reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Idę jutro z pierwszą wizytą do lekarza. Ciekawe co powie, co znajdzie w tej mojej macicy czy w ogóle coś znajdzie. Facet mi dziś powiedział że nie byłoby mu przykro gdyby się okazało że to fałszywy alarm, nie wiem co o tym myśleć, pewnie się boi tym bardziej że wciąż pracy nie może znaleźć. Ja już sama nic nie wiem, więc poczekam co powie lekarz a potem będę myśleć.
Co do objawów to mam trochę obolałe piersi i ciągle ziewam (jeśli może to być objawem) :) Co jakiś czas też mnie coś zaboli w podbrzuszu raz to nawet zwinęłam się z bólu, nie wiem może tak ma być na początku, byle się krew nie pojawiła.
 
Ostatnia edycja:
Idę jutro z pierwszą wizytą do lekarza. Ciekawe co powie, co znajdzie w tej mojej macicy czy w ogóle coś znajdzie. Facet mi dziś powiedział że nie byłoby mu przykro gdyby się okazało że to fałszywy alarm, nie wiem co o tym myśleć, pewnie się boi tym bardziej że wciąż pracy nie może znaleźć. Ja już sama nic nie wiem, więc poczekam co powie lekarz a potem będę myśleć.
Objawów to ja praktycznie dalej nie mam z wyjątkiem trochę obolałych piersi i ciągłego ziewania (jeśli może to być objawem) :)


a ile ci sie spoznia ??
 
smo na zaparcia dobra jest ciepła woda z miodem wypita rano.

Ale mnie boli głowa, okropność. Czy macie problemy ze spaniem, bo ja normalnie mogłabym non stop spać. Mdłości sie zaczynają, wystarczy, że sie na coś popatrzę, albo poczuję i juz prawie wymiotuję, także pewnie kilka dni i będzie bliskie spotkanie z .....
Miłego weekendu
 
dzieki sprobuje :)

ja mam to samo tez nie umiem spac bo brzuch boli caly czas ....
a na wymioty albo mdlosci sproboj suche wafle rano na czczo :)

ale biore nospe i troche pomaga

i do tego mam zapalenie gardla :(
 
10 dni, robiłam już dwa testy i oba wyszły pozytywne ale jak teraz się dowiedziałam o ciąży biochemicznej to już sama nie wiem. Zastanawiam się czy sobie jeszcze jednego testu nie zrobić jutro przed pójściem do lekarza. Tym bardziej że muszę iść prywatnie, to bym w razie czego kasę zaoszczędziła.
 
zawsze jest ten strach...ale trzeba myslec pozytywnie :-)

jak cie to uspokoi to czemu nie zrob sobie test

ja tez tak zrobie jak ty jezeli sie okaze ze jestem to pierwsze pojde prywatnie a potem poszukam jakiegos na kase chorych lekarza
 
Cześć dziewczynki:) Dzisiaj byłam u gina i potwierdził moją ciążę:) a na usg zobaczył 2 PĘCHERZYKI, czyli mogę mieć bliźniaki. Tłumaczył mi że nie ma jeszcze serduszek i może stać się tak że jeden pęcherzyk się wchłonie. Za 2 tygodnie wizyta serduszkowa:)
 
reklama
Do góry