reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Własnie cos słyszałam,ze pod koniec ciazy sie robi te badania i ze prawie 100zł kosztuja , ale kiedy sie je robi dokładnie ??? A jak wczesniej zaczna sie skurcze niz te badania beda zrobione to co wtedy?

A wy macie jakies znizki na badania wogole? Bo u nas w kg jak sie robi w laboratorium to dla kobiet w ciazy sa znizki.
Jak masz skierowanie z Poradni K to nic nie płacisz, chyba, że masz od prywatnego to płacisz za wszystko....ja teraz robie tak, że dostaję skierowanie od prywatnego idę do lekarza rodzinnego i on mi wypisuje to samo skierowanie a tamto od prywatnego zabiera i mam za darmo;)
U nas ten wymaz robią rano...bo musza zanieść do 9 do laboratorium.....nic się nie płaci!!!Jeżeli korzystasz z Poradni K;)
 
reklama
gosia no nic niewiem jeszcze.

Ja mam od prywatnego,ale tam znizke mam naszczescie ,jak robi jakies wieksze wyniki, bo takto place za mocz 6zł,a krew 12zł,wiec jakotako przeboleje to,a moj lekarz rodzinny nie chetnie daje skierowania.
 
Dziewczyny, a jakbym zalozyla ponczoszki na pasek klejacy do nogi to wypadaloby na slub czy nie bardzo? Bo kupilam te rajstopy na ciaze,a one maja na dupeczce takie dwa paski jak dzieci maja je w rajstopach, nie lubie tego wole jeden, strasznie mnie to drazni .
 
gosiagro-to trzymam kciuki za wtorkowe wyniki żeby już było wszystko ok!
ewela-jak będzie ciepło i tyłek nie zmarznie to spokojnie możesz założyć przynajmiej brzucza nie będą uwierać!
 
Kurcze dziewczyny jestem w szoku, zaczynam jednak obawiać się tej mojej dzisiejszej wizyty.
Większość z was już ma rozwarcia i silne skurcze.... Wydaje mi się że pomimo tego że jesteśmy już tak daleko (wy jesteście) to kurcze to i tak jakoś za szybko wszystko:( Zobaczymy co u mnie dzisiaj wyjdzie...

Z pozytywnych wiadomości to wygląda na to, że skończyłam pisać pracę licencjacką:tak::tak::tak::tak::tak: Mam nadzieję że promotor zaakceptuje ją już w takiej postaci jak jest:-):-) Zobaczymy we wtorek:-)

No a teraz czekam niecierpliwie, bo panowie już składają mebelki w drugim pokoju:-)
Szkoda że nie kupiłam jeszcze materaca, bo nawet jak zrobię zdjęcie i wam pokażę to nie będzie efektu;-)

Dzięki za porady w sprawie paznokci. Rzeczywiście trzeba się za to wziąć, tylko nie wiem jak to możliwe, bo pomimo tego że jestem na zwolnieniu cierpię na chroniczny brak czasu:-D

Pewnie zaraz jeszcze moja mama przyjedzie, bo będzie ciekawa i będzie musiała mebelki zobaczyć;-)
 
lena bez problemu :)Witamy na stronie systemu e-Deklaracje taM jest program jakby co i z niego bezpośrednio wysyła do US, dostaje się numerek który trza sobie zapisać gdzieś jakby co, wszystko sprawnie ładnie i wygodnie ;)

kajdusia zazdroszczę, u nas lumpki polikwidowali, ale może i dobrze bo jakbym wparzyła to trudno byłoby wyjść ;)

zdec głowa do góry, brzuch przed się i więcej optymizmu ! będzie dobrze :)!
 
reklama
lena bez problemu :)Witamy na stronie systemu e-Deklaracje taM jest program jakby co i z niego bezpośrednio wysyła do US, dostaje się numerek który trza sobie zapisać gdzieś jakby co, wszystko sprawnie ładnie i wygodnie ;)

Tylko coś mi się wydaje że żeby wysłać PIT elektronicznie, trzeba jako podpis podać kwotę przychodu z roku poprzedniego.
 
Do góry