reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Paula - Ja miałam tylko podwyższone białe i czerwone krwinki, ale skoro masz jeszcze jakieś bakterie itp to może dla pewności, że jest ok zadzwoń do lekarza i się upewnij? Może da Ci urosept, bo przeważnie dają przy bakteriach:tak:


ja bym radziła posiew moczu zrobić przy tych licznych bakteriach
 
reklama
Hefi gratuluje !!!

Zdec tak mi sie przypomnialo ze moj tata po obronie licencjata mowil do mnie omc mgr... co oznacza o malo co magister:) juz niedlugo i dla Ciebie ten tytul :-D

Paula ja na bakterie bralam furagin i zakwaszalam mocz :) czyli witamina C :)

Anik moj Olaf tez mial wodniaki kazala mi pediatra lekko unosic jaderka przy przewijaniu ( zwracajac uwage zeby siusiak nadal byl w dol) i efekt byl taki ze wchlonely sie same

Trzymam kciuki za jutrzejsze obrony i wizyty;-)

Ja tez juz po wizycie nasiedzialam sie ponad godzine w poczekalni taki byl poslizg , w sumie myslalam ze jeszcze wskoczy nastepne pol bo ewidentnie laska byla umowiona przede mna ale okazalo sie ze zawolal mnie jej chyba wogole nie wpisali na liste bo po mnie tez wollal kogos innego. No ale wizyta ekspresowa bo bez usg czyli 15 min. Szyjka bez zmian stan sprzed 2 tyg niestety nastepna wizyta za 2 tyg wiec patrzac na to ze mam termin na koncowke czerwca to tych wizyt jeszcze troche zalicze...
 
no normalnie więcej nie mogłyście napisać :-D ciekawe jak ja to wszystko ogarnę, ale to za chwilę, teraz moje super wieści po wizycie, ponieważ byłam jeszcze u męża to pisze dopiero teraz:-)

no więc tak rozwarcie się nie powiększa, a szyjka nadal w takim stanie jak poprzednio, więc jak to stwierdził lekarz nie jest źle :-) Mała dość mocno napiera na kanał rodny, więc lekarz ją pomierzył i wyszło,że waży już prawie 2800, więc gdyby coś się działo to jest bezpieczna, ale pan doktor przemówił jej do rozsądku i kazał zaczekać na powrót tatusia ze szpitala:-) kolejną wizytę mam we wtorek w szpitalu na wymaz i KTG, a potem kolejna 20 maja

teraz zabieram się za czytanie
 
Witam sie i ja po wizycie,
Hefi gratuluję

a więc tak usg nie było tylko samolocik lekarz stwierdził że jeszcze jakieś 3 tygodnie powinnam wytrzymać:-)miałam też zrobiony wymaz:-) gorzej z wagą bo w ciagu 3 tygodni 4 kg co jest spowodowane opuchlizną chce mi się wyć jak sobie pomyśle ile juz przytyłam i ile teraz waże:no: ale dostałam tabletki moczopędne może to coś pomoże:-( do tego doszło że coś mam podwyższone ciśnienie i mam je kontrolować:-(musze też zrobić badania mocz,krew,magnez,potas,białko całkowite,toxoplazmoze,WR. Następna wizyta za dwa tygodnie na której bede miała zrobione usg i ktg.
 
hello
Ja już po usg, mały waży 2020 g, główka w dół, także się uspokoiłam,
Łożycko mam w II stopiniu dojrzałości, nie wiem czy to źle?

Jutro mam wizytę u mojego gina, bo on nie robi usg i muszę gdzie indziej jeździć.
Termin przesunął mi się na 19.06, ale kto wieile maluch będzie chciał sobie we mnie leżakwać.:)

buziaki

 
Milka26 - dziękuje za podpowiedź z wodniakami, lekarka mnie uspokajała że nie zna przypadku by się nie wchłonęły i teraz ty też mnie uspokoiłaś:-)i cieszę się że u ciebie też po wizycie wszystko ok

paulka82 - tobie również gratuluje udanej wizyty:-)

słoniczka, Magda M - wam też gratuluje udanej wizyty -

łozysko II stopnia ja też mam i wszystko jest w porządku - odpowiednie na tym etapie ciąży

zdec - mam nadzieje że Oskarek nie będzie szalał z przybieraniem na wadze:-) przez 2 tyg przybrał ok 400g wiec mam nadzieje że do porodu też na maksa tyle przybierze i urodzi się z wagą 3500 - moje cisze marzenie:-Da później niech juz rośnie na potęgę:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hefi gratuluje, chodź nie ukrywam że skręca mnie z zazdrości :-) i to strasznie :-D

sloniczka moje łożysko też jest na II :-) to stopień starzenia się łożyska, z tego co patrzyła w internecie został nam jeszcze jeden :-)

gratuluje wszystkich wizyt jak dobrze, że tylko pozytywne wiadomości :-D
 
Ostatnia edycja:
witajcie wieczornie
przede wszystkim ogromne gratulacje hefi i wszystkie dziś wizytujące

ja co prawda cały dzień niemal w domku bo tak jak u większości pewnie cały dzień pogoda paskudna i pada
nastrój do tego też nie za ciekawy ale w końcu kiedyś przestanie
w sumie uporałam się już z większością zakupów dla juniora zostało mi jedynie zakupić przewijak, leżaczek i chustę ale to już jak się pojawi na świecie
zastanawiam się czy dla siebie nie dokupić jeszcze jednej koszuli, mam 2 ale w czerwcu może być gorąco i może jeszcze 1 by się przydała? zastanowie sie jeszcze...

co do rozstępów ja nie posiadam za to cellulit sie ukazał, ech... ale później będę sie nim martwić:tak:

co do tematu zachciewajek do mnie one także powróciły, wczoraj np wysłałam męża po kremówki bo mi się baaarrrrdzo chciało, dzis natomiast obiadam sie chipsami paprykowymi:-) jakos mam gdzieś dodatkowe kilogramy, choć ostatnio było juz 15 na plus to wiem że po porodzie nie będę mieć żadnego problemu z ich zgubieniem:tak: a raczej to one same znikną, może troszkę mały ssak im pomoże;-):-)
u nas także ten rok bardzo imprezowy, chrzciny i wesele już za nami, teraz w maju komunia ale niestety na nia nie pojedziemy troszkę za daleko mamy do wrocławia a ja po godz siedzenia w samochodzie mam juz dość, w lipcu roczek i osiemnastka tez chyba odbędzie się bez nas ze względów oczywistych, w sierpniu wesele, w listopadzie poród szwagierki, w grudniu kolejny roczek- póki co to plan taki mam nadzieję że nikt nic więcej nie wymyśli;-)

cos miałam jeszcze napisac ale jak sie nie cytuje to potem tak jest z mega sklerozą

za długo także z Wami nie posiedze bo wieczorem to już mnie tak strasznie wszystko boli, za długo siedzieć nie mogę, jedyne o czym marzę to kąpiel i łóżeczko:-)

zaglądałam do majówek jak to leci jeszcze moment i takie rozpakowywanie hurtowe będzie i u nas

paulka dobrze że u ciebie takie dobre wieści, a malutka to z pewnością na tatusia poczeka
oby i u gosiagro też takie wieści były
 
Ostatnia edycja:
Perfecta-ja wybieram się na bródno już raz tam rodziłam i było całkiem ok:tak:
słoniczka-u mnie też 2 stopień dojrzałości chyba to dobrze na tym etapie nieznam się za bardzo na tym
 
reklama
Doskonale to znam :tak: biedny facet zachrzania, a ja nic mu pomóc nie mogę, bo nawet przy zmywaniu większym sie męczę :baffled: może jednak uda Wam się zdążyć, będę trzymać kciuki :-)
dzięki kochana za kciukasy marze o tym by pomogły:)

ohoho ale dziś było wizytujących i wszystkie dobre wieści, gratuluje więc hurtem kochane
no i hefi oczywiście też wielkie gratki;)
 
Do góry