reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kochane życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych. Niech maluszki kopią, brykają
i dawają nam wiele powodów do radości :)


Ewuś Tobie życzę dużo siły i zapomnij choć na chwilę w te Świeta o tym draniu i ciesz się świętami razem z rodzinką i maleństwami.
 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

✿............(..(..(
✿.............\..)..)._..-.._
✿............__)/.,','.......`.
✿..........,".....`......,--...`.
✿........,"...@.........'....`...\
✿.......(Y.............(...........;''.
✿........`--.____,.....\..........,..;
✿........((_.,----'.,---'......_,'_,'
✿............(((_,-.(((______,-
….......o00o……………….. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
vVVv..00✿00…_…..… o00o...
(___).`0000´._.(_)_..00✿00..
.~Y~……..|….(_)✿(_).0000.\|
….\|… …..\|/…/.(_)….\|.\|/.|/.\|
\\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|//
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥


Kochane, dawno do was nie zaglądałam ale myśle o Was i trzymam za wszystkie mamusie kciuki. Melduje że u mnie wszystko w porzadku. 1 kwietnia byłam na wizycie, synek waży 1 kg ginka powiedziała ze troche mało jak na 28 tydzien (2 tygodnie do tyłu). Ja przytyłam tylko 5 kg od początku i troche marnie wyglądam ale się trzymam:tak:

Jestem wciąż zabiegana, mamy juz klucze do mieszkania:-) i teraz na głowie remonty, zakupy, załatwiania:szok:. Mieszkanie do generalnego remontu i wogóle nie urządzone, a mój mąż wszystko robi sam. Mam nadzieje że wyrobimy się przed porodem.

Teraz jestem już na zwolnieniu więc częściej zaglądne.

A tymczasem pozdrawiam Was i lecę święcić jajka;-)

Buziole
 
hej dziewczyny!

nie dziwie sie ze zyjecie swietam i radosna atmosfera ja mimo iz w szpitalu stara sie myslec pozytywnie,
dzis dostalamcudowne wiesci od lekarzy ,ze u mnie wszysto ok, mala sie rozmyslila hehe. bede pod kroplówka jeszcze 4 tyg i odstawiaja wszystkie leki- jk dostane skurczy to zaczne rodzic i ok bo mala bedzie juz miec ponad 2kg i jest gowa dól a jak nie to puszcza mnie do domu i tam bede czekac na spontaniczny poród ! ale jestem szczesiwa bo chce ur mała sn w asyscie meza!

pozdrawia i udanych swiat!
 
WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY DLA WSZYSTKICH BRZUCHACZY I ICH RODZINEK!!!

Liliti-no to super że mała nie wychodzi jeszcze 4 tygodnie szybciutko zlecą więc życzę obyś wytrwała!
magdalena-fajnie że wszystko w porządku
 
Witajcie, wpadłam na chwilke po tygodniowej nieobecności i tak w skrócie: gratuluje udanych wizyt i sporych juz bobasków

liliti - trzymam kciuki za ciebie i małą:) dobrez że córcia wkońcu zrozumiała ze gdzie jej teraz będzie lepiej jak nie u mamy w brzucholku:-)

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Wielu wrażeń, mokrej głowy,
w poniedziałek dyngusowy.
”” ”” ”” ”” ”” ”””” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ””
>>>>>> ŻYCZĘ <<<<< <<
Pięknych Świąt Wielkanocnych
 
Zdrowych, radosnych i wesołych Świąt WielkiejNocy!!!
Niech nam nasze szkraby zdrowo rosną w brzuszkach i cierpliwie czekają terminu:tak:!!!
 
Witajcie wielkanocne ciezarowki :-D
My siedzimy nad morzem w domku tesciow ktorzy wyjechali na wakacje, piekna pogoda, duzo spacerow i leniuchowania :-) Poczytam was pewnie dopiero po poniedzialku..Ale wierze ze same dobre nowiny na forum zagoszcza!

Mam nadzieje ze Swieta Wielkanocy mina wam we wspanialej atmosferze, bez trosk i zmartwien, oby dzidziusie w brzuszkach zdrowo rosly i spokojnie czekaly na swoj termin narodzin :tak:
Wesolego Allelujah Kochane Czerwcoweczki!!!!
 
śliczne zyczenia tez sie dokładam i życzę wesołych ,a przede wszystkim spokojnych świat :)

A ja mam jakies dziwne dni, płacze o byle co i non stoper mam nerwa na wszystko :/
 
reklama
Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.


Witajcie.
Nie odzywam się zbyt często, bo ciągle brakuje mi czasu:-(Czytam Was na bieżąco, i trzymam za Was mocno kciuki. Ja czuję się nie najlepiej, na wizycie kontrolnej szyjka była bez zmian, ale niebezpieczeństwo cały czas takie samo:-( Kolejna wizyta po świętach, bardzo się boję tym bardziej że w międzyczasie dopadł mnie wirus żołądkowy- prawdziwa masakra:baffled::no: Dzidzia rośnie, z dnia na dzień jest mi ciężej ale także lżej, bo wiem że jest coraz silniejsza:-) Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Do góry