reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka z rana!
Zajadam właśnie śniadanko przed kompem ale z chęcią bym się walneła jeszcze spać a tu zaraz do pracy trzeba ruszać!niewyspałam się bo moja Maryś ostatnio ma akcje budzenia się w nocy i wyje żeby jej światło włączyć bo chce szukać misia itp.zanim się uspokoi to ja już się rozbudze ciekawe jak będzie jak dzidzia się urodzi przecierz jak jedna będzie się budziła to i druga :no:
 
reklama
Witam się i ja

ewelinka305 - smacznego:-)ja równiez pochłaniam bułeczkę:-)

anecznik - na tego twojego promotora to normalnie brak słów, zapewne następnym razem nawet nie bedzie pamiętał co mówił teraz

ja dzisiaj juz po zakupach:-)zawiozłam małą do przedszkola i pojechałam na rynek i kupiłam sobie dwie koszule:-)najzwyklejsze z krótkim rozpinane z góry, bawełniane całkiem sympatyczne:-)
wczoraj po zakupach mnie opetało i poprałam rzeczy małego już tak na tip top a dzisiaj czeka mnie prasowanie tego wszystkiego, więc bedę juz miała wszystko przygotowane i pozostanie mi tylko bezstresowe czekanie:-)

dorotka 28de - powodzenia na wizycie
 
witam się brzuchatki porannie!

Ja już po śniadanku, zaraz idę się wykąpać i jakoś ogarnąć- może przejdzie mi ból głowy- bo jakoś miałam średnią noc i już wstałam z bolącą głową....
Później jadę odwiedzić moją koleżankę ciężarówke w 36 tc.;-) a popołudniu sesja zdjęciowa;-)
Wczoraj coś mi odbiło znowu i poszłam do fryzjera- nie ścinałam-za to mam nowy kolor- czekoladowy blond....i jakoś jeszcze nie określiłam czy mi się podoba;-/
dodatkowo zrobiłam sobie pedicure i henne- bo już się zapuściłam okropnie;-)
 
Ja na moment zaraz wyjeżdżam. Dziś wizyta- stres okropny:szok:jeszcze po wyniki muszę wejść:tak:

Pozostałym dzisiejszym wizytowiczkom życzę dobrych wiadomości. Milego dnia.
 
A ja mam takie dziwne pytanie. Czy jak pierwsze dziecko urodzilam 3250g to drugie moze byc podobne czy np.wieksze?

nie ma kompletnie reguły:-) może byc różnie, W swięta była u nas moja babacia - która urodziła siedmioro dzieci - i kazde z inna wagą - najwięcej wazył mój ojciec 4800:szok: a jego najmłodszy brat 3000. I amm tylko nadzije że Oskarek nie pójdzie w slady dziadka:-D

Gosia - powodzenia na wizycie
 
Moja wczorajsza rozmowa z promotorem zakończyła się migreną i bólem brzucha a w nocy nawet godziny nie przespałam. Jeszcze dziś jak sobie przypomnę to mi się łzy do oczu cisną. Postanowiłam że pojadę do niego w środę i jak chce mnie obrażać to niech to robi prosto w oczy a nie przez telefon. W dodatku wezmę ze sobą dyktafon i w razie czego nagram ta rozmowę nigdy nie wiadomo jak się potoczy.
zdec Ty się swojego promotora nie bój bo tylko mój jest taką męską szowinistyczną świnią (nie obrażając tych uroczych zwierząt :-) ) Rozmowa by pewnie wyglądała całkiem inaczej gdybym była facetem.

Zapowiadali brzydki i deszczowy tydzień a u mnie już drugi dzień słońce świeci. Muszę się czymś zająć żeby nie myśleć.
 
Hejka z rana!
Zajadam właśnie śniadanko przed kompem ale z chęcią bym się walneła jeszcze spać a tu zaraz do pracy trzeba ruszać!niewyspałam się bo moja Maryś ostatnio ma akcje budzenia się w nocy i wyje żeby jej światło włączyć bo chce szukać misia itp.zanim się uspokoi to ja już się rozbudze ciekawe jak będzie jak dzidzia się urodzi przecierz jak jedna będzie się budziła to i druga :no:
No na początku tak będzie ale później sie przyzwyczai i nie powinna sie tak budzić ;-) nie martw sie na zapas...


A ja mam takie dziwne pytanie. Czy jak pierwsze dziecko urodzilam 3250g to drugie moze byc podobne czy np.wieksze?
Różnie z tym bywa... Moja Hania miała 3400g jak sie urodziła a synek miał 4220g.......



A tak pozatym witam sie z rana :-)
Noc upłyneła w miare, raz tylko wstałam do daniela na szczescie. Ale i tak jest coraz cieżej mi spac juz nawet na boku bo brzuszek coraz większy...
Wczoraj czułam sie zamulona a dzis to samo... Wdodatku dzieciaki coś kaszlą i od razu dałam im rano Stodal i wit.C bo nie chce by sie rozchorowały.... ;-)
Mały w brzuszku własnie szaleje:-D a potem pewnie pójdzie spaci ja może odpocznę troszke na łóżku... ;-)
 
reklama
ewela28 wydaje mi się że może być podobnie:) Niby każda ciąża jest inna, ale sądzę że jak nie urodziłaś wcześniej jakiegoś giganta, to teraz możesz być spokojna;)
 
Do góry