reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie brzuchatki

No tak wszedzie pochmurno jednak , pogoda psia

Ja własnie kawke pije i zagryzam ciasteczkami ze słonecznikiem,a jesli chodzi o arbuza mniamm pyszny jest ,ale czeresni to bym sobie zjadła z 3kg naraz :-D

Jesli chodzi o ruchy, to mały jak narazie daje mocno czadu, dodatkowo mam te kłucia co pisałyscie i strasznie mnie brzuch ciagnie ,a aaa i skurcze sa bardziej bolesne niz wczesniej ...

Torbe to mam juz spakowana, takze jak Tomaszek chce to moze wychodzic ;-) , a moj D .jaki zainteresowany, wczoraj to biegał po sklepach i sprawdzal ceny pampersów i wiecie najtańsze rozm.2 pampers 80szt sa w SANO,a huggisy 90szt tez 2 były w kazdym badz razie jeszcze tansze chyba od pampkow. No i mowie wam te husteczki sie oplaca teraz w Sano kupic jonsona rozowe po 5,30zł.

No i sie zaczeło lukanie na takie rzeczy :-D :-D
 
reklama
Hej czerwcóweczki! daaawno mnie tu nie było, nie miałam czasu, mężuś wział sobie kilka dni wolnego... U mnie dobrze. W między czasie miałam wizytę, z naszą Klarą (bo już chyba ostatecznie tak sie będzie nazywała chociaż...) wszystko dobrze:-) w 32 tyg ważyła 1800 - nie jest mała ani duża - średnia;-) lekarz powiedział żebym szykowała się na szybszy poród bo mała jest nisko i raczej urodzi sie przed terminem.
A tak pozatym wreszcie i ja mogę się pochwalić przygotowaniami do powitania nowego członka rodziny :-) zamówiliśmy wózek Quinny Speedi SX z fotelikiem maxi cosi cabrio fix,mamy już wybrane łożeczko (jutro jade zamówić) Klupś łóżeczko-kołyska - takie rozwiazanie wydaje mi sie najlepsze bo bede miała zwykłe duże łóżeczko i kołyske w jednym no i najważniejsze - zrobiliśmy remont pokoju dla małej i z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni (poniżej zdjęcia) i wreszcie moge zacząć prac bo do tej pory nie miała bym gdzie tego wszystkiego układac a sporo mam juz ciuszków.
Trzymam kciuki za Ewuś!! i ciesze się że u was wszystko ok. Miłego dnia:-) 4.jpg3.jpg1.jpg
pencil.png
 
Witajcie w ten słoneczny poranek !
Kurcze noc nieprzespana znowu skurcze od 11 do 3 rano w sumie niereguralne i mało bolesne ale stracha cały czas napędzają jutro wizyta myślałam że dotrwam ale jak dziś mnie znów złapie to musze się chyba wybrać do szpitala niech chociarz sprawdzą na ktg ale wiem że jak już się pojedzie do szpitala to zostawią na obserwacje przynajmiej trzy dni a jak ja swoją Marysie zostawie przecierz się zatęsknie:-(no ale jak będzie trzeba to trudno jakoś wytrzymam
gosia-to możemy sobie piątke przybić z dzisiejszymi nocnymi skurczami tylko u ciebie już nie ma strachu a u mnie to jeszcze za wcześnie:-(
 
Witam Was w ten deszczowy poranek :-)
lasposa, ewuś, karo - trzymajcie się!
Mi weekend minął miło ale strasznie szybko :-):-( w piątek przyjechała do nas siostra mojego męża i przywiozła mi łóżeczko po swojej córci:-) które już stoi:-) i czeka:-) dostałam również materacyk kokos-lateks bardzo fajny.
Co do opuchniętych nóg to muszę powiedzieć że biorę od piątku te tabletki moczopędne i nie mam już opuchniętych nóg:-) aż miło zobaczyć swoje kostki:-)
 
Witam sie z rana :)
U nas piekna pogoda :) Zaraz sie zbieram do lekarza, ale tylko po skierowania (to nie moj lekarz prowadzacy). Policzylam ze jak bym miala teraz zrobic wszystko za kase to bym 400zl musiala wydac!!! (usg, wr, hbs, toxo, morfologia, mocz) W czwartek mam usg i bardzo jestem ciekawa ile moja Jagodka wazy i jak lezy :)
Ola fasola- pięknie!!

Zdec- faceci tacy po prostu są. Założę sie ze Twoj "nie wie o co Ci chodzi", hehe
 
Witam się również w poniedziałkowy poranek:-)rano przywitało mnie piękne słoneczko a teraz niestety zanosi się na deszcz i tyle z pięknej pogody. Noc w miarę przespana, ale samopoczucie takie sobie, ale do tego stanu chyba trzeba się już przyzwyczaić - takie są uroki ostatnich dni ciaży:-)dzisiaj zakupiłam już ostatnie pierdułki: tantum rose, sól fizjologiczna i gaziki jałowe:-)W ciąży z Wiktorią jak zrobiłam ostatnie też takie zakupy to na drugi dzień pojechałam i urodziłam:-Dciekawe czy historia lubi się powtarzać:rofl2:

Witam po weekendzie,
ja już na nogach, męża do pracy odwiozłam no i szykuje się do labolatorium już chyba ostatnie wyniki robić - morfologia i mocz.
Dziewczyny jak jest z ruchami waszych maleństw już teraz pod koniec ciąży??
Tak jak jeszcze 2 tyg temu prawie całymi dniami się wiercił tak teraz w ciągu dnia jest spokojny a wieczorem daje znać o sobie. Nie wiem czy się tym martwić czy na tym etapie (skończyłam 36tc) to normalne.

ruchy z dnia na dzień stają sie inne, dzieciaczki mają coraz mniej miejsca. Mój też się tylko teraz wypina bo nawet nie ma za bardzo pola do popisu z kopniakami dla mamy:-)za to jak próbuje się przekręcić to brzuch cały faluje:-)

Ola_fasola - fajniutki pokoik:-)


Magda M - mi niestety nadal puchną nogi i ręce:-(co za tabletki ci pomogły?i czy są one na receptę?

miłego dnia

ciekawa jestem co u naszej ewuś...
 
Hejka:)
u nas pochmurnie, oczy sie jeszcze kleją do spania:(
wczoraj tak miałam ochote na jakies dobre ciastka ze mialam juz isc do sklepu jakies kupic (okolo 18)
efekt byl taki ze poszlam do sklepu po masło bo wpadłam ze zrobie karpatke no i zjadłam kilka kawałkow okolo 21.30 :szok::szok::-D:-D

a o ARBUZACH prosze nic nie pisac bo wczoraj tak na niego miałąm ochote :tak::tak:

zdec- ach Ci faceci, ale z nimi to tak jest:-D
gosiagro, paulka- trzymam kciuki za meżów i maluszki
dziewczyny w szpitalach trzymajcie sie dzielnie;-);-)
ola fasola- śliczny pokoik
ewelinka- równiez trzymam kciuki za maleństwo zeby jeszcze poczekało


a ja nie wiem co dzisiaj robic mam taki bajzel w pokoju ze masakra ale nic mi sie nie chce:no::no::no:
 
U mnie dziś piękna pogoda:-) właśnie wróciłam ze spacerku z psem.

Ja dziś zauważyłam pierwsze rozstępy:-:)-:)-( a jeszcze wczoraj sobie myślałam że to juz 34 tydzień i nie mam żadnego więc może mi sie nie zrobią a jednak... ciekawe czy takie rozstępy mogą się powiększyć??
 
U mnie dziś piękna pogoda:-) właśnie wróciłam ze spacerku z psem.

Ja dziś zauważyłam pierwsze rozstępy:-:)-:)-( a jeszcze wczoraj sobie myślałam że to juz 34 tydzień i nie mam żadnego więc może mi sie nie zrobią a jednak... ciekawe czy takie rozstępy mogą się powiększyć??

moga moga:) ja na brzuszku narazie nie mam ale mam kilka na piersiach i pojawily mi sie na bokach brzuszka na tzw boczkach i na poczatku byly jeden a teraz juz jest kilka :(
 
reklama
włąsnie zmierzylam sobie brzuszek tak z ciekawosci i w czwartek miałam 110cm a dzisiaj 108cm czy to znaczy ze brzuch zaczal sie obniżac?
 
Do góry