reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

To ja chyba jakaś dziwna jestem:-D nie boję się porodu, bardziej się denerwuje tym wyczekiwaniem i zastanawianiem się kiedy mnie złapie i gdzie. Bo jak już wyladuje z bólami na porodówce to innego wyjścia nie będę miała niż urodzić:-D

mysle dokladnie tak samo
najbardziej boje sie tego gdzie sie zacznie, czybede sama czy z mezem, droga do szpitala a w szpitalu to juz bedziemy bezpieczni

bylam na zakupach, dokupilam czapeczki, skarpetki i niedrapki
moj maz powinien miec zakaz wchodzenia do sklepu dzieciecego, chcial kupic wszystko bo niezbedne i przydatne
najbardziej spodnie na 110cm hihi

Agi super niespodzanka, oby tak dalej
 
reklama
Witamwas dziewczyny nie było mnie trochę więc nie wiem co u was słychać mam nadzieję że wszystko ok
nie pisałam bo wylądowałam wszpitalu ze skurczami i skróconą szyjką więc trochęmusiałam poleżeć ale udało się powstrzymali poród i jestem już w domu mamnadzieję żejeszcze choć 2 tyg wytrzymam tyle o mnie idę troche was nadrobić
 
odebrałam właśnie wynik wymazu z pochwy - i wyszło że wyhodowano - Lactobacillus spp - wzrost (++++) - gdybym jeszcze wiedziała o co w tym chodzi to by była połowa sukcesu
To są pałeczki kwasu mlekowego, więc moim zdaniem dobrze że je masz - upewnij się u gina. Te pałeczki łyka się na zapalenia dróg moczowo płciowych żeby przywrócić dobrą flore bakteryjną, więc powinno być ok.
 
A u mnie właśnie burza i to całkiem porządna:szok: Jeśli chodzi o ból w nodze to ja właśnie mam typowa rwę kulszową w prawej nodze tak w pośladku i jest masakra bo praktycznie boli cholernie przy każdym stąpnięciu:-( I mam przeczucie że już tak zostanie bo przecież żadnych leków czy zastrzyków nie wezmę a ćwiczyć się boję bo mam wrażenie ze jak tylko podniosę nogę to odejdą mi wody:-)
 
Mam pytanko jak sie nazywalo to padanie na paciorkowca? pobiera sie go z szyjki? GBS nie czasem?

tak:tak: GBS:tak:, a jak po wizycie?

skorpioniczka - a co to jest sex:confused::confused::confused::laugh2::laugh2:
liliti - ale super, że wszystko się unormowało:tak::tak:, 3 tyg szybko zleci:tak:
sealet - super, że z Agatka wszystko oki:tak:, a jak się czujesz po Fenku, ja niby w środę mam odstawić
mama mikołaja- już niedługo i maleństwa będą z nami:tak:
Agi78 - no pięknie z tymi płytkami:tak::tak:
izia_tcz- dobrze, że już w domku:tak:, następny pobyt w szpitalu mam nadzieję na poród
 
witam sie po południu :)

u nas pogoda bez zmian wazne ze nie pada

a mojego meża kuzynka dziisja powiedziala jemu ze snilam jej sie ze urodze na dniach mowila ze ma mąż mnie pilnować hi hi a ma prorocze sny ponoć ZOBACZYMY:-D:-D:-D

fajnie by było bo tak naprawde nie moge sie juz doczekac malutkiej:):tak::tak::tak:

liliti- super ze wszystko oki
Agi- fajnie ze płytki urosły oby tak dalej
 
Witajcie,
Agi78 - super wiadomości:-)

odebrałam właśnie wynik wymazu z pochwy - i wyszło że wyhodowano - Lactobacillus spp - wzrost (++++) - gdybym jeszcze wiedziała o co w tym chodzi to by była połowa sukcesu

To są pałeczki kwasu mlekowego i bardzo dobrze że je masz;):) Mój lekarz jest zadowolony za każdym razem jak wychodzą na wymazie:) To są dobre bakterie, które wybierają te złe:)
A u mnie stał sie dzis cud....Pierwszy raz urosły mi płytki...i to tak same bez leków....W czwartek miałam 48 tys. i dzis zrobiłam kolejna morfologie i miałam jechac dzis albo jutro do Instytutu bo spodziewałam sie jakichś 15 no moze 20tys....a tu niespodzianka....58tys. Niby tylko 10tys wiecej ale to pierwszy raz tak jest....3 tygodnie temu podpompowali mi płytki do 131tys ...utrzymały sie 2 dni potem zaczeły stopniowo spadac....a dzis ....Takze wyszło na to ze dalej siedze w domciu...W srode kolejna morfologia i sie okaze co dalej...czy rosna czy znow spadaja.....

Świetnie:) Oby tak dalej:)

Super że ewus napisała:) Świetnie że nadal w trójpaczku:)

Co do seksu, to jakoś ostatnio też mi się nie chce. Więc żeby tylko "odtrąbić", bo wiem jaki mój jest uparty (chociaż teraz nie będzie, za to jak mnie wkurzył:p:p) W sumie nam lekarz też zabronił ok. 20tygodnia, ale potem już nic nie mówił:p To uznałam że zakaz skończony:)
Co do pracy, to zamierzam pracować do końca, ale nie 5 dni w tygodniu, pracuję przeciętnie tak 3-4:) I to tak kilka godzinek dziennie, a nie cały dzień:) Śmieję się że w pracy w razie czego mam bliżej na porodówkę niż z domu, więc tam mi jakoś bezpieczniej:p
 
reklama
ufff ewus, dobrze,ze opieka super to i o was nie ma sie co martwic ;-) Trzymajcie sie jak najdłuzej sie da, buziaczki
 
Do góry