reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

skopiorniczka - a co to sex? my niestety od początku ciąży całkowity zakaz i tak to teraz na męża wpłynęło że nawet mnie nie "dotyka" może poprostu nie chce się nakręcać. Tak więc całkowity brak seksu :-(

liliti i Agi super wieści

izia_tcz i ewuś wytrzymajcie jak najdłużej. Trzymam kciuki!


Mam pytanko jak sie nazywalo to padanie na paciorkowca? pobiera sie go z szyjki? GBS nie czasem?

tak, to badanie to GBS, ja miałam pobierany wymaz z pochwy.
 
reklama
ewus trzymaj się dzielnie, każdy dzień na wagę złota!!


ja zabrałam się za prasowani4e, poprasowałam pościel i jeszcze mi kilka rzeczy zostało
teraz wcinam budyń, wydaje mi się że za mało nabiału jerem, ale nigdy nie przepadałam za mlecznymi przetworami a mleka to nawet nie ruszę fuj i muszę się zmuszać bo ile można jogurtów jeść (tytlko to mi smakuje)
 
Agi- super ze płytki urosły tak same z siebie :)

Ewus- niech się tam Wami dobrze zajmują!!! Trzymaj chłopcow jak najdłużej w brzuchu :)

Burza u nas przeszła, Hanka wyszla poskakac po kałużach :) a teraz szykujemy sie do spania.

W czwartek mam usg i juz nie moge sie doczekac!!!
 
witajcie ponownie
jutro mam wizytę w szpitalu na KTG, USG i wymaz i tak sobie jakoś pomyślałam,że jak teraz znów KTG zarejestruje skurcze to już na 100% mnie zostawią w szpitalu, więc postanowiłam dopiąć dziś wszystko na ostatni guzik,żeby spokojnie jutro jechać na badanie, poprasowałam ostatnie rzeczy, spakowałam torbę do szpitala i zostawiłam listę jeszcze potrzebnych rzeczy do kupienia mojej mamie,żeby jak oś mogła mi to wszystko kupić:tak:
Coś mam takie przeczucie,że wytrzymam jeszcze do Dnia Matki, w pierwszej ciąży czułam,że urodzę 13 października w piątek(termin miałam na 28) a urodziłam 14 w sobotę, ale w piątek zaczęłam rodzić tylko się przeciągnęło:-)

dziś się dowiedziałam,że pobyt mojego męża w szpitalu nieco się przedłuży, ale to ze względu na to,że chcą mu zrobić jeszcze jeden zabieg, ale Pani Doktor mi obiecała,ze gdybym zaczęła rodzić to sama osobiście wypuści mojego męża na poród i potem wróci na zabieg:-) Ja wierzę jednak,ze malutka zaczeka na tatusia:-)

ewuś- bardzo się cieszę,ze jeszcze się trzymasz i oby tak dalej, no i w końcu masz super opiekę
iza_tcz- super,że wszystko się dobrze skończyło, uważaj na siebie
liliti-jak dobrze słyszeć takie super wieści
Agi-no proszę im bliżej końca tym lepsze wyniki:-)
a co do seksu to zaraz poszukam w słowniku co to słowo oznacza i Wam odpowiem na to pytanie:-D:-D ja od dłuższego czasu to nawet się rozbierałam w łazience,żeby mój mąż nie cierpiał patrzą na mnie nagą :-D:tak:
 
ja jutro mam wizyte wiec wieczor przed lusterkiem w wannie spedzony

okropny strach mnie ogarnal przed tym paciorkowcem, naprawde zaczelam sie bac bo kiedys widzialam program o tym jak ciezarne w Anglii go mialy
nie bede dalej pisac zeby wam sie moj strach nie udzielil
mam nadzieje ze to tylko hormony mi plataja figla

dobrze ze Ewus i chlopcy maja dobra opieke
 
Hej widze ze mimo problemow nadal wszytskie sie trzymaja !!! oby tak dalej czerwiec coraz blizej !!
 
a mój synek dziś n kolejny level dotarł: takich śmiesznych ruchów mojego brzucha jeszcze nie widziałam :)

co wieczór mam delikatne skurcze, ale po kąpieli przechodzą

a jak dotykam pępka, to boli.... ciekawe czemu....a co do seksu: ostnio po miałam plamienie i lekarz powiedział, że jak się powtórzy to do szpitala, więc zaprzestałam procederu :p ale tak za dwa tyg trzeba będzie do tego powrócić, bo może by to poród przyspieszyło....

z ciekawostek: mój mąż uczy się gotować: właśnie robi zupę pod moim czujnym okiem:) chyba trzeba go będzie pochwalić, żeby nie stracił zapału
 
Ostatnia edycja:
liliti-oby tak dalej,jeszcze niedawno modliłyśmy się,żebyś za wcześnie nie urodziła,a tu wygląda na to,że urodzisz w terminie

ewela28-cholernie gorąco,szczególnie w nocy,mogłabym spać na nago przy otwartym oknie
Sex od czasu do czasu staram się,żeby mój M nie wariował

Agi78-super,że przyrastają,każdy dzień w domku lepszy od tego w szpitalu

ewus2090-najważniejsze,że macie dobrą opiekę,trzymam kciuki żebyście wytrzymali jak najdłużej w trójpaku

paulka82-oby ta torba jeszcze Ci się nie przydała,a dzidzia czekała cierpliwie na powrót tatusia

My dziś byliśmy na usg.Wojtuś waży bagatela 3120g:szok: i p.doktor powiedziała,że jeśli wytrzymam do terminu czyli jeszcze 6 tyg,to jego waga dojdzie do ok.4200-4500g:szok::szok:.W tej sytuacji nie pcham się już na koniec kolejki i jak tylko skończymy remont zabieram się za generalne porządki,a wieczorami seeeexxx:-D:-D.
 

[
My dziś byliśmy na usg.Wojtuś waży bagatela 3120g:szok: i p.doktor powiedziała,że jeśli wytrzymam do terminu czyli jeszcze 6 tyg,to jego waga dojdzie do ok.4200-4500g:szok::szok:.W tej sytuacji nie pcham się już na koniec kolejki i jak tylko skończymy remont zabieram się za generalne porządki,a wieczorami seeeexxx:-D:-D.



w szoku jestem ogromnym:szok::szok::szok::szok:ale duuuuży chłopak wow
 
reklama
Nadika przez te 9 miesiecy wstrzemiezliwosci, moj ukochany niejeste taki czuly i wogole..;/ a brakuje mi tego;(

Jestem po wizycie, na szczescie moj czarny scenariusz sie nie sprawdzil i jest ok..czyli szyjka krotka duzo lezec! czyli tragedii niema za 2 tyg. nastepna wizyta:) wtedy lekarz mi opocie co i jak wyglada... dzis pierwszy raz uslyszlalam bicie serduszka malej:) ale strasznie sie wiercila hihi. a co do tego wymazu na GBS lekarz wypowiada sie ze nie trzeba go robic, ale jesli chce to moge jechac i go zrobic...niewiem co robic;/
 
Do góry