reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,
Cześć Mamuśki,

witam się z Wami ze szpitala, w piątek tutaj trafiłam po wizycie kontrolnej, okazało się, że moja księżniczka chciałaby być już na zewnątrz, mam rozwarcie, miękką, gotową szyjkę macicy i skurcze (których w ogóle nie czuje). Od piątku jestem uziemiona, kroplówka i zakaz chodzenia, basenik przy łóżku i działaj.

Lekarzom nie podoba się też to, że mała ma wysokie tętno więc na razie leżę.
Do WC nie mogę iść bo wg. położnych mogę urodzić na podłogę, najdziwniejsze jest to, że ja czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie bolało...

Mam nadzieje, że nie każą mi tutaj czekać do rozwiązania tylko pozwolą wrócić do domu, bo nie mam nic przygotowane...

Pozdrawiam Was wszystkie ze szpitalnej rzeczywistości :\)

Matko:szok::szok: Trzymaj się kochana.... Przeraziłaś mnie, że to może się tak wszystko zacząć, bez czucia nawet tego:szok::szok:

Wróciłam nie dawno od mamy:-(
I powiem wam że weekend miałam spier*** dzięki mojemu mężowi. Oczywiście jak zwykle jego priorytety w życiu to na pierwszym miejscu koledzy, z którymi musi postać, pogadać i popić pod sklepem w swojej miejscowości oczywiście zawsze w weekend:wściekła/y::wściekła/y: Co tam ciężarna żona, ileś kilometrów dalej, skoro można żyć jak kawaler:wściekła/y::wściekła/y: Najpierw pod sklep na piwo, a potem samemu jak kawaler zostawać sobie w domu (jego rodzice już tam nie mieszkają, a mieszkanie stoi puste):wściekła/y: Wróciłam dzisiaj od mamy pociągiem, nie mam ochoty go oglądać, tak więc mam nadzieję że zostanie sobie na tej swojej wiosce i mi tu dzisiaj nie wróci:wściekła/y::wściekła/y:
Mam również twarde postanowienie poprawy, że przestaję być dobra żonka, która gotuje, pierze, zmywa, sprząta OOOO NIEEEE koniec. Dać takiemu palec to całą rękę chwyta:wściekła/y:
Jestem padnięta po dzisiejszym dniu:no: Bo z racji że on ma samochód, a ja chciałam iść do mojej Juleczki na cmentarz to wybrałam się na piechotę, ok. 5 km w jedną stronę:-( Jak wróciłam to nóg nie czułam:-(
A jeszcze coś czuję że zaraz muszę iść sobie zrobić jakieś małe zakupy żywnościowe w Tesco:-(

Wyżaliłam wam się tu...... przepraszam.....
 
reklama
dzięki dziewczyny:-) Anik79 i askut i pytanie jak dużo uroseptu brałyście bo wziełam jeden a nie wiem czy moge więcej

ja brałam 3 X 2tab dziennie

zdec - nie denerwuj się kochana - nie jest tego wrat - ci mężowie bez nich źle z nimi jeszcze gorze - ja po prawie 8 latach małżeństwa nauczyłam się wiele spraw puszczac mimo uszu - i to dla swojego zdrowiea psychicznego:-) ale powiem ci że teraz w ciąży jest mi to czynic ciężko. trzymaj się i nie daj się:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,


Matko:szok::szok: Trzymaj się kochana.... Przeraziłaś mnie, że to może się tak wszystko zacząć, bez czucia nawet tego:szok::szok:

Wróciłam nie dawno od mamy:-(
I powiem wam że weekend miałam spier*** dzięki mojemu mężowi. Oczywiście jak zwykle jego priorytety w życiu to na pierwszym miejscu koledzy, z którymi musi postać, pogadać i popić pod sklepem w swojej miejscowości oczywiście zawsze w weekend:wściekła/y::wściekła/y: Co tam ciężarna żona, ileś kilometrów dalej, skoro można żyć jak kawaler:wściekła/y::wściekła/y: Najpierw pod sklep na piwo, a potem samemu jak kawaler zostawać sobie w domu (jego rodzice już tam nie mieszkają, a mieszkanie stoi puste):wściekła/y: Wróciłam dzisiaj od mamy pociągiem, nie mam ochoty go oglądać, tak więc mam nadzieję że zostanie sobie na tej swojej wiosce i mi tu dzisiaj nie wróci:wściekła/y::wściekła/y:
Mam również twarde postanowienie poprawy, że przestaję być dobra żonka, która gotuje, pierze, zmywa, sprząta OOOO NIEEEE koniec. Dać takiemu palec to całą rękę chwyta:wściekła/y:
Jestem padnięta po dzisiejszym dniu:no: Bo z racji że on ma samochód, a ja chciałam iść do mojej Juleczki na cmentarz to wybrałam się na piechotę, ok. 5 km w jedną stronę:-( Jak wróciłam to nóg nie czułam:-(
A jeszcze coś czuję że zaraz muszę iść sobie zrobić jakieś małe zakupy żywnościowe w Tesco:-(

Wyżaliłam wam się tu...... przepraszam.....

Faceci są z inej planety, i 99% z nich to właśnie takie bezmózge typki
 
Witam sie ponownie :-) widzę na forum produkcja mała jak to w niedzielę, więc spokojnie można sobie poczytać :-) a ja dziś muszę się pochwalić wpadłam w wir ogarniania nawet cisto upiekłam :-D keks bananowy z orzechami i czekoladą mniam :-p (załączam zdjęcie mojego dzieła hih :-p)tyle, że jak już ciastem się opchałam to mieszkanie rozbebłane zostało w połowie i tak mi się już nie chec dalej sprzątać :rofl2: Ogólnie to tak jak patrze został mi do kupienia wózek tylko, termometr do ciała i przewijak :-D więc generalnie to jestem z zakupami raczej ogarnięta :cool2::cool2:

Zdec
- uważaj na siebie kochana na tym etapie ciąży to chodzić tyle kilometrów i jeszcze się denerwować jednego dnia to za dużo :tak:
 

Załączniki

  • P5050109.jpg
    P5050109.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Wróciłam i jestem padnieta. Kupiłam biustonosz do karmienia, husteczki j&j ,bo były w promocji po 5,30zł, płyn do mycia niemowlaczka j&j i krem z filtrem 30 nivea , a i czapeczke .

A juz trzeci skurcz mam co 30min - co robic ???

Jak tam u Ciebie??? Połóż się, odpocznij lub jeśli wczesniej leżalaś to pospaceruj... Zobacz co się będzie działo. Jeśli skurcze będą nadal regularne i coraz silniejsze - pędź do szpitala. Koniecznie daj znac co i jak:tak:

zdec przykro mi że miałas taki weekend:-(no niestety...faceci...jak oni nieraz nic nie rozumieją:no: trzymaj się dzielnie i uważaj na siebie:tak:

U mnie juz po malowaniu pokoju:-):-):-) jakoś przeżyliśmy:-pJestem bardzo zadowolona z koloru, który nam wyszedł:tak:Już posprzątane to zaraz lżej na sercu hihi

Uciekam do łóżeczka i życzę Wam spokojnej nocy:-)
 
zdec-ja właśnie ze swoim się pożarłam bo jego kolega co robi wesele 5 czerwca na które zdecydowaliśmy że nie idziemy zadzwonił że 21 kawalerskie no i mój odrazu pierwszy ja mu tłumacze że żone w ciąży w domu zostawi a sam się będzie zabawiał co to to nie a on poszedł do drugiego pokoju wielce obrażony ach ci faceci tacy są nic nie rozumieją:wściekła/y:
lasposa-trzymaj się wtym szpitalu:tak:no a z tym wypadnięciem dziecka na podłoge to chyba duża przesada nawet kupa choć dużo miejsza od dziecka sama nie wypadnie tylko trzeba się trochę wysilić:-D
gryzka-zależy co cię interesuje na oddziale noworodków ale ogólnie jest ok rodziłam pierwsza córcie na bielanach i mimo że sporo na tamte czasy płaciłam za poród rodzinny to na bródnie mimo że nic nie płaciłam było dużo lepiej a tak wogóle na bródnie porodówka jest w miare wyremontowana no i właśnie jak pisze perfecta są dobrzy specjaliści:tak:
perfecta-chyba wiem o którego babsztyla na patologii ci chodzi bo jak poprzednio byłam poznałam tą babe taka czarna troche kręcone włosy o ile dobrze pamiętam bo poza tą heterą wszystki są super.
 
Ostatnia edycja:
reklama
to mój mąż anioł jest (dobrze, że tego nie czyta, bo by w piórka obrósł), od weekendu majowego postanowił piwska nie pić, żeby być w gotowości, a muszę dodać, że w kuchni dziesięciopak Carlsberga stoi i go kusi:)
 
Do góry