reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie slonecznie :-D tyle slonca w calym miescie, a w weekend 22 stopnie w cieniu, oj chce sie zyc :tak:

Liliti tak sie ciesze z twojego postu, mam nadzieje ze organizm sam zadecyduje w ktorym momencie urodzic, pisz jak tylko czujesz sie na silach a my nadal trzymamy kciuki!! kto wie moze nawet pozwola ci wrocic do domu i urodzisz w terminie? :-)

gosiagro sliczne zakupy! Mam nadzieje ze tabletki dzialaja i ze nie bedziesz musiala zwiekszac dawki :tak:

Lencja moze twoj ginek ma racje, tu jesli nic sie nie dzieje przez cala ciaze nikt "na dol" nie zaglada, bo podobno nie ma zupelnie potrzeby. W wypadku gdy pojawiaja sie bole, uplawy etc to robia potrzebne badania. Moze cos w tym jest ze nie warto kusic wilka z lasu?;-)

ewus dobrze ze to nie wody, znowu nam napedzilas stracha :-p
witam nowe czerwcoweczki :blink:

Ja wczoraj bylam na wizycie, ale dopiero za tydzien czegos interesujacego sie dowiem, chociazby jak duza jest nasza malutka :tak: Czuje ze zbliza sie do 3kg bo kopniaczki potrafia dac w kosc. Dziewczyny ja mam wizyty od teraz juz co tydzien!:baffled::szok: Jak to u was wyglada?
 
reklama
GOSIAGRO jaka twoja corcia jest duza juz ??? bo u mnie tydz temu miala prawie 2 kg ,pytam ciebie bo mamy ten sam termin :-D:-D:-D

niestety nie wiem:zawstydzona/y:, ostatnio ważona była w 30 tyg i miała 1,7 kg, teraz będzie ważona dopiero w 36 tyg, jak pójdę do drugiego gabinetu mojego gina, bo w tym co mnie przyjmuje to nie dokonuje takich dokładnych pomiarów:zawstydzona/y:, ale patrząc po innych dziewczynach to już na pewno około 2,5 kg:-D

koriander- dziękuje:-D, leki chyba działają bo już mi się mniej brzuch dzisiaj napina, ale jestem ze tak powiem rozdygotana:-D, jeżeli chodzi o wizyty to mi teraz tez wyjdzie na to, że będę miała co tydzień ze względu na ta szyjkę, teraz idę w środę
 
Ostatnia edycja:
kurcze, muszę coś przycisnąć mojego gina. Mój mały ostatnio był ważony w 24 tyg, a teraz dopiero będzie w 33, więc nie mam pojęcia ile może ważyć:( ale wam zazdroszcze ze wiecie....
 
koriander- dziękuje:-D, leki chyba działają bo już mi się mniej brzuch dzisiaj napina, ale jestem ze tak powiem rozdygotana:-D, jeżeli chodzi o wizyty to mi teraz tez wyjdzie na to, że będę miała co tydzień ze względu na ta szyjkę, teraz idę w środę
Ciesze sie, niech sie Majusia wygrzewa w brzuszku jak najdluzej :-D Jeszcze chwileczka i juz beda dziewczyny z nami :blink:
 
Mój mały będzie ważony 4 maja czyli w 36 tygodniu.

Ostatnio nie był ważony, ale już po usg pytałam ile ewentualnie może mieć do porodu - wg lekarza 3800g. Ale ja nie wierzę. czuję , ze więcej będzie. Podobnie jak z córką - miała mieć 3700 g a urodziła się 4200g (no fakt, że była ważona na starym usg. Teraz już jest nowy cud techniki.
 
Nasza Julka ostatnio na wizycie (15.04) ważyła ok 1600g. Wizytę następną mam 15.05 :) Jakbym miała mieć teraz wizyty co tydzień już do porodu to zbankrutowałabym ;) ostatnio wizyta+usg+ktg wyniosło nas 180zł.
 
hafi ja chodze na NFZ i przy córce też częstotliwość wizyt się zwiększyła na koniec.Jeśli się nic nie dzieje to mój gin każe pacjentkom przychodzić co 2 tygodnie, jeśli maja jakieś dolegliwości to co tydzień, lub kiedy je coś niepokoi.
Nie wiem jak lekarze prywatnie postepują.
 
Mniam, ale zjadłam dobry obiadek - rybka + zielone warzywa na patelnie :-p objadłam się jak bąk:-D
gosiagrocały czas jestem na fenku i niestety dawka 3x1/2 okazała się za mała, bo brzuch nadal potrafił mocno się napinać. Jak zadzwoniłam do gina to mi zwiększył dawkę. Na razie nadal mam wizytę 1x3-4 tyg - zobaczymy czy to się zmieni za dwa tyg. na wizycie.
Co do szyjki to mój gin jej nie mierzy, tylko patrzy czy jest miękka lub rozwarta.

ewus dobrze że na strachu się skonczyło :tak::tak:

Witam nową mamę na forum!
 
Cześć dziewczyny
Czytam Was codziennie, więc jestem na bieżąco :-).
Ale jakoś tak trudno się zebrać, żeby coś napisać bo wszystkie bardzo dobrze się znacie i ciężko wchodzić w słowo........
Może uda mi się w końcu codziennie włączać w rozmowę z Wami to będzie mi łatwiej.

A co do szyjki moja pani gin bada mi na każdej wizycie (może dlatego, że mam popękaną od ostatniej ciąży)

Moja córcia na ostatnim usg 30 tydzień ważyła 1700 g, trochę dużo, ale może przez cukrzyce ciążową.
 
reklama
Cześć dziewczyny


Moja córcia na ostatnim usg 30 tydzień ważyła 1700 g, trochę dużo, ale może przez cukrzyce ciążową.


mój synek na koniec 31. tygodnia ważył 1900 :) i chyba dośc spory jest, tak lekarz mi mówi, że w górnej granicy normy


wg moich obliczęń teraz ok 2200 waży pultasek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry