reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie z rana :)

u nas rano swiecilo słoneczko a teraz sie zachmurzyło jakby na deszczyk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Agi- 6 tyg to tak malutko fajnie ze juz maleństwo bedzie z Wami bardzo sie ciesze ze wszystko sie ulożyło;-);-);-)

paulka82- ale masz dobrze tez bym tak chciala niestety mojej mamy nie ma teraz w Polsce i wraca dopiero w czerwcu jak alutka bedzie prawdopodobnie na swiecie, mi nikt obiadków nie nosi :-:)-:)-( no ostatnio nie robie ich wogole bo mąż mnie ściga ze mam leżec ale cos trzeba jeść wiec .... ja miałam dizisja zamiar posiedziec sobie troche na sloneczku opalić buźke ale nici z tego

ewela- dowiedzialam sie tyle że jak chcesz poród rodzinny to facet musi być 5 razy na zajeciach, to ze wykupisz sobie porod rodzinny wcale nie oznacza ze bedziesz miała sale pojedyńcza bo połozna mowi ze teraz jest duzo porodów i czasem ciezko z miejscami i czesto lezy sie po dwie no chyba ze jedynki sa wolne, a co do rodzenia z mama to ordynator nie bardzo zezwala na takie porody trzeba isc do niego z mama i pogadac ale z tego co wiem to mama tez musi chodzic na szkole razem z rodzaca jesli meżczyzna nie moze bo wtedy chyba nici z porodu rodzinnego

niby lekarz kazal mi duzo lezec ale ja wychodzde z założenia ze przesadzac tez nie ma co chyba bo w wiekszosci przypadków jest tak ze i tak malenstwo rodzi sie po terminie nawet jesli pchalos ie na swiat wczesniej wiec troszke sie ruszlam popralam pieluszki wczoraj flanelowe i tetrowe, jak któras z Was pisala( juz nie pamietam ktora) faktycznie one sa tak cienkie ze prawie przezroczyste nie te co kiedys nasze mamy używały


dziewczyny gratuluje udanych wizyt i sporych bobasów juz:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie,
wczorajszy dzień spędzilam na prasowaniu ubranek małego:-)z przerwa na basen i wizytę u rodziców zeszło mi do 23, ale była to mile męczaca praca:-)teraz normalnie zostało mi siedzenie i czekanie:-)

dziewczyny które miały wczoraj wizyty - gratuluje zdrowych i dużych maluszków:-)
co to wagi to nie ma co brac jej dosłownie, granica błędu jest dość spora, jezeli lekarz twierdzi ze jest ok to chyba trzeba mu wierzyć:-)

myslałam że dzisiejszy dzień spędze sobie spkojnie, a tu guzik, rano o 8 dzwonek do drzwi - przyszli z administracji i stwierdzili że będa mi poprawiać wentylację bo cos nie tak wyszło po przegladzie komoniarskim. pan do mnie że musza mi kuć w pokoju:szok:ja na to ze chyba zwariowała i za telefon i do męża. całe szczęście pracuje "za płatem" i zaraz przyszedł. Skończyło się na tym że demolują mi przedpokuj który remontowaliśmy miesiąc temu. brak mi slów i tylko dla Oskarka próbuję sie opanować, ale nerwy mam jak cholera.
 
Witajcie :-)
Ale pogoda superowa na dworze :-D
Ale ze spacerku nici ........
Hania z Danielem chorzy, kaszlą i niewiem czy wychodzic czy nie... prędzej nie wyjdziemy bo wczoraj wyszłam to im sie pogorszyło i córka miała nawet gorączkę przed wieczorem... a tak bym posiedziała na słoneczku.... :-) :tak:
Kończę śniadanko, i mogę pisać z wami. Obiad mam, sprzątnąc w domu sprzątnełam ;-) więc już luz.
Ostatnio Mikuś daje mi w nocy pospac ;-) ale za to w dzien widzę i czuję ze jest aktywniejszy...
A i mąż przywiózł mi dla niego śliczne niebieskie śpioszki z taką biała bluzeczką ;-) tatus wczuwa sie w role :-D :-D :-D

to chyba Ty wczoraj pisalas ze kluje Cie w srodku bo maly chyba na szyjke uciśka:) to jak kłuje tak w srodku to właśnie od tego?
 
No ja pisałam o tym.
Ale sorry niewiem o co Ci chodzi :-D nierozumiem... chyba śpie..... :-) napisz od czego? sie zamotałam...

he he pisalas ze idziesz sie polozyc bodajze bo długo chodzilas i kluje Cie w srodku bo mały w szyjke chyba głowka uderza czy jakos tak tez juz nei poamietam ihihi
bo mnie tak ostatnio strasznie czesto kłuje i to nie jest przyjemne za bardzo i zastanawiałam sie od czego to moze byc czy to z szyjka cos sie dzieje czy co.... zamotałam ale chyba zrozmumiesz mam nadzieje najczesciej kluje jak dlugo chodze
 
Moja to jest taka kokoszka cwaniara;)Ja ja gdzieś przycisnę na boku to od razu bije kopie i nie wiem co jeszcze tam robi;)A jak słyszy tatusia to szał, z każdej strony sie wypina;)
 
Dzieki paula, tak myslalam,ze nici z rodzinnego.A jedynki to przewaznie po CC dostaja laski. Spoczko jakos dam rade :-)

A tak propo tych skurczy to jak czesto wy macie w ciagu dnia? Mi sie wydaje,ze ja mam czesto, musze dzis zaczac liczyc,bo sama juz niewiem. Wogole to zdałam sobie sprawe,ze czas najwyzszy kupic koszule do szpitala i wogole te wszystkie kosmetyki,bo cholera wie czy moze nie pojde wczesniej,ajkies mam przeczucie dziwne. Bo w tamtej ciazy to ja przed terminem urodzilam w 38tc. wiec moze sie to powtórzyc .
 
Dzieki paula, tak myslalam,ze nici z rodzinnego.A jedynki to przewaznie po CC dostaja laski. Spoczko jakos dam rade :-)

A tak propo tych skurczy to jak czesto wy macie w ciagu dnia? Mi sie wydaje,ze ja mam czesto, musze dzis zaczac liczyc,bo sama juz niewiem. Wogole to zdałam sobie sprawe,ze czas najwyzszy kupic koszule do szpitala i wogole te wszystkie kosmetyki,bo cholera wie czy moze nie pojde wczesniej,ajkies mam przeczucie dziwne. Bo w tamtej ciazy to ja przed terminem urodzilam w 38tc. wiec moze sie to powtórzyc .
nie ma za co:)
no wczoraj gadala polozna co trzeba miec sowjego do porodu i po:)

co do skórczów to niby jak masz 10 w ciagu dnia to ok gorzej jak wiecej jest ich w ciagu dnia wiec licz i w razie co dzwon do lekarza
 
Moja to jest taka kokoszka cwaniara;)Ja ja gdzieś przycisnę na boku to od razu bije kopie i nie wiem co jeszcze tam robi;)A jak słyszy tatusia to szał, z każdej strony sie wypina;)

moja robi tak samo jak poczuje ze oparłam cos to od razu w tym miejscu wypina cos i to tak mocno ze dla mnie to jasne ze mysli sobie mamuska zabieraj to cos ze mnie hihih

a znowu jak tatus przylozy ręke to od razu sie uspokaja:)
 
reklama
he he pisalas ze idziesz sie polozyc bodajze bo długo chodzilas i kluje Cie w srodku bo mały w szyjke chyba głowka uderza czy jakos tak tez juz nei poamietam ihihi
bo mnie tak ostatnio strasznie czesto kłuje i to nie jest przyjemne za bardzo i zastanawiałam sie od czego to moze byc czy to z szyjka cos sie dzieje czy co.... zamotałam ale chyba zrozmumiesz mam nadzieje najczesciej kluje jak dlugo chodze

Aaa no :-) sorry w tej ciąży jestem jakaś otumaniona i wiele trzeba mi tlumaczyc jak dziecku... :confused2::sorry::-D
Tak, mały tak wali mnie w szyjkę jak za dużo chodzę... :tak: Byłam na kontroli przed swietami i z szyjką było wszystko oki wiec musimy poprostu mniej sie meczyć... ;-)
 
Do góry