reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja juz pisalam dzisiaj ze migrena mi zyc nie daje!
a mam calkowity zakaz nawet paracetamolu nie moge!
o kawie moge zapomniec bo cisnienei skaczace!
takze siedze i modle sie zeby wkoncu mi przeszlo i juz kilka dni mnie tak trzyma!
a jutro jeszcze jedziemy do dablina (ponad 200 km w jedna strone)i az mnie wykreca na sama mysl!
no ale niestety musze no i z drugiej strony chce bo wiadomo stolica to stolica moze znajde cos ladnego dla dziewczynek no i dla synusia tym bardziej ze sa tam wozki ktorych nie ma u mnie!co prawda mozna je zamowic bez problemu ale...ja wole zawsze sprawdzic jak sie wozio prowadzi i czy ciezki itd.
 
Dziewczyny czy Was tez głowa tak boli???Mi pęka i nie wiem co robić;(

lena ja na szczęście odpukać miałam silne bóle głowy dość dawno, na początku ciąży, i wtedy nic nie pomagało tylko leżenie w zaciemnionym pokoju, przy otwartym oknie i z zimnymi okładami, nieraz cały dzień mi nie przechodziło,
jak narazie jest ok, ale przed ciążą cierpiałam na silne migreny
 
lena ja na szczęście odpukać miałam silne bóle głowy dość dawno, na początku ciąży, i wtedy nic nie pomagało tylko leżenie w zaciemnionym pokoju, przy otwartym oknie i z zimnymi okładami, nieraz cały dzień mi nie przechodziło,
jak narazie jest ok, ale przed ciążą cierpiałam na silne migreny
Ja właśnie na początku tak miałam ale juz nie było i sie nie powtarzały....aż dzisiaj....masakra;)
 
anecznik współczuję tej sytuacji z promotorem!! Co za cham!! Nie widzi że jesteś w ciąży i dodatkowe problemy Ci nie potrzebne???:wściekła/y::wściekła/y:
Aż zaczynam się bać mojej wizyty w sobotę u promotora, chciałam z nim rozmawiać o przyśpieszeniu terminu obrony, a teraz to mam cykora że mnie zjedzie:szok::szok:

CO do bólów głowy to wydaje mi się że są one teraz spowodowane tym ciśnieniem, które co chwilę się zmienia.
 
Ostatnia edycja:
anecznik współczuję tej sytuacji z promotorem!! Co za cham!! Nie widzi że jesteś w ciąży i dodatkowe problemy Ci nie potrzebne???:wściekła/y::wściekła/y:
Aż zaczynam się bać mojej wizyty w sobotę u promotora, chciałam z nim rozmawiać o przyśpieszeniu terminu obrony, a teraz to mam cykora że mnie zjedzie:szok::szok:

CO do bólów głowy to wydaje mi się że są one teraz spowodowane tym ciśnieniem, które co chwilę się zmienia.
Ochchch pieprzone ciśnienie;(
 
anecznik- co za burak z tego Twojego promotora!!!!! By się wstydzil normalnie

lena- mnie na poczatku strasznie głowa bolała teraz tylko sporadycznie ale czasem sie zdaża:tak::tak: niestety:-( moze to i od ciśnienia

ale tu dzisiaj cisza jakaś
a moja malutka buszuje teraz:-D:-D:-D :-Didzie się uśmiać normalnie

zdec- nie denerwuj sie moze nie wszyscy sa tacy bezduszni, bedzie oki zobaczysz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry