reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dziewczyny ja tylko na chwileczkę z życzeniami! :-D:-D

Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. l Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.

Szczególnie dużo radości i nadziei życzę Krakowiance i gnieshce, które już tyle wycierpiały. Trzymajcie się! jesteście wyjątkowe, mam nadzieję, że niedługo małe fasolki zawitają u Was :tak:
Ewuś - Tobie życzę wyciszenia i spokoju! Jesteś wspaniałą osobą, nie daj temu dawcy nasienia satysfakcji ze swoich łez i cierpienia! Pokaż całemu światu, a szczególnie swoim chłopcom, że masz wiele siły i miłości, która pokona wszelkie trudności. :tak:
Oczywiście Nam wszystkim życzę zdrowych dzieciaczków, donoszonych ciąż i samych pozytywnych emocji! :-)
:-DAlleluja! :-D

 

Załączniki

  • kartka_49..jpg
    kartka_49..jpg
    24 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Ewus ja nie do konca jestem w temacie ale Ty musisz to przerabiac wszytsko jeszcze teraz w czasie ciazy ? Zycze duzo sily i wytrwalosci !!

Wszytkim Wesolych Swiat spokoju samacznego jajka i mokrego dyngusa !!

Immunoglobina podawana jest tylko na wszelki wypadek ja tez jest maialam robione juz 2 razy przeciw ciala, wiem ze moj lekarz mial w lutym przypadek z dziewczyna po malym wypadku samochodowym gdzie pojawily sie przeciwciala wiec widac woli dmuchac na zimne. Powiedzial mi ze w Warszawie proponuje sie juz wszystkim z rh - na Slasku roznie bywa. Maz robil rozpoznanie w pracy niektorzy lekarze nie slyszeli o podaaniu w ciazy
 
Widzę, że przygotowania świąteczne trwają:tak:
Agi - dobrze, że będziesz pod fachową opieką - trzymam kciuki i mocno wierzę, ze wszystko bedzie dobrze
AniaCh - okropny sen:szok: - naprawdę wybujałe te sny - ja na szczęście nie mam
Izia_tcz - w sumie to chyba dobrze, że koleżanka juz po - przecież martwy płód w brzuchu to niebezpieczeństwo i dla drugiego dziecka i dla matki:szok:
Ewuś - przytulam mocno...

Dziewczynki - ja pewnie jutro zajrzę, ale gdyby coś, to życzę Wam wesołych świąt, pełnych radosci, nadziei i obżarstwa;-)
 
Witajcie!
Wpadam tu tylko na chwilkę aby złożyć Wam życzenia Świąteczne

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,
Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie
wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia.
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
rodzinnego ciepła, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka


Dziś miałam wizytę lekarską wszystkie wyniki dobre. Niestety bez usg i na dodatek nie dała mi skierowania bo wg. niej jeszcze czas i niema co dziecka promieniować. Chyba sama pójdę prywatnie sprawdzić jak się maleństwo rozwija. Dostałam antybiotyk na pego mojego paciorkowca. W 35tyg. mam mieć drugi wymaz czy został pokonany.
Jutro przed południem teść po nas przyjeżdza i zabiera nas do Radomia. Caly tydzień będziemy trochę u jednych trochę u drugich rodziców. Wobec tego niewiem czy będę miała możliwość do Was tu zajrzeć.
Pozdrawiam Was wszystkie! Trzymajcie się!!!








 
Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.

zycze JA i M. i dzidzia:)

Ewus-trzyma kicuki za ciebie-chodz tez nie jestem w tematcie ale sie cofne i poczytam


 
Kochane czerwcóweczki na te święta

Mnóstwo radości, jaj obfitości, koszyka marzeń i mocnych wrażeń.
W dyngusa dużo lania i radości z leniuchowania
:-D:-D:-D
 
Dziewczyny mam dziś mnóstwo pracy jeszcze więc tylko na chwilę by złożyć Wam życzenia, pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych.
 
Wszystkim czerwcowym brzuchatkom
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
szczerze życzy
Badaicka z rodzinką

 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane, życzę Wam aby nastrój tych Świąt
przybranych wiosenną radością
i beztroską utrwalił się w Waszych sercach na długi, długi czas
i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności.
Wiary w życie, które się budzi, nadziei i wiele błogosławieństw
od Zmartwychwstałego Chrystusa oraz wiele radości!
Spędźcie ten czas najlepiej jak to możliwe i pomyślcie,
że na kolejną Wielką Noc nasze Zajączki już będą z nami !:-)

 
Do góry