reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Początkowo zapisałam się do " Lutówek 2010", a teraz na 7 czerwiec 2010...musi być dobrze tym razem...Witajcie :-)Wizytę mam wyznaczoną na 13.10, o godzinie ok.10...

Ps. Nie wiem dlaczego mojego suwaczka nie widać...teoretycznie jest w profilu... ;-)

Witaj! Ja tez początkowo byłam juz na "Marcówkach 2010", tym razem musi sie udać!!Trzymam kciuki za nas!!
 
reklama
Jestem po wizycie u gina. Widziałam pęcherzyk, ale na razie jest jeszcze malutki. Następną wizytę mam za tydzień, żeby zobaczyć jak urośnie.
Biorę kwas foliowy i witaminy - jednocześnie.
Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
 
Dziewczyny a umnie dzisiaj wymity od samego rana:-:)-( powiem, że mam juz ich serdecznie dosyć:( dzisiaj wieczorem mam też wizyte iu lekarza, boję się, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok!!
Pozdrawiam

Ja wczorajszy dzień cały przeleżałam - ciągłe mdłości, ogólne rozbicie organizmu no i wymioty. Myślałam ,że oszaleję :/ Wyczytałam dziś , że są sposoby na mdłości m.in. nie powinno się od razu wstawać z łóżka po przebudzeniu, mieć obok krakersy czy migdały, pić wodę z cytryną no i nie pozostawiać pustego żołądka :-) Dziś u mnie na szczęście zero wczorajszych objawów - byłam pełna wigoru mogłam wszystko robić :) tyle miałam energii.

Odnośnie pierwszej wizyty to ja wybieram się ostatecznie 14.10 zamierzałam iść jutro ale w sumie i tak nic nie będzie widać a informację jakimi podzielić się zechce ze mną lekarz znam. A jak na dodatek mam za taką przemowę jeszcze zapłacić to się rozmyśliłam. A tak z ciekawości ile płacicie za prywatną wizytę z USG?? Ja prywatnie zamierzam chodzić na razie robię tzw. rozpoznanie w terenie i gin. do której miałam iść oferuje przyjęcie na konsultacje za 90 zł plus 100zł USG ( FALCK Kraków). Jeśli są tu jakieś kobietki z Krakowa to proszę o wskazówki co do lekarzy. Dotychczas chodziłam do Medicover na rutynowe badania ale nie powiem ,że są to fachowcy na poziomie , który satysfakcjonowałby mnie. Pozdrowionka :))
 
Jestem po wizycie u gina. Widziałam pęcherzyk, ale na razie jest jeszcze malutki. Następną wizytę mam za tydzień, żeby zobaczyć jak urośnie.
Biorę kwas foliowy i witaminy - jednocześnie.
Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.


oby tak dalej

a co do wymiotow to w 1 ciazy wymiotowalam jak kot do 3 msc
 
A jak na dodatek mam za taką przemowę jeszcze zapłacić to się rozmyśliłam. A tak z ciekawości ile płacicie za prywatną wizytę z USG?? Ja prywatnie zamierzam chodzić na razie robię tzw. rozpoznanie w terenie i gin. do której miałam iść oferuje przyjęcie na konsultacje za 90 zł plus 100zł USG ( FALCK Kraków). Jeśli są tu jakieś kobietki z Krakowa to proszę o wskazówki co do lekarzy. Dotychczas chodziłam do Medicover na rutynowe badania ale nie powiem ,że są to fachowcy na poziomie , który satysfakcjonowałby mnie. Pozdrowionka :))

A nie chciałabyś podjechać w któryś wtorek do Wadowic? Znany i dobry lekarz...80 zł już z USG.
 
Hej Dziewczyny!!!

ja już po wizycie:-):-):-) maluszek ma 6 mm i bije mu serduszko:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
niesety mam za gęstą krew i to moglo doprowadzic do mojego poprzedniego poronienia. Dostalam zastrzyki, które mam sobie robić w brzuch:szok::szok:, accard no i duphaston 3 razy dziennie. Aha dał mi tez zwolnienie na miesiąc.
Ja płącę stosunkowo drogo bo 150 zl, no i do tej pory zawsze w tej cenie mialam usg, ale to jest były ordynator szpitala, więc się ceni. ale narazie jestem zadowolona.

Najważniejsze, że serduszko bije, choć męczy mnie ta krew, bo jeżeli jest zbyt gęta to może nie przepływać przez łożysko:(
 
reklama
Do góry