reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Myślę, że obawy przed porodem każda z nas ma...mama mikolaja :)
Trzeba zacisnąć zęby...ja też mam już sny o porodzie..a raczej koszmarki małe :)
Teraz jestem jeszcze cwana, ale pewnie za 2- 3 tygodnie będzie panika godna debiutu rodzącej hihi
 
reklama
To ja chyba jakaś dziwna jestem:-D nie boję się porodu, bardziej się denerwuje tym wyczekiwaniem i zastanawianiem się kiedy mnie złapie i gdzie. Bo jak już wyladuje z bólami na porodówce to innego wyjścia nie będę miała niż urodzić:-D

Oj moja watroba dostaje popalić - i to w dosłownym znaczeniu tego słowa - piecze mnie jak diabli - tak ją młody ugniata:-)
 
Myślę, że obawy przed porodem każda z nas ma...mama mikolaja :)
Trzeba zacisnąć zęby...ja też mam już sny o porodzie..a raczej koszmarki małe :)
Teraz jestem jeszcze cwana, ale pewnie za 2- 3 tygodnie będzie panika godna debiutu rodzącej hihi

Przy mnie obecnie lepiej nawet nie wypowiadać słowa poród :-D a pytanie "czy się boję??" Jest już kompletnie nie na miejscu :-D Zresztą głupie pytanie jasne że się boję raz mniej raz bardziej ale stracha mam :-)
 
Jakos tak dziwnie zaraz czerwiec i wszystkie sie wypakujemy i bedzie dopiero :) Musze w srode isc na pobranie krwi i badanko sikow, jesu nie chce mi sie jak sobie pomysle,ze mam czekac w kolejce,chyba sie wcisne, w koncu w ciazy jestem, to chyba ulga powinna byc jakas...ale pewnie mohery beda stekac :-D spac mi sie chce normalnie,ale musze makaron dogotowac do zupy,a lenia mam

kopnijcie no mnie
 
A u mnie stał sie dzis cud....Pierwszy raz urosły mi płytki...i to tak same bez leków....W czwartek miałam 48 tys. i dzis zrobiłam kolejna morfologie i miałam jechac dzis albo jutro do Instytutu bo spodziewałam sie jakichś 15 no moze 20tys....a tu niespodzianka....58tys. Niby tylko 10tys wiecej ale to pierwszy raz tak jest....3 tygodnie temu podpompowali mi płytki do 131tys ...utrzymały sie 2 dni potem zaczeły stopniowo spadac....a dzis ....Takze wyszło na to ze dalej siedze w domciu...W srode kolejna morfologia i sie okaze co dalej...czy rosna czy znow spadaja.....
 
A u mnie stał sie dzis cud....Pierwszy raz urosły mi płytki...i to tak same bez leków....W czwartek miałam 48 tys. i dzis zrobiłam kolejna morfologie i miałam jechac dzis albo jutro do Instytutu bo spodziewałam sie jakichś 15 no moze 20tys....a tu niespodzianka....58tys. Niby tylko 10tys wiecej ale to pierwszy raz tak jest....3 tygodnie temu podpompowali mi płytki do 131tys ...utrzymały sie 2 dni potem zaczeły stopniowo spadac....a dzis ....Takze wyszło na to ze dalej siedze w domciu...W srode kolejna morfologia i sie okaze co dalej...czy rosna czy znow spadaja.....

brawo!!!!
oby nie malały!!
 
Agi78 - super wiadomości:-)

odebrałam właśnie wynik wymazu z pochwy - i wyszło że wyhodowano - Lactobacillus spp - wzrost (++++) - gdybym jeszcze wiedziała o co w tym chodzi to by była połowa sukcesu
 
Anik nie pomoge Ci z wymazem ja nawet nie mialam robionego a ginio tez nie wspominal :)

Agi78 super ze przyrastaja , moje na razie spadaja na razie i tak mam powyzej 100 wiec nie jest zle ale mam nadzieje ze dalej nie pospadaja, przed ciaza doszukiwali sie przyczyn spadkow moich plytek wyladowalam nawet u reumatologa i mialam badania w kierunku tocznia , wyniki niejednoznaczne a jak poczytalam po forach to normalnie glowa boli, na razie olalam temat a plytki z czasem same wrocily do normy :) chyba tego potrzebuja

U nas dzis pogoda w kratke swieci wieje pada.... brrrrrrrrr jak ubralam mlodego na spacer to okazalo sie ze pada ale tatus sie zdecydowal , ja tam jestem zmarzluch i wiecznie sie trzese :)
Od jakis 3 dni boli mnie noga ale jakos dziwnie napier zaczelo sie od stawu kolanowego myslam ze przeciazylam , potem myslalam ze to taki rwacy bol jakby zyly, potem doszedl bol w pachwilnie, nastepna stopa a koniec to odcinek ledzwiowy i tak teraz mysle czy to nie jakas dziwna wersja rwy :)

Co do zakupow :) jestem daleko w tyle czyli stan posiadania to materacyk do gondoli :) mialam plan na zamowienie wszytskiego na allegro ale jakos nie moge do tego dojsc, szlismy dzis dokupic prezent komunijny i przy okazji chcialam kupic kosmetyki, popatrzylam na polke szukalam pudru z nivei.... nie bylo to olalam calosc :) musze cos ze soba zrobic w koncu :)
 
reklama
U mnie nie najgorzej dziń mija, tylko dopiero sie zbieram za robienie obiadu :-p

To mamy konto w tym samym banku :-) Też mam ten problem tyle że kupiłam sobie parę rzeczy do szpitala żeby mieć co do torby włożyć a tu nic z tego :-D Lepiej żeby zdążyli :-D

Na szczęście udało się jeszcze dzis przelew puścić :-D mają szczeście

Anik
- to są bakterie chorobotwórcze, więc chyba masz jakieś zapalenie. A nie było dalej jeszcze liczy po tym Lactobacillus spp. (++++) ??

Liliti, Agi
- cieszę się, ze u was lepiej :tak:
 
Do góry