reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczynki czy któraś z Was miała pobierany wymaz z pochwy do badania GBS???Ponoć to obowiązkowe...;)

ja miałam w zeszłym tygodniu;) 25zł zapłaciłam, też słyszałam że to obawiązkowe, ale na kasę chyba nie można zrobić:( może dziś po wynik z mężem podjadę

i na jakie łóżeczko się zdecydowałaś:)??
 
reklama
Czesc dziewczyny ale bylam od wczoraj zła dopiero teraz neta mam na zadnym kompie net nie działał uhhh myślałam ze wyjde z siebie

a potem wieczorem jeszcze byłam na podwórku za domem i spadłam z leżaka bo się złożył jak pozniej sie okazało był popsuty a ja myslalam ze to pode mna sie złożyl od cięzaru tak sie wystraszyłam dostalam opierdziel od męża i pogonil mnie do łozka wszystko mnie boli a najbardziej tyłek ale naszczesxcie mała fika w brzuszku wiec jest cała:)

lece strony wstecz zeby doczytac co u Was:)
 
Czesc dziewczyny ale bylam od wczoraj zła dopiero teraz neta mam na zadnym kompie net nie działał uhhh myślałam ze wyjde z siebie

a potem wieczorem jeszcze byłam na podwórku za domem i spadłam z leżaka bo się złożył jak pozniej sie okazało był popsuty a ja myslalam ze to pode mna sie złożyl od cięzaru tak sie wystraszyłam dostalam opierdziel od męża i pogonil mnie do łozka wszystko mnie boli a najbardziej tyłek ale naszczesxcie mała fika w brzuszku wiec jest cała:)

lece strony wstecz zeby doczytac co u Was:)

:-D:-D:-D:-D jesuu paula ,ale mialas dzien, a widzisz mi teraz tez dopiero net dziala, a z neostrady macie?
 
u mnie tez tesciowa taka jest ze pyta sie mojego M czy gdzies z nia pojedzie jak nie ma czasu i jej powie ze nie to chodzi caly dzien obrażona he he

ale Ty chyba masz gorzej bo o ile dobrze pamiętam to mieszkacie z teściami?
zastanawiam się czy my też będziemy takimi kiepskimi teściowymi? hmm...

kajdusia też mam w salonie fiolet-o dziwo mąż wybierał:-)i bardzo mi się podoba, ale ja mam w połączeniu z beżem.
z tym spotkaniem to można byłoby coś zorganizować:-) ale wydaje mi się że musiałoby być to w pierwszej połowie maja bo potem już mogę nie dać rady
uśmiałam się z Twojego "podmaślania" hmmm ja też jestem za tym by to Toruń był stolicą kultury:-);-)
po tym co wczoraj napisałaś nie wiem czy mam kupić stanik do karmienia czy poczekać bo faktycznie nie wiem jakich rozmiarów będzie mój biust z pokarmem:/
 
Czesc dziewczyny ale bylam od wczoraj zła dopiero teraz neta mam na zadnym kompie net nie działał uhhh myślałam ze wyjde z siebie

a potem wieczorem jeszcze byłam na podwórku za domem i spadłam z leżaka bo się złożył jak pozniej sie okazało był popsuty a ja myslalam ze to pode mna sie złożyl od cięzaru tak sie wystraszyłam dostalam opierdziel od męża i pogonil mnie do łozka wszystko mnie boli a najbardziej tyłek ale naszczesxcie mała fika w brzuszku wiec jest cała:)

lece strony wstecz zeby doczytac co u Was:)

jejka paula dobrze że nie zrobiłaś sobie i malutkiej krzywdy!!!
 
Ja to miałam już trzy wymazy w tej ciąży i pewnie jeszcze jeden mnie czeka w 35 tyg tak mi gin mówił tylko że ja za każdy płace 80 zł:baffled:

Przecierz dziś dzień mierzenia brzuchaczy u mnie 95cm czyli od 2 tyg nic się nie zmienia:happy:
 
:-D:-D:-D:-D jesuu paula ,ale mialas dzien, a widzisz mi teraz tez dopiero net dziala, a z neostrady macie?
tak z neostrady i tez niedawno zaczal działac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale Ty chyba masz gorzej bo o ile dobrze pamiętam to mieszkacie z teściami?
zastanawiam się czy my też będziemy takimi kiepskimi teściowymi? hmm...

tak ja mieszkam z teściami, tez zcasem sie zastanawiam jaką ja bedę teściową hi hi

jejka paula dobrze że nie zrobiłaś sobie i malutkiej krzywdy!!!

no całe szczęscie :tak::tak::tak::tak:


zdec- mi tez kiedys wrastał sie paznokiec ale nie miałam nic zakładane tylko miałam zabieg w znieczuleniu miejscowym i chirurg mi wyciął ten kawałek co sie wrastał bo zrobił sie taki az pazur w srodku i on powodowal ból i ropa leciala po zabiegu bolało bo szwy strasznie ciągły ale teraz juz nic sie nie dzieje wiec luz:tak::tak::tak:

paulka- leż KOchana i odpoczywaj trzymam kciuki


a moj brzusio od 2 tyg 106cm wiec tez narazie stoi w miejscu
 
reklama
Do góry