reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja od wczoraj wieczora jestem niespokojna. Wieczorem poczułam taki dziwny ucisk. Jak by mnie coś w dół ciągnęło. Ale to nie jest bolesne. I czuje to do tej pory. W dodatku wieczorem na wkładce zauważyłam brunatny ślad. Brzuch jak twardniał tak twardnieje cały czas.
Wizytę mam za tydzień. Nie wiem czy nie iść dzisiaj do gina. Do pracy nawet zabrałam dzisiaj torbę :-D.

W pierwszej ciąży dostałam skurczy najpierw, wody to mi na porodówce odeszły, dopiero po przebiciu pęcherza. czopu też na oczy nie widziałam.

czy ta brunatna plamka na wkładce to czop??? dziewczyny , które rodziły już, może widziałyście czop u siebie???

mi czop odszedł na porodówce i wygladało to jak geste uplawy zabarwione krwią
moze idź dzisiaj do lekarza lepiej i sprawdx co i jak
 
reklama
Witam. Ja dziś podniosłam się z łóżka o 09:30:-)Bajki w telewizji są dla mnie zbawieniem. Bartuś grzecznie je oglądał od 7:30. Wiem, wiem . . . trochę długo ale cóż mój odpoczynek w tej chwili jest najważniejszy, szczególnie po nieprzespanej nocy.

Kajdusia- ja używałam i nadal używam Oillan dla Bartusia bo ma AZS i w naszym przypadku sprawdza się świetnie. Ja osobiście nie widzę różnicy z Oilatum - oprócz ceny :-):-)No może emulsja do kąpieli Oillan zostawia bardziej tłusty osad na wannie ale da się zmyć . Teraz też będę używała tych kosmetyków.
Dziewczyny nie nadążam za Wami. Na forum jestem od niedawna i nie mogę się połapać, ale czytam dużo i staram się Was poznać lepiej. Tymczasem pozdrawiam i udanego dnia życzę.
 
lasposa może lekarze mają rację, skoro nie czujesz skurczów to rzeczywiście lepiej żebyś została w szpitalu bo nie będziesz wiedziała kiedy się poród zacznie i jeszcze w domu urodzisz:) Co do karmienia w szpitalu, to możemy rzeczywiście pomażyć sobie o takich obiadkach jak miała liliti:) Trzymaj się dzielnie, już nie długo i będziesz przeszczęśliwa:)

scorpioniczkaaa ten brunatny ślad to bym skonsultowała z lekarzem, chociażby telefonicznie... Swoją drogą ciekawe.... torbę do szpitala zabierać ze sobą do pracy, jeszcze trochę i chyba też tak zacznę robić;) Albo chociaż mojemu wrzucę do samochodu w razie W, na szczęście pracuje jakieś 5-10 minut drogi od szpitala w którym najprawdopodobniej będę rodzić:)
 
Witam :-) ale się dzis zdenerwowałam z rana , idę zjeść śniadanie, a tu chleba ani bułek nie ma :-p i tak się wkurzyłam, ze zrobiłam sobie na śniadanie zapiekankę makaronową z kurczakiem :rofl2: normalnie w ciąży to ja mam pomysły, wcześniej by mnie wołami do garów nie zagonił :-p Dużo dzis sprzątania mam niestety :baffled: a nie chce mi sie strasznie, echhh no nic idę ogarniać mieszkanie.

Śniadanko: :-D:-D
 

Załączniki

  • P5100112.jpg
    P5100112.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 34
mmmmmmmmmmmmmniam kreatorka ale mi smaka narobiłaś, teraz to muszę się wziąć za banana, bo to jedyne co mam w torebce do jedzenia:)
 
Dziewczyny pomyślałam sobie, że i tak się całkiem dobrze trzymamy :-) już maj i żadna nie rozpakowana :-) a przecież niektóre majówki już z końcem marca się rozpakowały :-)
 
anecznik-ja też tak sobie myśle że już 11maj a tu nic sie nie dzieje:happy2:
zdec-ja pracuje na parterze a na pierwszym mieszkamy więc po torbe 2 min:-)
 
kreatorka ależ pysznie wyglada:tak:
a ja nie mam cos weny żeby się za obiad zabrać, jakiś leń mnie ogarnął

od rana pranko zrobione potem odwiedziła nas moja mama, a teraz lala śpi a ja mam lenia:-)
 
Dziewczyny a co trzeba mieć do porodu jako dowód ubezpieczenia mam starą legitymacje ubezpieczeniowa więc chyba jak podstępluje u pracodawcy w tym miesiącu to będzie ważna bo chyba te legitymacje do końca roku mogą być tyle jeszcze mam na niej stare nazwisko niewiem czy mi tą legitymacje uznają czy szykować coś innego?
 
reklama
Dziewczyny a co trzeba mieć do porodu jako dowód ubezpieczenia mam starą legitymacje ubezpieczeniowa więc chyba jak podstępluje u pracodawcy w tym miesiącu to będzie ważna bo chyba te legitymacje do końca roku mogą być tyle jeszcze mam na niej stare nazwisko niewiem czy mi tą legitymacje uznają czy szykować coś innego?

ja tez biorę legitymację, podbijam ją odkąd jestem w ciąży co miesiąc - i faktycznie ważne są do końca roku. A nazwisko zmień jak pójdziesz ją podbic, niech pracodawca przekreśli stare, wpisze nowe i zaparafuje z pieczątką. Ja tak mam i jest ok
 
Do góry