reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczęta korzystam z tego,że wszyscy poszli na spacer tzn wygoniłam ich, bo narobili niezłego zamieszania od rana i chciałam odpocząć i zaglądam do Was. Posiedziałam sobie dziś na balkonie na słoneczku, jakie to cudowne uczucie.

Kochane życzę Wam spokojnych, relaksujących i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w gronie rodzinnym i aby każda z Was dotrwała szczęśliwie do czerwca!!!

Wesołego Alleluja!
 
reklama
Witam dziewczyny:)
ja również jestem czerwcóweczką,ale jakos do tej pory nie pisalam...
Mam problem (przynajmniej mi sie tak wydaje) odebralam wyniki na krzywa cukrowa i glukozy we krwi po obciazeniu 75g po 60min mam 122 (6,8) a po 120min 152 (8,5) czy to nie za dużo?? czy to oznacza ze mam cukrzyce ciazowa??? prosze powiedzcie mi bo sie bardzo denerwuje!
 
Witam dziewczyny:)
ja również jestem czerwcóweczką,ale jakos do tej pory nie pisalam...
Mam problem (przynajmniej mi sie tak wydaje) odebralam wyniki na krzywa cukrowa i glukozy we krwi po obciazeniu 75g po 60min mam 122 (6,8) a po 120min 152 (8,5) czy to nie za dużo?? czy to oznacza ze mam cukrzyce ciazowa??? prosze powiedzcie mi bo sie bardzo denerwuje!
Witaj niby tak, ale warto powtórzyć wyniki;)Fajnie, że dołączyłaś do nas;)
 
Same dobre zyczenia dzis na forum...:-)
Ja rowniez chcialam zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia. Zdrowych, wesolych i pogodnych Swiat Wielkiej Nocy. Smacznego jajka i mokrego dyngusa :-) Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej delektujac sie pysznosciami ze swiatecznego stolu oraz swoim blogoslawionym stanem :tak:

Ja zrobilam czesc zakupków, przyprawilam miesko, czekam na malza i jeszcze musimy podjechac do jednego sklepu. Pozniej przygotuje reszte jedzenia,wezme kapiel i poleze. Slonko czasem wyglada i na szczescie Filipek troszke bardziej sie rusza,wiec humor mam dobry. Tylko do rodzinki teskno... :( Milego dzionka Ciezarowki.
 
Witam czerwcóweczki:-)

Ja tylko na momencik bo jestem u Rodziców i nie mam czasu zagladać.

Chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt, smacznego jajka i mokrego poniedziałki:-)

 
kochane ja też pochłonięta zakupami, sprzątaniem, i ogólnie przygotowywaniem także czasu malutko
więc tak tylko na chwileczkę do Was zaglądam by złożyć Wam kochane czerwcóweczki, Waszym bliskim najserdeczniejsze życzonka spokojnych, rodzinnych świąt, samych pyszności na wielkanocnym stole i abyśmy wszystkie szczęśliwie i w zdrowiu doczekały do czerwca 2010 w dwu- i trzy-pakach:-)
Umyj jajka, upiecz babkę,
złap królika, kup sikawkę,
bo Wielkanoc już nadchodzi,
więc się bawić nie zaszkodzi,
lecz uważaj też na kaca,
bo we wtorek czeka praca!!
icon_wink.gif

Kasia z mężem i córeczką oraz juniorkiem w brzuszku;-)
 
wesolych swiat drogie czerwcowki. smacznego jajka i mokrego dyngusa!

ja tez juz powoli zajadam wszystko moja poszyta buzia, wiec dolacze do grona obzaruchow :-)
 
Zdrowia, radości, uśmiechu, cierpliwych i wytrwałych maluszków w brzuszkach i spokojnych hormonów- niech nie uprzykrzają nam i naszym bliskim życia ;-)
Wesołego Alleluja!

Dwa dni spędziłam w kuchni, jutro się okaże, czy się opłaciło ;-)
 
reklama
Witajcie,

Ja niestety nie zdążyłam wam złożyć życzeń w czwartek, a mąż wpadł po pracy i mnie gonił że szybko szybko jedziemy do rodziców.:-( Tak więc trochę spóźnione, ale z serca płynące życzenia dla was:
Aby wszystko było dobrze, wesołych świąt i mokrego dyngusa:-):-)
Przeczytałam trochę pobieżnie to co napisałyście, ale dopiero dzisiaj miałam dostęp do internetu, cieszę się że ze wszystkimi maluszkami jest dobrze:-)
liliti teraz to masz z nas najlepiej, bo przynajmniej wiesz że za 4 tygodnie rodzisz:-) Mała już na pewno będzie duża i wszystko będzie dobrze, więc kochana jeszcze trochę cierpliwości:-)
Gniesha bardzo mi przykro że w tym roku dosięga Cię tyle nieszczęść:-:)-( Światełko dla twojego kuzyna(*) Ale pamiętaj że po gorszym roku, zawsze musi przyjść lepszy:-)

Dziewczyny jeszcze raz wszystkim życzę: WESOŁYCH ŚWIĄT:-)
 
Do góry