reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

witam . ostatnią @ miałam 22.09.09 test wyszedł negatywnie, gdy nienadchodziła @ poszłam do gin . Kazał zrobić betę i powtórzyć za siedem dni pierwszy wynik to 132,6 a drugi to 882,8 boję się , żę beta powoli rośnie. Bardzo chciałabym zostać mamą po raz drugi , bo staramy się z mężem od pewnego czasu.
 
reklama
witamy
MAMO DAWIDKA powodzenia napewno niedlugo sie uda !! glowa do gory !

pozostale mamusie mam pytanie : czy bierzecie kwas foliowy czy witaminy teraz ?? bo ja juz zglupilam i niewiem co najpierw brac moze witaminy ktore maja kwas foliowy wystarcza???

w pierwszej ciazy przez ok 4 msc bralam kwas foliowy a potem tylko witaminy wiec tak chyba bedzie dobrze?

moze moge brac jedno i drugie razem??
 
Byłam dziś u lekarza i jutro rano idę do szpitala, bo odebrałam dziś powtórne badanie bety i mi spadła... Lekarka się zdziwiła, bo ani nie miałam krwawienia, zbadała mnie i też wszystko ok... Będę jutro miała usg i badania krwi, nie wiem jak długo mnie tam będą trzymać.
Powiem wam że o mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam ten wynik. Już raz w tym roku poroniłam i drugi raz tego chyba nie zniosę. Choć lekarka powiedziała że jak faktycznie już ciąży nie ma to będę miała zabieg. Normalnie nic tylko palnąć sobie w czaszkę...

Livixin u mnie spadek bety niestety nie skończył się pozytywnie:( bądź dzielna!!

witam . ostatnią @ miałam 22.09.09 test wyszedł negatywnie, gdy nienadchodziła @ poszłam do gin . Kazał zrobić betę i powtórzyć za siedem dni pierwszy wynik to 132,6 a drugi to 882,8 boję się , żę beta powoli rośnie. Bardzo chciałabym zostać mamą po raz drugi , bo staramy się z mężem od pewnego czasu.

Mika75 trzymam kciuki!!

Ja na szczęście nie lubię kawy parzonej. A rozpuszczalkę piję sporadycznie.

Ja jakoś nigdy nie lubiłam kawy i nie piję jej:) więc mam problem z głowy:-D


No i niestety muszę się z wami pożegnać :( Wlaśnie dostalam @.
Wszystkiego najlepszego, rośnijcie zdrowo :)

MamoDawidka głowa do góry, następnym razem sie na pewno uda!!

pozostale mamusie mam pytanie : czy bierzecie kwas foliowy czy witaminy teraz ?? bo ja juz zglupilam i niewiem co najpierw brac moze witaminy ktore maja kwas foliowy wystarcza???

w pierwszej ciazy przez ok 4 msc bralam kwas foliowy a potem tylko witaminy wiec tak chyba bedzie dobrze?

moze moge brac jedno i drugie razem??

Ja biore tylko kwas foliowy, myślicie że to za mało? No i duphaston ale to inna bajka..
 
Dziewczyny a umnie dzisiaj wymity od samego rana:-:)-( powiem, że mam juz ich serdecznie dosyć:( dzisiaj wieczorem mam też wizyte iu lekarza, boję się, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok!!
Pozdrawiam
 
witam . ostatnią @ miałam 22.09.09 test wyszedł negatywnie, gdy nienadchodziła @ poszłam do gin . Kazał zrobić betę i powtórzyć za siedem dni pierwszy wynik to 132,6 a drugi to 882,8 boję się , żę beta powoli rośnie. Bardzo chciałabym zostać mamą po raz drugi , bo staramy się z mężem od pewnego czasu.
Dobrze Ci ta beta przyrasta. Oto normy:
3-4 tc 9-130
5-6 tc 75- 2600
6-7 tc 4000 100 200

Ale termin ostatniej małpy to chyba 22.08?

Gratuluję!

Gosiagro- współczuje wymiotów. U mnie cały czas bezobjawowo :)

Mamo mikołaja- ja biore folik do konca 1 trymestru a potem odstawiam folik i bede brała witaminy dla kobiet w ciązy. W poprzedniej brałam Prenatal, w którego składzie tez jest kwas foliowy.

MamoDawidka- przykro mi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry