reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
U nas poród rodzinny jest bezpłatny i facet ie musi uczestniczyć w szkole rodzenia
wiem że też gonili za majtasy ale i tak wszystkie chodziły tylko na obchód były szybko zdjęte a co do książeczki to u nas musi bć lub zgłoszenie do zusu o oplacaniu składek z zakładu pracy kopia chyba rmuła czy jakoś tak no i deklaracja z ostaTNEGO MIESIĄCA
 
ale dziecko w towarzystwie narzeczonej i tesciow wraca z przedszkola (takie to zycie 4-taka:-) ) do domu i nie trzeba sie zaraz od najgorszej strony pokazac. :)

hahaha właśnie mi przypomniałaś co miałam Wam napisać, mój Patryk od jakiegoś czasu jak rano wychodził do przedszkola prosił o takie słodkie pianki do jedzenia, ale ich nie jadł tylko chował do kieszeni. No i wczoraj okazało się,że te pianki były dla jego koleżanki z grupy Zuzi. Chyba się starzeje, bo moje dziecko właśnie przeżywa swoją pierwszą miłość :) :) :) czyli dorasta :)
 
Jeśli ktoś ma to chonorują jeszcze stare książeczki chyba do końca roku ale muszą być podbijane co miesiąc tyle się zmieniło kiedyś były co pół roku potem co 3 mies a teraz co miesiąc
 
no nieźle, ja tu wodę do szpitala już kupować chciałam żeby mieć wsio,a o tym nawet nie pomyślałam :p
czyli tak, po legitkę to do zakładu pracy trza się zgłosić i oni muszą tam podbić że jest ubezpieczona, tak?
a to z zusu jakbym chciała to w zusie muszę załatwić?
sory za głupie pytania, ale od października siedzę w domu i już się uwsteczniłam chyba na wszystkie możliwe sposoby ;)

takie miłości przedszkolne są debest XD pamiętam.. moja miała na imię dawid i byłam przekonana że to mężczyzna, któremu poświęcę całe swoje życie karmiąc go na śniadanie obiad i kolację kanapkami, bo tylko tym w 6latkach pochwalić się mogłam ;p

fajne są dzieciaczki :))
 
cytrusik
zgłoszenie do zusu dostajesz w pracy, u mnie w pracy często wysyła się faksem do szpitala nie tylko w przypadku ciąży, a stempelek w legitymacji jest ważny miesiąc
pzdr.
kalwa
 
dziewczyny a jak Wy czujecie te skurcze? bo albo ja jestem jakaś nienormalna albo ja nie bardzo w ogóle je czuje :p

Skoro to oznaka nie normalności to ja też jestem nienormalna bowiem nie odczuwam żadnych skurczy :-) Lekarza to nie martwi więc mnie tym bardziej :-) Po co mi jeszcze jakieś dodatkowe bóle :-)

Dziś mam taki nastrój że bez ochraniaczy to nie podchodź, najchętniej to bym poszła dziś na jakąś imprezę i się porządnie skuła ach to pewnie przez połączenie tej pogody z hormonami i odbiciem w lustrze ach
 
Ciekawe co mnie jeszcze czeka... najpierw ten nieszczesny przedpokój a teraz tata do mnie zadzwonił że ma półpasiec i mam siebie obserwować bo wczoraj się widzieliśmy a on już zarażał:-(nawet nie chce szperac w internecie...z nerwów cała skóra mnie swędzi...najgorsze że musze ograniczyć z nim kontak - a ja taka córeczka tatusia:-D
 
reklama
witajcie kochaniutkie
ja jak zwykle cierpię na brak czasu;-) zaglądam, czytam ale na odpisywanie czasu i sił brak, niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt długie siedzenie w jednej pozycji przed kompem bo mój mały daje się we znaki i wciska swoje części ciała w najbardziej bolące miejsca, a i kręgosłup mój chyba odmawia posłuszeństwa
ostatnie 2 dni to tylko zakupy, wcześniej dla malucha, troszkę ciuszków, wszystko co z apteki i parę drobiazgów i oczywiście nieco dla mnie
do tego korzystaliśmy z przepięknej pogody i dużo spacerowaliśmy, dziś już nie jest tak milutko bo coś sie pogoda psuje i nie wiem czy nie zacznie padać a ja chciałam sie wybrać do jednego sklepu pooglądać wózki jak lala wstanie, no nic jeszcze zobaczymy co się z tego rozwinie

co do wizyt gratulacje wczorajszym i dzisiejszym wizytowiczykom spore te nasze maluszki już są :-)

a ja odebrałam wyniki krzywej cukrowej i co mnie zdziwiło że przed miałam wynik 4,47 mmol
a po godz. 4,03 ?????? troche to dziwne jak dla mnie że jest mniej, wiem że któraś też tak miała i co na to lekarz? ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie i nie wiem czy dzwonić czy poczekać a może powtórzyć badanie? hmmm... tego ostatniego to akurat wolałabym uniknąc bo znowu strasznie się męczyłam z wypiciem tej glukozy

wybaczcie że nie odpiszę każdej ale zmykam jakiś obiadek postawić, w wolnej chwili poczytam Was odrobinkę:-)

póki co miłego dnia:-)
 
Do góry