reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam w drugi dzień obrzarstwa!
Ale cisza na bb odrazu wiadomo że święta .Dobrze że pogoda wczoraj była śliczna dziś zapowiadali deszcze ale u mnie narazie świeci słoneczko dziś zmykamy do teściów bo wczoraj byliśmy u moich rodziców .
 
reklama
Witajcie dziewczynki przepraszam że tak póżno ale doba miała zbyt mało godzin
życzę wam wesołych swiąt mokrego dyngusa no i wytrwałości w czekaniu na swoje kruszynki oby wszystkie przyszły na świat w swoim wyznaczonym terminie
 
Dzień dobry świątecznie!
Magdalena - moje dzieciątko na wizycie 2 tygodnie temu ważyło 1280 - takze jak Twoje 1 kg to chyba aż takiej różnicy duzej nie ma - myślę, że wszystko bedzie dobrze a nasze maleństwa po prostu już się od siebie różnią wagą, wzrostem itp.:tak:
Liliti - super wieści od Ciebie - oby tak dalej:-)
Gosia - dobrze, że się nic nie zmieniło - tak jak piszesz zagrozenie jest ale nie jest większe:tak:
Honorata.S - witaj! Trochę dziwny ten wynik, że po 1 godzinie masz mniej niż po 2 - może na odwrót te wyniki powinny być - tzn. po godzinie 152 a po 2 godzinach 122 - wtedy by wychodziło, że cukrzycy nie masz - musisz iść z wynikami do lekarza - dla mnie to dziwne

A ja niestety poległam w walce ze świątecznymi pokusami - cukry oszalały (ciasta mi się zachciało spróbować:szok:) - zobaczymy jak sobie dzis poradzę

a Wam życzę obżarstwa ciąg dalszy;-)
 
Kasiu, trzymaj się dzielnie. Ja takie kryzysy też miewam, ale na szczęście szybko przechodzą ;-)
Uważam, że i tak III trymestr znoszę najlepiej -psychicznie i chyba fizycznie również.
Męczą mnie jedynie potworne zaparcia- podobno naturalne w ciąży, ale komfortu psychicznego ani fizycznego mi to nie poprawia.... :-(
 
Dziewczyny ja też nie czuję się najlepiej. Maluch dokazuje, brzuch coraz częściej twardnieje, w nocy ciężko się obrócić z boku na bok, do tego ból pleców, zgaga(polecam Len w tabletkach na nią) no i zaparcia też (trzeba się uzbroić w cierpliwość i po prostu posiedzieć sobie na kibelku :))
 
1.2.2..jpgc8757531f2..jpeg
WITAM WAS Świątecznie;)Chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia;)


Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego!!!

«•*•» WESOŁYCH ŚWIĄT «•*•»
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥

_▒
_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒▒▒▒▒▒
_▒▒▒▒▒▒▒
Życzą Dziadoszki;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny te z 28-30tydzien ciazy - co macie juz zakupione dla maluszka?Bo niewiem czy to,ze chce juz wyposazyc sie we wszystko jest normalne.Kazdy mi mowi,ze za szybko,a mi łzy do oczu naplywaja (to chyba ten kryzys ) ...
 
Ja wychodzę z założenia, że lepiej sobie wszystko na spokojnie przygotować , niż później nerwowo kompletować całą wyprawkę. Mnie zajęło to ponad miesiąc, a i tak pozostały jeszcze jakieś "duperele" i pranie, prasowanie, sprawdzenie czy wszystko już jest...Myślę, że jeszcze z miesiąc mi to zajmie....więc spokojnie powinnam zdążyć. Nie chciałabym tego zrzucać na czyjeś ręce, choćby męża, bo wiadomo, że samemu najlepiej wybrać kolor, rozmiar itp. ;-)
Z jednej strony myślałam, że te zakupy będą wywoływały we mnie fajne uczucia, ale nie do końca tak było...niemniej gdy teraz patrzę na to łóżeczko, komodę, fotel, pościel itp.to już się małej nie mogę doczekać :-)

Mając czas, masz jeszcze ten komfort, że na spokojnie szukasz, porównujesz ceny (a różnice bywają rzędu kilku set złoty np. na łóżeczku) i wybierasz najbardziej optymalne dla Ciebie warunki dostawy, zakupu itp. Ja np. kupiłam w sklepie Tibor (allegro) śliczną pościel- dużo tańszą niż w sklepach, a więcej w niej "części", kupiłam tam też łóżeczko z funkcją kołyski z materacykiem kokosowo-gryczano-piankowym w bardzo okazyjnej cenie (wszystko nowe)- w Krakowie-samo łóżeczko było ok 100zł droższe! Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Na przesyłkę czekałam prawie dwa tygodnie- więc jak sama widzisz -trochę to zajmuje... Kupiłam tam też przewijak, prześcieradła itp. W Ikei ....spędziliśmy kilka godzin zanim wybraliśmy komodę z funkcją przewijaka- super , i fotel do karmienia...Jak mnie nogi i plecy po tych zakupach bolały! Nie wyobrażam sobie tyle łazić w 9 miesiącu...

Dlatego nie przejmuj się jakimiś zabobonami, czas najwyższy być już zaczęła kompletować wyprawkę dla dzidzi i dla siebie (torbę do szpitala).
 
reklama
Dziewczyny te z 28-30tydzien ciazy - co macie juz zakupione dla maluszka?Bo niewiem czy to,ze chce juz wyposazyc sie we wszystko jest normalne.Kazdy mi mowi,ze za szybko,a mi łzy do oczu naplywaja (to chyba ten kryzys ) ...

ewela ja np jescze za nic sie nie zabrałam - brak czasu, ani nie mam wózka ani łóżeczka , ciuszki musze dopiero przebrac po starszym synku co się wiąże z wyprawą na strych i dokopywaniem się do pudeł, kosmetyków też nie mam żadnych, ale myśle że powoli już pora na to chociaż w moim przypadku narazie ważne jest żeby skończyć remont mieszkania i umeblowania go bo narazie nie miałabym gdzie składować zakupionych rzeczy. Także mam nadzieje że jeszcze zdąże:tak: Spokojnie
 
Do góry