reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry!
Anecznik - okropne to co piszesz o traktowaniu przez promotora:szok: a masz zamiar sama do niego jechać - może weź ze sobą M?
Lena - jak dziś samopoczucie?
Zdec - masz jakieś wieści od Ewy albo od Agi?
Ewela - oszalałas z tym samochodem - nie było nikogo do pomocy tylko sama pchałaś:szok:? Ja jutro sama jadę na wizytę z cukrzycą i stresuję się, bo nasz "bziuk" czasami nie odpala (chyba coś z rozrusznikiem, ale na warsztacie zawsze pali i nic nie mogą zrobić) i właśnie myślę, że dobrze, że tak jest parking płatny to poproszę pana parkingowego o pchnięcie jakby co - sama nie mam zamiaru:no:
Milka - mój brzuch też czasami żyje swoim życiem jak to określiłaś;-) Ja się z pitami wybieram w przyszłym tygodniu lub za 2 tygodnie - liczę na mniejszy ruch
Kreatorka - ja jeszcze nic nie poprałam - mam zamiar się zabrać po weekendzie, bo też nie chcę zostawiać wszystkiego na sam koniec:tak:
Izia_tcz - no to synek pewnie zadowolony z prezentu:tak:
Athena - a to ma być specjalny druk czy wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza?
AniaCh - nie pomogę z ktg - nie znam się kompletnie:no:

wszystkim wizytującym sie dziś życzę powodzenia i czekam na dobre wieści:tak:

a pozostałym Brzuchatkom - miłego dnia
 
reklama
czarna wiedzma - i jak na ktg wykazywalo serduszko malnekiej? tez jej tak puls skakal?? bo u mego to wczoraj strasznie,nie wiem czy to normalne,czy nie bardzo,mimo,ze powiedzieli,ze jest ok.
Ja tez mam bole po prawej stronie pod zebrami. szczegolnie jak zjem i siedze,jak stoje,czy chodze nie odczuwam tego, ale ciezko jest nieraz i boli niemilosiernie;/
 
wiedzmo jeśli chodzi o ten ból to też czasami sporadycznie odczuwam pieczenie. Mi lekarz mówił że czasami w ciąży coś może zaboleć jednak jeśli ból się powtarza lub jest systematyczny to należy zgłosić lekarzowi, więc może zadzwoń do doktorka.

Jeśli chodzi o mojego promotora to stchórzyłam :-( wysłałam mu e-maila że przez pomyłkę dostał nie tą wersję pracy co powinien lecz moją roboczą, za co oczywiście ja "serdecznie przepraszam" i że w sobotę przywiozę na uczelnię to co powinien wcześniej dostać. Wiem, że to nie ja powinnam przeprosić ale perspektywa spotkania się z nim jest dla mnie gorsza a do Poznania i tak muszę jechać by książki do biblioteki oddać. Zobaczę jak będzie wyglądać nasza kolejna rozmowa jeśli podobnie do poprzedniej to wtedy spotkam się z nim osobiście zresztą to i tak będzie nieuniknione wcześniej czy później.
Wiem już co było nie tak w przypisach w mojej pracy, byłam na tyle bezczelna, że tytuły książek napisałam kursywą. Szkoda że tytuł naukowy nie idzie w parze z kulturą.
I znów się rozgadałam na swój temat :-(
 
ja tylko na chwilke u was, bo dzis jestem kiepska.
bylam u gina, brzuszek malego niby troche mnijeszy, ale skierowanie na kolejna glukoze mam na poniedzialek. do tego cisnienie spadlo mi na 90/60 i nie pozwolili mi wracac do domu samej. ech. caly czas bujam sie z ejdnaje strony lozka na druga, bo jestem taki placek, ze nie mam co z soba poczac. jak ja nienawidze sie tak slabo czuc:-:)-:)-(
ale maly jest juz glowka na dole i wazy blisko 2100g. czyli nie taki maly...
idzie w slady swojego straszego braciszka :tak::tak::tak:
czyli jak chlop to chlop :-D

musze znowu do lozka, bo globusa dostaje.
a w brzuchu rewolucja i 2 godziny temu przybilismy 3-4 pieteczki, bo mi raczke przy pepku wystaiwal :-)
 
Aaaaa....jeszcze z tego wszystkiego zapomniałam się Was zapytac o taki jeden drobiazg - czy Was tez tak okropnie piecze z prawej strony pod żebrami???? Bo nie wiem co jest grane:baffled: Czy to po prostu ucisk macicy czy coś z wątrobą nie tak:eek: Mam to od kilku tygodni i coraz bardziej się nasila, w tym sensie że zdarza mi się coraz częściej. No i nie wiem czy już mam urządzać dziką histerię czy jeszcze chwilkę się wstrzymać?;-) A może znacie jakiś fantastyczny sposób który pomaga na to pieczenie??

Mam to samo :/ to wątroba i nic na to nie poradzisz.Ale zgłos lekarzowi, bo mi badal ta watrobe i wykazalo tylko jakies torbiele,nic strasznego. Ale fakt,ze uciazliwe to jest szczegolnie jak sie siedzi.
 
Ostatnia edycja:
aga_sto jak Ty poznajesz że to akurat rączka? ;) mi co chwilę Mały coś wypręża ale oprócz pupy chyba nic nie rozpoznam ;p jest na to jakiś sposób czy to intuicja, bo już się czuję jak jakaś zła matka ;)
 
Jestem już po wizycie. Szyjka zamknięta więc odetchnęłam z ulgą. Myslałam że będę miała dziś USG ale dopiero będzie na kolejnej wizycie czyli 26 kwietnia. Słuchaliśmy bicia serduszka:-).
Mam dwa razy dzienie liczyć ruchy dziecka przez godzinę powinno ich być min 7. Tez musicie liczyć ruchy?
 
Jestem już po wizycie. Szyjka zamknięta więc odetchnęłam z ulgą. Myslałam że będę miała dziś USG ale dopiero będzie na kolejnej wizycie czyli 26 kwietnia. Słuchaliśmy bicia serduszka:-).
Mam dwa razy dzienie liczyć ruchy dziecka przez godzinę powinno ich być min 7. Tez musicie liczyć ruchy?

Mi lekarz nic nie mówił o liczeniu ruchów dziecka z czego się cieszę bo pewnie znalazłabym sobie kolejny powód do zmartwień :-)

cytrusik jaka zła matka :-) możemy tylko się domyślać którą częścią ciała maluch się wypina :-) taka zabawa w zgaduj zgadula tym bardziej że one cały czas zmieniają swoja pozycję i to z pewnością nie jest powód by czuć się jak zła matka więc głowa do góry :-D
 
Ostatnia edycja:
ale piękna p[ogoda, ja dziś piore od rana ciuszki, będzie z 4 pralki po kubie, chyba nie trzeba będzie niczego kupować. zakupiłam dziś jeszcze wkładki laktcyjne i podkłady higieniczne z bella mama i majty poporodowe. Och jakie te ubranka są malutkie:laugh2: juz sobie wyobrażam mojego michasia w nie ubranego:-)
Wiosna jest cudowna:-D
pozdrawiam Was
 
reklama
aga_sto jak Ty poznajesz że to akurat rączka? ;) mi co chwilę Mały coś wypręża ale oprócz pupy chyba nic nie rozpoznam ;p jest na to jakiś sposób czy to intuicja, bo już się czuję jak jakaś zła matka ;)

dzis pierwszy raz udalo mi sie tak dokladnie wyczuc. wypychal w okolicy pekpka, a tam mam najciesza skore, ale prawde mowiac mogla to byc tez stopa :)))
w kazdym raze czuc bylo tez paluszki.
w pierwszej ciazy moj synke wystawial kolana i lokcie, to tez do dzis nie wiem, ktore byly ktore, a moze tylko kolana, albo tylko lokcie :)
 
Do góry