono telewizor w pokoju to Ci się udało:) Tylko jeszcze pewnie lepsze jedzenie by się przydało i prawie jak hotel:) A czemu pojechałaś tym razem do innego szpitala?
I świetnie że chłopaczki takie grzeczne i nadal siedzą w brzuszku:)
 
reklama
Wiz ja mam 23 czerwca ale sa kalendarze ktore tez pokazuja 24 :) wiec jest nas na samym koncu kolejki calkiem sporo

Zdec ja sie tam tez nie spiesze :) chce wyprawiac za jednym zamachem 2 imprezy :) fajnie by bylo za rok dwa torty na jednym 6 swieczek na drugim 1 :) a do tego jak ekonomicznie i malo pracy :-D
Jest jest nas troszkę:tak::tak::tak::-)
Ja synka mam z 11 lipca ale aż tak długo to mnie nie przetrzymają żeby mieć dwie imprezki na raz:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny nie nadążam za Wami. Na forum jestem od niedawna i nie mogę się połapać, ale czytam dużo i staram się Was poznać lepiej. Tymczasem pozdrawiam i udanego dnia życzę.
Monika ja byłam od początku i moderatorem byłam na tym wątku.tyle ze usunełam konto a po miesiącu założyłam drugie i ja juz wypadłam z obiegu:-D:-D:-D:-D:-D
Teraz to i tak dziewczyny zwolniły tempo bo wcześniej nie byłam w stanie nadrobić zaległości po nie obecności 3 godz:-D:-D:-D:-D

Jak boli to źle jak nie boli to też źle :-D :-D :-D
I weź tu dogódź kobiecie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D

Ja wróciłam z syniem z piaskownicy i się teraz nudzę.W sumie to mogłabym się położyć,ale jakoś tak weny na nic nie mam:-(

Dziewczyny czy nadal Ewitka opiekuje się grupą????
 
Do góry