reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ola a z tym żelazem to skąd wiesz, że się nie wchłania? po wynikach z morfo czy w samopoczuciu też coś poznać?

tak sobie jeszcze myślę z tym przyjmowaniem do szpitala i dochodze do wniosku, że to straszna głupota :/ np. jeśli w razie jakiś niepokoi związanych z ruchami maluchów mamy alarmować, czyli zakładam na izbę przyjęć mykać gdy gin nie dostępny, to oni tak każdą od razu przyjmują na oddział :/? przecież czasem jest tak, że tylko chwilowo coś z ruchami, mały śpi czy coś..
nie czaje tego, na innych oddziałach nie ma chyba czegoś takiego że musi być przyjęcie przed zbadaniem
 
Witajcie brzuchatki!U mnie dziasij ładna pogoda mogło być cieplej ale i tak lepiej niż w ostatnich dniach.dzisiaj czeka mnie wizyta u mojego gina najlepsze że wczoraj przypomniało mi się że mam zrobić wyniki moczu oczywiście nie zdążyłam ale panie były tak mie i zrobiły takie szybkie na miejscu z paska :-D:-D
liliti wspóczuje tych przejść szpitalnych ale mam nadzieję że maluszek ci to wszystko wynagrodzi
zdec ja biore 2 torby dla mnie trochę większą i mniejszą dla maluszka
jeny laski jakie wy szczuplutkie:-Du mnie tak dużo że strach się przyznać ale od miesiąca ni przybyło nic mam 122 cm:szok:
 
ola a z tym żelazem to skąd wiesz, że się nie wchłania? po wynikach z morfo czy w samopoczuciu też coś poznać?

tak sobie jeszcze myślę z tym przyjmowaniem do szpitala i dochodze do wniosku, że to straszna głupota :/ np. jeśli w razie jakiś niepokoi związanych z ruchami maluchów mamy alarmować, czyli zakładam na izbę przyjęć mykać gdy gin nie dostępny, to oni tak każdą od razu przyjmują na oddział :/? przecież czasem jest tak, że tylko chwilowo coś z ruchami, mały śpi czy coś..
nie czaje tego, na innych oddziałach nie ma chyba czegoś takiego że musi być przyjęcie przed zbadaniem

Tak z morfologii widać, chyba hemoglobina spada, już nie pamiętam. Ciągle przyjmuje to żelazo dwa razy dziennie i więcej już gin nie może mi dać .

Ja jak byłam w szpitalu dwa razy podczas ciąży na izbie przyjęć to mnie zbadali i ani razu nie zostawili! dziwne że u ciebie od razu na oddział biorą.
 
Zdecy chyba pytasz o mnie :)) Przepraszam że się nie udzielam ale kompletnie nie mam na nic czasu ... Czytam Was na bieżąco , dręczy mnie pare pytań ale kiedys odbyła sie tutaj dyskusja na temat dziewczyn które tylko wchodzą zadają pytanie i uciekają i myśla sobie że nagle wszystkie jej będą odpowiadać więc nie pytałam a naprawde czasu nie mam nawet prania zrobić. Dziękuje za zainteresowanie ;)
Co u mnie? Dobrze chyba ... mam bardzo malutki brzuszek :) będe mieć synka no i w przyszłym tygodniu dowiem się czy czeka mnie druga cesarka czy mam szanse urodzić normalnie. :)

Postaram się tutaj zaglądać i czasami odzywać no ale nie obiecuje ... po domku raczkuje mi 9 miesięczny Jaś ;)
Pozdrawiam i trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki.

No to wywołałam Cię telepatycznie:p:p
Super że wszystko dobrze pomimo tej cesarki:)
Tak właśnie się zastanawiałam jak napisałaś posta, czy to nie ty i stąd takie moje pytanie:p:p Jednak z moją pamięcią nie jest do końca tak źle:):)

Mam nadzieję że to takie jednorazowe plamienie i już jest dobrze. Jak coś to jedz odrazu do szpitala sprawdzić to. Daj znać co u Ciebie.

Mam pytanie czy ten hamaczek w wanience da się póżniej zdjąć?

Łóżeczko już dziś koło 17 przywiozą:)









Tak hamaczek jest ściągany. Potem może być zwykła wanienka, ale rzeczywiście tak jak dziewczyny pisały jest ona mniejszych rozmiarów niż standardowa wanienka;)
 
u nas taż od razu mie zostawiają czyba że widzą że coś się dzieje
ja w pierwszej ciąży miałam bardzo ze wyniki na tym etapie ciąży i brałam zastrzyki witb6 b12 i żelazo masakra na ostatni już nie poszłam miałam dość teraz całe szczęście nic się nie dzieje i oby tak pozostało
 
cytrusik dlatego pytalam czy ktoras Was liczy ruchy plodu, zeby niepotrzebnie nie panikowac, czy lekarz zalecal, bo mi tak
tak jak pisalas, maluch znaczna czesc doby przesypia i pozostaje tylko 4-5godz aktywnosci, rozlozonych na cala dobe; juz na tym etapie mniej wiecej kazda z nas wie kiedy sie budzi i rusza, stad wlasnie w tym czasie licznie ruchow, rano i wieczorem, bo jaki sens liczyc skoro spi,
 
Ok dziekuję,taki komplement to dla mnie już coś:-) A ty sie kochana trzymaj!!I jak ja dałam radę to ty też musisz!!!!Bo takie kobiety jak my(przyszłe mamy )damy radę choc by sie waliło i paliło!


O kurczaki:szok::szok::szok: to giganty jedne!!!!!Moje sreluszki żeby chociaz 2kg miały....


Kochana myślę ze sie stresujesz bo jest czas w którym kiedys przezyłas dramat...ale masz racje dmuchaj na zimno....Na pewno jest wszystko ok,ale żebyś była spokojna to lepiej to sprawdż:tak: A ja trzymam już kciuki,Natala to silna babeczka i ma jeszcze wsparcie siostry przecież więc na pewno posiedzi w brzuszku do czerwca:rofl2:

Pewnie ze damy rady....kochana Musimy....

Ale ty jestes Ladna kobitka.:szok:..i ten facet tez niczego sobie...

witajcie Lejdiski...

u mnie bylam dzis w Zusie...maskara...wrrr nie lubie urzedow...

i bylam na badanich u Gina...widzilam mala...rany jak ona slodka...oojjjj :szok::-)
wazy juz ponad 1600g

Jutro umuwilam sie na spotkanie z Mym mezem...(smiesznie to teraz brzmi) na 16.00 wiec sie dowiem co on teraz mysli zrobi...Troszke sie bojee...ale dam rady
 
reklama
W Warszawie to do szpitala tak szybko nie przyjmuja w tej ciąży jeszcze nie byłam i mam nadzieje że dopiero na poród pojade ale poprzednio pojechałam dwa razy i od góry do dołu muszą wszystko dobrze zbadać zrobić badania dopiero jak naprawde jest cos nie tak to łaskawie przyjmą na oddział.
Co do tego brzucha mój juz troche podrósł ale willa 96cm dla mojej niuni 1600 to już chyba za mało bo od paru dni jak się w brzuszku przekręca to aż mnie boli a ona napiera z całej siły aż się boje taki dziwny ból czuje że się przekręca ale niema miejsca:szok:
 
Do góry