reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie, ja dziś dospać niemogę. Dopiero śniadanie skończyłam jeść. Muszę jakoś się rozbudzić bo pranie i prasowanie na mnie czeka (nie nawidzę prasować).

liliti super wiadomość, Sonia posłuchała że powinna jeszcze posiedzieć. Oby tak się utrzymywało jak najdłużej.

karo85 jak wysokie masz te cukry? u mnie naszczęście utrzymują się w normie.









 
reklama
Niewiem czy to tylko ja tak mam codzień się o coś martwie a to że za wcześnie urodze a to że coś jest nie tak niech już będzie czerwiec bo się wykończe psychicznie:rofl2:

ja własnie dzisiaj do M. mówie, ze jadę w sobotę zakupy zrobić do szpitala dla siebie, bo mam jakieś dziwne przeczucie, ze nie dotrwam do terminu.


Mówili jeszcze, że jak są to wody i są białe to można spokojnie jeszcze połazić, jeśli są seledynowe to oznacza że dzidzia wydaliła smółkę i trzeba w ciągu pół godziny trafić do szpitala, jeśli w kolorze "jesieni" to do szpitala jechać natychmiast.

Miłego dnia dziewczyny.

U mnie i lekarz i położna kazali od razu do szpitala jechać jeśli wody zaczynają odchodzić.

Co do szczepionek to ja szczepić nie będę w ogóle przynajmniej do ukończenia 2 roku życia dziecka, potem się zobaczy (rozważam szczepienie na tężec przed pójściem do przedszkola). Do szpitala mam przygotowane oświadczenie że nie wyrażam zgody na szczepienie (gruźlica,wzwB).
O szczepieniach dawałam linki w "Przydatne linki i adresy dla czerwcowych mam :)" str. 3.
https://www.babyboom.pl/forum/czerw...-adresy-dla-czerwcowych-mam-34443/index3.html
A z sanepidem damy sobie radę, już teraz nie jest tak źle jak kiedyś.

Hmmm a dlaczego dziecka szczepić nie chcesz?? Masz jakieś złe doświadczenia z tym związane??
 
Hejka jestem tu po raz pierwszy :d termin mam na 20 czerwca i jak do tej pory przytylam juz 10 kg :/ nie wiem czy to duzo czy nie , jest juz tyle postow ze nie zdarzylam poczytac ile wy przytylyscie :/
 
Aniu 10 kg to w sam raz.

Ja przy pierwszej ciąży przytyłam 16 kg, po powrocie ze szpitala zostało mi 6 kg, które zgubiłam w czasie połogu, nawet nie myśląc o tym.

Teraz mam 14 kg na plusie i 6 tygodni do terminu. także myślę, ze bedzie podobnie.
 
Piszecie o swoich szyjkach rozwarciach itp....
A ja nie mam pojęcia nic a nic jak to jest u mnie, bo mój gin tego nie bada...
Kiedyś go pytała to powiedział, że skoro nie mam żadnych objawów niepokojących typu nadmierne upławy, pieczenie, swędzenie to lepiej tam nie zaglądać. Kiedyś czytając Was się coraz to bardziej stresowałam, a teraz sobie odpuściłam, sądzę, że wie co robi, to dobry lekarz z doświadczeniem, postanowiłam mu zaufać. Na kolejnej wizycie (12.05) będzie mi robił wymaz więc może wówczas coś powie na ten temat ;-)

ania91in - witaj na forum, napisz nam coś o sobie, ja też mam teraz 10 kg na plusie
annajak - powiedz mi co zawarłaś w tym oświadczeniu, że nie wyrażasz zgody na szczepienie? Ja też się skłaniam do tego aby nie pozwolić na szczepienie tuż po narodzinach.
liliti - super wieści!
Karo
- powodzenia w walce z cukrami.
U mnie jakoś dziwnie z tymi cukrami wyszło, miałam w 32 tc robić raz jeszcze obciążenie glukozą 75gr i w końcu nie robiłam i nie mam robić. Mam nadzieję, że z Małą będzie wszystko ok. Ciekawe też ile waży - okaże się we wtorek...
Ja dziś od rana w kuchni, przygotowuję imieninki Mężusia, mam nawet sporo sił,a ponadto chyba mogę powiedzieć, że pas ciążowy, który niedawno dostałam rzeczywiście odciąża kręgosłup i zmniejsza ból krzyża bo sporo już zrobiłam a jednak nie czuję się źle. Lecę na zakupy, miłego dnia Kochane!
 
reklama
Aniu uwazam ze przytylas idealnie:) norma jest od 12-16 kg:) ja juz mam na koncie 13 kg;/ wiec tylko pozazdroscic=)

:baffled::baffled::szok::zawstydzona/y: ja juz 15+ :/

Lencja identycznie masz ginem jak ja :nerd:,na nastepnej wizycie w maju tez mu powiem,zeby mi zbadal szyjke.

Ja po 10tym czerwca bede sie juz bała ,bo gin powiedzial,ze kto wie czy sie nie wypakuje przed terminem :dry:pocieszył co..
 
Do góry