reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Tylko coś mi się wydaje że żeby wysłać PIT elektronicznie, trzeba jako podpis podać kwotę przychodu z roku poprzedniego.

dokładnie tak jak mówisz bo własnie moj mąż wczoraj tak wysyłał i trzeba było tą kwotę podac:tak:, ale sposób super, nie trzeba stać na poczcie czy w US, w przyszłym roku też tak zrobie:tak:
gratuluje ukończonej pracy:-D:-D, mam nadzieje, że promotor już sie nie przyczepi:tak:
 
reklama
a ja własnie wcinam obiadek (schabowego ziemniaczki i suróweczke mniam mniam)

i tak czytam o tym badaniu co piszecie ja dostałam na HBs a co to te GBS?
 
a ja własnie wcinam obiadek (schabowego ziemniaczki i suróweczke mniam mniam)

i tak czytam o tym badaniu co piszecie ja dostałam na HBs a co to te GBS?

smacznego:-D:-D

Hbs - jest to badanie w kierunku zóltaczki zakaźnej typu B - u nas w szkole rodzenia mówili, że trzeba mieć aktualny wynik tnz po 32 tyg ciązy, bez tego wyniku nie zaszczepią dziecka na wirusowe zapalenie wątroby typu B, znaczy to szczepienie się opóźni bo będą musieli ci zrobić te badanie
GBS - jest to badanie w kierunku paciorkowca, ktory może dziecko się zarazić podczas porodu co powoduje powikłania u dziecka
 
GBS jest na paciorkowca a HBS na wirusowe zapalenie wątroby;)

smacznego:-D:-D

Hbs - jest to badanie w kierunku zóltaczki zakaźnej typu B - u nas w szkole rodzenia mówili, że trzeba mieć aktualny wynik tnz po 32 tyg ciązy, bez tego wyniku nie zaszczepią dziecka na wirusowe zapalenie wątroby typu B, znaczy to szczepienie się opóźni bo będą musieli ci zrobić te badanie
GBS - jest to badanie w kierunku paciorkowca, ktory może dziecko się zarazić podczas porodu co powoduje powikłania u dziecka

a ten GBS to co pobranie krwi czy co? ciekawe dlaczego lekarz nie kazał mi tego zrobic?
 
reklama
Do góry