reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ulzyło mi ufffff.... bo mam sporo ciuszkow 62 i kolezanka mi tu pierdzieli,ze moze dziecko takie duze sie urodzic,ze strace:wściekła/y:

A jej sie urodzilo 3800g wielki byk,a oni tacy malutccy oboje :szok: , aj awysoka 182cm a moj D 178 cm wiec modle sie,zeby to maleństwo było i szybko z piczki mamusi wyskoczyło :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie czerwcówki,
melduję się po urlopie, podróż ok ale brzuszek dawał znać o sobie, mała mi rozpycha żebra ciężko mi siedzieć:-D badania wszystkie dobrze więc oby do rozwiązania:tak:Teraz lecę się rozpakowywać bo przywieźliśmy z Polski rzeczy po moim synku i jest tego trochę.
Witam nowe mamy;-)
liliti ewus trzymam kciuki za Was
pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie:-)
 
Witam po dluzszej nieobecnosci :)
Czytam Was codziennie, ale pisanie jakos mi nie wychodzi ;///

Dzisiaj mam usg. Denerwuje sie bo juz 11 tygodni nie widzialam Jagodki. Mysle sobie ze moze to nie Jagodka tylko Oskarek? Ciekawe... no i mam nadzieje ze zdrowa! To juz 32 tydzien u mnie i tak jak wiekszosc z was zaczynam sie przymierzac do poprania i poprasowania ciuszkow :) Troche sie tego nazbieralo, a jak do tego jeszcze dojda pieluchy, kocyki, posciel to roboty na caly tydzien bedzie, hehe

Jakis kryzys wygladowy mnie dopadl dzisiaj. Jestem niezadowolona ze swoich wlosow. Chcialam wrocic do jednolitego blondu a nie takie to łatwe jak na poczatku ciazy sie pofarbowalam na ciemny brąz. Musze sie nacieszyc pasemkami...

Wczoraj bylam na piatych juz zajeciach w szkole rodzenia. Powiem Wam ze nuuudzi mi sie tam tak ze omal nie zasypiam. Jednak chodzenie na takie zajecia w drugiej ciąży jest bez sensu. Teraz jeszcze 3 zajecia o opiece nad noworodkiem.... Nic to, przecierpie jakos aby dostac zaswiadczenie, ktore otworzy mi mam nadzieje droge na porodowke w TYM szpitalu :)

Zbieram sie, musze na zakupy skoczyc a potem to usg! TRZYMAJCIE KCIUKI!
 
A jak tam wasze brzuszki rosną dzis czwartek więc dzień mierzenia brzuchali mój wynik dziś 95:szok:cm czyli 3 cm od zeszłego tygodnia chyba nareszcie zaczął rosnąć bo do tej pory to góra 1cm na tydzień nawet w pracy klijenci wreszcie zaczeli zauważac każdy sie pyta o rodzinka się powiększy.
ewela-moja pierwsza 3300 druga 3 tyg wcześniej 2600 więc myśle że u mnie kolosa tez nie bedzie ile bym nie jadła:-)
 
Ja wlasnie pożarłam murzynka mnia mniam :-):-):-)

Dziewczyny ktore maja dzisiaj wizyty zycze powodzonka:) samych dobrych wieści aby chłopaczkom nie odpadły ptaszki a dziewczynkom nie doleciały:) hih hi:-D:-D:-D:-D

ja tez zaraz zmykam bo musze cos mamie na mieście załatwić u nas sloneczko świeci ale wiaterek chłodny no cóz ale trzeba sie przewietrzyć trochę:tak::tak::tak:

Miłego Dnia Wszystkim mamusiom życze;-);-);-):-p
 
paula24211 - tez masz sny... Wczesniej tez mi sie snilo,ze wozek wybieralam...A teraz wlasnie przypomnialas,ze tez mialam dzis sen o moim syneczku. Pamietam jak lezal w wozku,czy lozeczku, w pajacu ,ale jaki fajniusi byl. nie za gruby,nie za chudy :) Boski :)Raczej ciemne wloski mial :-) a
hefi - jak ja Wam zazdroszecze meblowania dzieciecych pokoikow...
sporo dzis wizytujacych,wiec zycze powodzenia i 3mam kcuki.

Ja wczoraj bylam u poloznej. Pobrali mi krew i dostalam zastrzyk z przeciwcialami, troche bolalo;/ . Polozna pytala o ruchy, powiedzialam,ze przedwczoraj i dwa dni w zeszlym tyg byl baaaardzooo spokojny, ruchy czulam tylko kilka razy,pojedyncze...ale wczoraj bylo juz ok,mimo to skierowala mnie na KTG. Pierwszy raz mialam to badanie... mialyscie to? Tetno skakalo jak nie wiem co!! Powiedzieli,ze ok,ale czy to mozliwe,ze tetno zmienialo sie blyskawicznie ze np.120,a dwa razy doszlo do 180... srednia jednak wyliczyli na ok 138... Co myslicie? jeden skurcz wykazalo na 26min badania. W ogolwe sie na tym nie znam. Musze zglebic swoja wiedze w internecie,ale teraz nie mam na to czasu. vZajrze popoludniu,moze z mojej skrabnicy wiedzy-forum BB ktos cos mi podpowie :-)
Ide niebawem do kolezanki po ciuszki dla mego maluszka.Juz nie mgoe sie doczekac. milego dnia!!
 
A umnie trzesienie ziemi jakies, mały rozrabia :-D

Ja wyniki dopiero w przyszłym tygodniu w poniedzialek bede robic,a wizyte mam 19stego wiec jeszcze troszke, ciekawe co nowego mi powie gin i co u maluszka :)
 
Witam Was dziewuszki!:-)
Troszkę nadrobiłam zaległości, ale to chyba i tak tylko ułamek tego co mnie przez czas mojej nieobecności ominęło:sorry:
Ewcia, kurczę, trzymaj się dzielnie w tym szpitalu. Faktycznie coś nie masz chyba teraz najlepszego okresu życiowego :-((nie licząc chłopaków oczywiście:happy:), ale zagryź zęby i przetrzymaj to a z pewnością juz niedługo wszystko się odwróci i będzie tylko lepiej:tak: A tym patafianem sobie głowy nie zajmuj, bo jeśli teraz tak wygląda jego dojrzałość i odpowiedzialność, to naprawdę nie łudź się tym że później będzie lepiej - oszczędź tego i sobie i dzieciaczkom. Zobaczysz że spotkasz jeszcze w życiu prawdziwą miłość i będziesz Bogu dziękować że nie wróciłaś do tego kołka. Trzymam kciuki za Ciebie i Twój pakuneczek!!!:tak:
Anecznik, z tym promotorem to masakra jakas faktycznie!:szok: ja też bym do niego pojechała osobiście i mu nagadała, no bo jednak sa pewne granice! :wściekła/y:A promotora zawsze możesz zmienić i nie wiem czy w tym przypadku to nie byłoby najlepsze rozwiązanie...

Mój promotor właśnie wczoraj przeczytał moje wypociny i na moje pytanie "czy ta praca jakoś obleci?" odpisał mi że "ujdzie";-) i mam w najbliższy poniedziałek się u niego zjawić - przyznam że ciekawość mnie zżera:eek:
Byłam tez wczoraj w szpitalu na wymazie z szyjki i miałam robione KTG - skurczy nie ma a mała ma się dobrze:-) Serduszko puka w rytmie cha-cha, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku:-).
No nic zmykam coś pichcić na obiadek.
Wszystkim dzisiejszym wizytówkom życzę udanych wizytacji i podglądania:-)
 
Aaaaa....jeszcze z tego wszystkiego zapomniałam się Was zapytac o taki jeden drobiazg - czy Was tez tak okropnie piecze z prawej strony pod żebrami???? Bo nie wiem co jest grane:baffled: Czy to po prostu ucisk macicy czy coś z wątrobą nie tak:eek: Mam to od kilku tygodni i coraz bardziej się nasila, w tym sensie że zdarza mi się coraz częściej. No i nie wiem czy już mam urządzać dziką histerię czy jeszcze chwilkę się wstrzymać?;-) A może znacie jakiś fantastyczny sposób który pomaga na to pieczenie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
No a ja ugotowałam obiadek - zupkę ogórkową :-) i tak się szybko męcze że co chwilę muszę siadać i odpoczywać.
Mój mały ostatnio mniej ruchliwy ale na szczęście od czasu do czasu daje znać o sobie, pewnie ma spokojniejsze dni, musiał się śmiesznie ułożyć bo po prawej stronie mam górkę :)

anecznik wspólczuję takiego promotora ale masz rację by porozmawiać z nim osobiście, ciekawe jak wtedy się zachowa. Życzę powodzenia!!

athena83 ja dzisiaj rano też miałam taki ciągnący ból z tym że po prawej stronie, na szczęście długo nie trwał i już jest ok.
Nie wiem jak Wy ale mnie czasem boli krocze, zwłaszcza jak chodzę, nie wiem czy to normalne czy powinnam się martwić??
 
Do góry