reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
co do wzków to ja ma Tetonie Spiryt3 i jest niesamowice funkcjonalny i leciutki ,latwo sie skada wymienia elementy gondola jest z duża i z rączką, wszystko zdejmuje sie do prania i jest 100% UV......co do tych z pompowanymi kołkami: nie kupiła bym, dwoje moich sąsiadów jezdzi na kapciach bo za duzo kosztuje wymiana kółek ;-((
 
Zapomniałam że dzisiaj czwartek... dzień mierzenia brzuszków...
U mnie jakoś wydaje się że jest coraz większy a dopiero mam 97cm... może kurcze źle liczę...:)
 
cytrusik-dobrze że obeszło się tylko strachem:tak:
sealet-ja w poprzedniej ciąży brałam fenoterol od 31 do36tyg i sama go sobie w 36 odstawiłam bo miałam dosyć i pierwszy dzień38 urodziłam a czułam się po nim fatalnie:no:teraz tylko się modle żeby obeszło się bez tego leku no ale zobaczymy.Jak dostałam pierwszą dawke wtedy w kroplówce to położna mówi do mnie niech się pani nie przejmuje będzie się pani czuła po tym leku jak przed zawałem ale to normalne po tym leku.
zdec-chyba dobrze mierzysz mi też się wydaje że mam ogromny brzuchol a to zaledwie 96:-D
 
Hej Dziewczyny!!!
Ja już w domku....nie wiem na jak długo ale choćby pare dni to dla mnie wiele znaczy...ulga i odpoczynek od szpitala....Płytek nadal ponad 166.000 wiec jest ok....Za pięć dni morfologia i sie okaże..ale mam nie panikować ... dopóki nie spadną płytki poniżej 50 tysięcy.... Także pożyjemy zobaczymy.....Naraziejestem spokojna i zamierzam troszke odpocząć....dzieki Kochane za trzymanie kciukow i dobre słowa......Teraz postaram sie Was podczytywac częściej......
 
hej widze ze dzien uklada sie szczesliwie Cytrusikowi udalo sie nietrafic do szpitala a Aga z niego wyszla :)

czytam o Waszej pieknej pogodzie patrze za moje okno i nie wierze ze mieszkamy w tym samym kraju u mnie juz 3 dzien z rzedu plucha az sie nie chce wyjsc z tego wszytskiego mam dola i chodze 2 dzien w okularach i nieumalowana:zawstydzona/y: za to szybko da sie zaliczyc wieczornr kapanko. Jednak praca nie dosc ze dawala mi motywacje do wyjscia z lozka to jeszcze zapewniala mi okolo godziny marszu dziennie liczac droge do pracy i z pracy. Siedze drugi tydzien w domu i powiem Wam dziala to na mnie deperesyjnie :szok: prawie nie wychodze z domu bo o co .... Oili 3 dzien nie poszedl do przedszkola sklep zalicza maz normalnie rownia pochyla :)

Mierzycie brzuszki musze to zrobic u mamy nie mam miarki w domu ale mierzylam jakies pare dni temu i mialam 88 cm widac moj smyk do olbrzymow sie nie bedzie zaliczal podobnie jak starszy brat. Od wczoraj wsytawia jaks twarda nieduza kulke i uparcie nia wierci , boli calkiem niezle. Ostatnio byl ulozony glowa w gore ciekawe jak bedzie teraz ale wizyta dopiero za tydzin

Ktoras z was martwila sie o t0 ze dzidzia zle jeszcze ulozona , moj gino opowiadal mi ze mial dziewczyne do cesarki ze wg na ulozenie potwierdzili to usg a 2 godz pozniej przy cesarce okazalo sie ze dziecko zdazlylo sie odwrocic:-)

Wozek mamy jeszcze po Olafku taki 3w1 Quinny Speedi SX, Maxi-Cosi Cabrio, kol FUDGE (1001990357) - Aukcje internetowe Allegro bylam z niego bardzo zadowolona raczka tez nie ruchoma ale lekki i zwrotny

Milego wieczoru moze jutro tez doczekam sie slonka ;-)
 
Hej Dziewczyny!!!
Ja już w domku....nie wiem na jak długo ale choćby pare dni to dla mnie wiele znaczy...ulga i odpoczynek od szpitala....Płytek nadal ponad 166.000 wiec jest ok....Za pięć dni morfologia i sie okaże..ale mam nie panikować ... dopóki nie spadną płytki poniżej 50 tysięcy.... Także pożyjemy zobaczymy.....Naraziejestem spokojna i zamierzam troszke odpocząć....dzieki Kochane za trzymanie kciukow i dobre słowa......Teraz postaram sie Was podczytywac częściej......

Super że już Cię wypuścili!
Mam nadzieję że już teraz wszystko będzie dobrze, aż do czerwca:)
Ja mam dzisiaj jakiś ciężki dzień, czuję jakby mi się tak strasznie skóra na brzuchu naciągała:( I do tego tak jakoś ciężej niż zwykle jak chodzę:( Muszę chyba iść się położyć, może przejdzie.
 
reklama
Cytrusik na szczęście obeszło się bez szpitala i wszystko dobrze się skończyło.

Agi78 fajnie że już w domku, dobrze że te płytki wzrosły. Trzymam dalej kciuki za to aby ich poziom utrzymywał się w normie.

A co do wózków na kołach pompowanych to moja siostra dwuch synów woziła w jednym wózku z takimi kołami (służył 3lata) i tylko raz czy dwa musiała je dopompować. Gdybyśmy chcieli to jeszcze dla naszej małej by się nadawał.








 
Do góry