reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam się z rana :)

u mnie dziś ranek pochmurny ale słoneczko próbuje się przebić, może jeszcze coś z tego będzie.

Ewuś super że sprawa w sądzie tak się potoczyła. Ojciec Twoich dzieci dość przystojny a z Ciebie śliczna kobietka. Życzę Ci powodzenia i oby każda decyzja jaką podejmiesz była słuszna :-)


zdec nie stresuj się za bardzo, ale lepiej dmuchać na zimne i jeśli nic się nie zmieni to dla spokoju odwiedź lekarza, ale napewno bedzie dobrze :-)

eagle te doły w ciąży często nas dopadają, w moim przypadku na szczęście tak jak szybko przychodzą tak też odchodzą. Trzymaj się i nie przejmuj się tak wszystkim, napewno sobie poradzicie :-)

mi_mi na skurcze łydek biorę magnez. Mi lekarz polecił Magne B6.

Życzę miłego dnia :-D:-D
 
reklama
witajcie ciężarówki
jestem, żyję, czytam i ...... na tym koniec.
chyba jakiegoś strasznego doła złapałam, albo dopadła mnie depresja przed porodowa, już sama nie wiem, nic mnie nie cieszy, a wręcz wszystko i wszyscy wkurzają, już mam dość. na nic nie mam siły, wszystko mnie boli, spać nie mogę, do tego ta ogromna zgaga. w poniedziałek wybrałam się na zakupy dla juniora, myślałam że może to mi poprawi humor ale na niewiele się to zdało, owszem kupiłam małemu troszkę ciuszków i parę drobiazgów ale i tak nie kupiłam wszystkiego co zaplanowałam bo albo nie takie jak trzeba albo nie było wcale.
zaczęła mnie tez przerażać wizja porodu, tzn może nie samego w sobie bo z tym to akurat mam dobre wspomnienia, wiem czego sie spodziewać i sie nie boję ale straszna jest dla mnie wizja pobytu w szpitalu, niby to tylko kilka dnia ale ja juz nie wyobrażam sobie mojego pobytu tam bez córci, wiem że na ten czas będzie miała dobra opiekę, zostanie wkońcu z tatą i dziadkami ale to nie to samo. nie wyobrażam sobie nie widzieć jej przez kilka dni, juz teraz się tym zamartwiam:-(
do tego ta paskudna pogoda już kolejny dzień, zimno, pada :-(

ech przepraszam że tak tylko o sobie i Wam tu marudzę ale nie mam już siły, mam nadzieję że to szybko minie i się ogarnę

Kochana ja też martwię się jak wytrzymam bez moich urwisów:tak:ale inaczej na to spojrzysz jak przytulisz maleństwo. Czas szybciutko zleci i tak trzeba myśleć:-)

gosiagro udanej wizytki życzę:-)
 
Dziewczyny, czy Wasze dzidziusie też mają 2-3 razy dziennie czkawkę? Czuję wyraźnie jak Helenka w brzuch mi czka ok.10 minut...dziś już drugi raz...czy coś zjadłam nie tak?
Moj Miki tez ma czesto czkawke :-D nawet czasem jak ja kichnę to sie chyba przestraszy i czka potem :-D no i własnie wyczytałam ze to normalne jest i wogóle sie nie przejmuje ;-)

ewus śliczna z Ciebie dziewczyna :-) i wogóle ładna z was para była... Mam nadzieję ze jeszcze ułożycie razem życie ;-) tylko on troszkę musi zrozumiec a Ty juz nie bedziesz "taka łatwa" i bedzie musiał walczyc;-) Zycze ci szczescia :-)



Mi choroba po antybiotyku zelżała na szczescie... Oby tak dalej... Musze spadać bo nic nie widze prawie na oczy przez ten katar i wogóle kregoslup boli... ehhh
Miłego dnia
 
Zostawiłam wczoraj pranie na balkonie żeby doschło :-) w nocy jedynie słuchałam jakie oberwanie chmury było, nie muszę nawet pisać że pranie nie doschło :-D

Dziewczyny Wy też się czujecie takie posiniaczone od środka??
 
Czesc dziewczyny:)

Pogoda do bani, chlodno i pochmurno:( Az nic sie nie chce. Musze zabrac sie do poprawienia swojej pracy zaliczeniowej,porazka. Strasznie mi sie nie chce, zaczytalam sie w ksiazce: P.S. Kocham cie. Super, poleam, jesli ktoras nie czytala.
Lczycie ruchy dziecka? Na ostatniej wizycie lekarz mi kazal, wiec licze.

Co do kurczu lydek to tylko magnez, tez mialam,biore magnez i jakos obecnie mi nie dokuczaja.

ewus super zdjecia, sliczna z Ciebie kobietka i slodko razem wygladacie, mam nadzieje i zycze by wszystko sie dobrze ulozylo i byscie znow byi razem szczesliwi

gratuluje mamusiom udanych wizyt a wszytkim ,ktore ida dzis samych dobrych wiesci :-)
 
Zostawiłam wczoraj pranie na balkonie żeby doschło :-) w nocy jedynie słuchałam jakie oberwanie chmury było, nie muszę nawet pisać że pranie nie doschło :-D

Dziewczyny Wy też się czujecie takie posiniaczone od środka??


ja dlatego narazie nie wstawiam wogóle bo pogoda lipna:(

wiesz co ja to wogole czuje sie w środku tak jakbym była zapchana, czuję sie taka spuchnięta, dobrze napisalas taka posiniaczona mam nawet problem zeby wcisnac malutka luteinke do środka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nawet dobrze ze nie mozemy teraz z M sie przytulać bo chyba bym go tam nie wspuściła wogóle:-D:-D:-D



mi...mi- ja również biorę magnez:)


dziewczyny znalazlam aukcje bez ceny minimalnej dla chłopca
http://www.allegro.pl/item998495694_sliczny_zestaw_lato_chlopiec_0_3_mce.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,

byłam wczorej u lekarza, i stwierdził, że mam wody płodowe w górnej granicy normy i że jesli za 3 tyg na nastepnej wizycie bedzie wzrost to oznacza to wielowodzie.... trochę się martwie, że będę musiała iść do szpitala i czy cos Filipkowi grozi, bo w necie to sie juz naczytałam różnych strasznych rzeczy....
 
mi_mi-magnez magnez i jeszcze raz magnez ja już biore po 8 tabletek na dzień bo 4 nie wystarczały a po 8 jest spokój ze skurczami:tak:
gosiagro ,emalia-powodzenia na wizytkach:tak:
eagle-ja też się martwie jak zostawie moją Marynie na te pare dni a najbardziej się cały czas boje żeby wcześniej nic się nie działo i żeby nie wylądować w szpitalu ale mam nadzieje że wytrwam do porodu:tak:
 
Zostawiłam wczoraj pranie na balkonie żeby doschło :-) w nocy jedynie słuchałam jakie oberwanie chmury było, nie muszę nawet pisać że pranie nie doschło :-D

Dziewczyny Wy też się czujecie takie posiniaczone od środka??

Odnośnie prania to jak dzisiaj zobaczyła swoje na balkonie to prawie się poryczałam z nerwów- gołebie załatwiły mi 3 pieluchy i recznik dla dziecka. Jestem wściekła.
Ja czasami w nocy czuję się w środku obolała i strasznie mi w nocy ręce drętwieją az budzę się z bólu i póxniej spać nie mogę. Lekarz przepisał mi magnokal(magnez i potas) ale nie dość że nie pomogło to od dwóch dni jest coraz gorzej. Ranop nawet ciężko mi chleb posmarować tak mnie dłonie bolą.
 
reklama
Do góry