reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
w sumie jak coś zostanie z tych podkładów zawsze można potem użyć jako podkład przy przewijaniu etc., nie :)?

ewus no to niezbyt przyjemny surprise :/ oby to kwestia chwilowa. jak sobie tak pomyślę to od razu mam wrażenie, że w sumie od wczoraj śluzu to mam o wiele więcej niż zwykle.. ech:/ no nic, trzymajcie się w trójpaku i potraktujcie to jak niezbyt atrakcyjny, ale do wytrzymania wypad na pare dni

pamiętacie dziewczyny jak pisałyśmy o młodych matkach? luknijcie na to ;p • Najmłodsza matka na świecie
 
Witam!
Agi - trzymam kciuki byś jak najdłużej wytrwała z małą w brzuszku - wiem, że sie dłuzy to leżenie w szpitalu ale dla Niej tak lepiej
Ewuś - powodzenia i koniecznie daj znać komuś jak sytuacja
Liliti - podobnie jak u Agi - oby Sonia wytrwałą jeszcze troszkę w brzuszku
Neti - ja też czekam na wieści od Ciebie dot. szczepienia
Marta_w - ja mam wizytę dopiero 14 maja u diabetologa i nwet wtedy może być potrezbne podanie insuliny z tego co mówił - więc to nie ma znaczenia który tydzień ciąży widocznie
Karo - podziwiam Cię za te przygotowania - ja bym nie dałą rady stać, gotować, szykować, sprzątać:szok;
Athena - ja kupiłam paczkę podkładów i paczkę podpasek poporodowych

miłego dnia
 
w sumie jak coś zostanie z tych podkładów zawsze można potem użyć jako podkład przy przewijaniu etc., nie :)?

ewus no to niezbyt przyjemny surprise :/ oby to kwestia chwilowa. jak sobie tak pomyślę to od razu mam wrażenie, że w sumie od wczoraj śluzu to mam o wiele więcej niż zwykle.. ech:/ no nic, trzymajcie się w trójpaku i potraktujcie to jak niezbyt atrakcyjny, ale do wytrzymania wypad na pare dni

pamiętacie dziewczyny jak pisałyśmy o młodych matkach? luknijcie na to ;p • Najmłodsza matka na świecie

Nieźle:szok::szok::szok: Ale rzeczywiście to biedne dziecko ktoś musiał skrzywdzić:-:)-(
 
athena-ja kupuje zwykłe podpaski przy dwóch porodach leciało mi przez dwa dni dużo mniej krwi niż przy okresie to wogóle mi nie będą raczej potrzebne te wielkie podkłady niewiem może u każdego inaczej to przebiega i się goi .
 
Witam Was dziewczynki!
Zastanawiam się nad jedną sprawą... co będzie jeśli wody płodowe odejdą nam w nocy w łóżku? Chyba właśnie dlatego zakupię te podkłady poporodowe i będę na nich spała przez ostatnie tygodnie... bo raczej nie chciałabym zamoczyć łóżka... Chyba że któraś z Was ma lepszy pomysł??? Jest to moja pierwsza ciąża więc tak naprawdę to nawet nie wiem jak to z tymi wodami bywa...
Do tej pory nic nie kupowałam dla swojego maluszka a wczoraj dostałam piękną wyprawkę od swoich rodziców i sióstr. Dosłownie bomba! Wszystko jest świetne! :)
 
Witam Was dziewczynki!
Zastanawiam się nad jedną sprawą... co będzie jeśli wody płodowe odejdą nam w nocy w łóżku? Chyba właśnie dlatego zakupię te podkłady poporodowe i będę na nich spała przez ostatnie tygodnie... bo raczej nie chciałabym zamoczyć łóżka... Chyba że któraś z Was ma lepszy pomysł??? Jest to moja pierwsza ciąża więc tak naprawdę to nawet nie wiem jak to z tymi wodami bywa...
Do tej pory nic nie kupowałam dla swojego maluszka a wczoraj dostałam piękną wyprawkę od swoich rodziców i sióstr. Dosłownie bomba! Wszystko jest świetne! :)


pochwaliłabys sie ta wyprawka :-)

A te wody to chyba nie jest tak,ze niewiadomo ile ci poleci. Ja w tamtej ciazy to wogole ich nie mialam,tylko pare dni przed mialam na bieliznie taka galaretke przezroczysta i to był czop,a potem o 22 wziely mnie skurcze i wtedy do szpitala pojechalam
 
pochwaliłabys sie ta wyprawka :-)

A te wody to chyba nie jest tak,ze niewiadomo ile ci poleci. Ja w tamtej ciazy to wogole ich nie mialam,tylko pare dni przed mialam na bieliznie taka galaretke przezroczysta i to był czop,a potem o 22 wziely mnie skurcze i wtedy do szpitala pojechalam

No widzisz, nie wiem jak to jest bo to pierwsza ciąża a chciałam się zabezpieczyć... moja księgowa odpowiadała mi jak jej się w pracy po nogach polało... hehe

Wyprawką na pewno się pochwalę, tylko czekam na męża aż wróci bo w aucie ma aparat ;)
 
reklama
Do góry