reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale porobili z tymi podkładami , kiedys ze szpitala dawali, to wychodzi na to,ze musisz miec wszystko, tylko po co sie tyle placi na ubezpieczenie, nie no bezsensu .. Ale dzieki paula juz notuje co trzeba bedzie zabrac w takim razie :)
 
reklama
o jejku...ale jak to? ten podkład to trzeba kupić sobie wcześniej? czy dają? No i co będzie jak będą mnie podnosić i kazać wstawać po cc? tak ma ze mnie lecieć po nogach?

Karo haha , bierz majtki i nie patrz co beda gadac, ja mialam cc i mnie pielegniarki ganialy za majtki to w koncu sie wkurzyłam i zadalam jej pytanie jak mam isc do toalety z podpaska miedzy nogami jak majtek nie mam ? i wogole powiedzialam jej,ze nie bedzie mi rozkazywala co mam robic i nosilam majtki. Nie ma co sie bac ,. w koncu nikt nie ma prawa ci rozkazywac,no sorry
 
Cześć dziewczyny,
mnie w szpitalu pielęgniarki goniły, żeby nie nosić żadnych majtek i jak najwięcej "wietrzyć" bo wtedy szybciej się goi.Mogłam tylko ubrać te siatkowe z dużą podpaską jak szłam piętro niżej karmić małego.
Gratuluję udanych wizyt;-)
agi życzę wszystkiego dobrego, dobrze że jesteś pod dobrą opieką
A moja mała wiercipiętka ciągle coś skrobie a to nóżkami a to rączkami:-D u nas pogoda super więc dziś się słoneczkujemy na ogródku, posadziłam pietruszkę mam nadzieję że urośnie:-) i dzisiaj już rozkładam łóżeczko dla małej i biorę się za pranie ciuszków
miłego dnia
 
witam się porannie mamusie;-)

ja dzisiaj jakaś zakatarzona jestem no ale mam nadzieję, że nie rozwinie się choróbsko...
mam do was pytanie...zastanawiałyśmy się nad tym z moją ciężarną koleżanką wczoraj.....nie mam doświadczenia więc pytanie kieruję do mam, której już rodziły i to przez cc.....chodzi mi o to kiedy zaczyna się to krwawienie poporodowe po cesarce? bo tak sobie myśle...będę przewieziona na sale pooperacyjną...na karowej jest się w niej 12 godzin, na zabieg jadę golutka- tylko w ich fartuszku- wracam i co? kiedy i jak mam szansę na założenie sobie choćby majtek z podpaską?
Nie chciałabym takiej sytuacji, że leże w mokrym prześcieradle i wogóle wszędzie jest krew...;-/ A nie wiem jak się przygotować? Czy któraś ma jakieś doświadczenia?

Ja mialam cc wiec Ci powiem ze mi podłozyli tą podpaske duuużą i pełno ligniny, ktora mi sie wszedzie poprzyklejała ;/;/ no ale nie było tak zle bo nawet zostałam umyta przez salową ;/ Krępujące to było troche...
 
a jesli u mnie szyjka jest krotka i zaczela sie rozwierac to moze sie pogorszyc jesli bede za dlugo lazic?

Lepiej na siebie uważać:tak:ja staram się odpoczywać i leżeć więcej, ale szczerze mówiąc nie udaje mi się:no:tyle że u mnie w poprzedniej ciąży było tak samo, więc może taka uroda szyjki...:zawstydzona/y:tak czy inaczej lepiej się oszczędzać, jak najwięcej leżeć, bo przy chodzeniu i siedzeniu jest większy ucisk na szyjkę.


o jejku...ale jak to? ten podkład to trzeba kupić sobie wcześniej? czy dają? No i co będzie jak będą mnie podnosić i kazać wstawać po cc? tak ma ze mnie lecieć po nogach?

To chyba zależy od szpitala. U nas po porodzie zarówno SN jak i CC przez jakiś czas zajmuje się Tobą jedna położna. Leżysz sobie na łóżku bez majtek. Na łóżku rozkładają specjalny podklad i między nogi wkładają wkladkę. Tę wkładkę owa położna co chwilę przychodzi zmieniać:tak:. Ogólnie nie zalecają u nas majtek, ale np. jak idę do toalety, lub choćby się przejść to zakładam, żeby wkladka nie wypadała:zawstydzona/y: Z reguły dziewczyny mają jakieś lekkie majtki, chociaż wiadomo, że rana po nacięciu lepiej się goi jak jest wietrzona. Tylko na obchód wszystkie zdejmują majteczki, żeby lekarz mógł skontrolować co i jak;-)
 
Cześć dziewczyny,
mnie w szpitalu pielęgniarki goniły, żeby nie nosić żadnych majtek i jak najwięcej "wietrzyć" bo wtedy szybciej się goi.Mogłam tylko ubrać te siatkowe z dużą podpaską jak szłam piętro niżej karmić małego.
Gratuluję udanych wizyt;-)
agi życzę wszystkiego dobrego, dobrze że jesteś pod dobrą opieką
A moja mała wiercipiętka ciągle coś skrobie a to nóżkami a to rączkami:-D u nas pogoda super więc dziś się słoneczkujemy na ogródku, posadziłam pietruszkę mam nadzieję że urośnie:-) i dzisiaj już rozkładam łóżeczko dla małej i biorę się za pranie ciuszków
miłego dnia
Ja tez chciałam zrobic pranie ale u nas deszcz;)
 
Kurcze, boli mnie-chyba od kręgosłupa- tak na wysokości tyłka, normalnie utykam jak chodze :( a miałam dziś wyskoczyć na zakupy koło południa i chyba nie dam rady :(. Co to do cholery może być, czyżby sprawdziły się czarne wizję mojego ortopedy, że przy ciąży siądzie mi kręgosłup lędźwiowy (piersiowy mi siadł już dawno, ale w tej chwili przynajmniej nie boli)
Mnie też boli i mój mąż mnie tłucze tak nisko;)Bo jak tak pomasuje i potłucze to przechodzi;)Mogę Cię pocieszyć teraz będzie już tylko gorzej;)
 
reklama
Kurcze, boli mnie-chyba od kręgosłupa- tak na wysokości tyłka, normalnie utykam jak chodze

kochana mam to samo.. jak mnie złapie to nie mogę z łóżka lub fotela wstać a później kuśtykam chwile...
gdzieś czytałam że nie wolno za mocno masować żeby skurczy nie wywołac... ale nie wiem ile w tym prawdy...

wczoraj piękne słoneczko a dzisiaj chmury... bleeee od razu samopoczucie gorsze..
 
Do góry