reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam się!
Ewela - Ty litości nie masz - mi tu cukry z rana szaleją a Ty kusisz takimi babeczkami:szok:
jak nie wino, to babeczki - no ja zwariuję;-)

Ewuś - przytulam - i powtórzę za Zdec - jak zobaczysz maluszki to siła sie pojawi - a na razie to skorzystaj z pomocy jak najbardziej - macie pewnie tam ośrodek interwencji kryzysowej u siebie - tam powinien być psycholog za darmo

pozdrawiam Brzuchatki a wizytujacym życzę super wieści
 
reklama
Witam,

ja w końcu poszłam do fryzjera:-D i z mojej króciutkiej fryzurki zrobila się jeszcze krotsza:-D dzisiaj pójde na jakieś zapupki ciuchowe, bo na swięta nie mam co ubrac:confused:
mamo mikołaja -spokojnej drogi do Polski i wesołych świat:-)
sealet - gratuluje dobrych wieści:tak:
U mnie juz drugi tydzien brzuszek bez zmian 100 cm:confused:
 
Czesc dziewczyny witam sie porannie w ten słoneczny dzionek poszłabym na spacerek ale trzeba leżeć:)

Wszystkim dziewczynom których nie bedzie juz na BB zycze Spokojnych Mokrych i pełnych Miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH:)

ja cos nie mogłam spac dzisiaj jakos nie wygodnie mi było :(((( i ogólnie jakos sie nie wyspalam :(:no::no::no:

dziewczynom ktore wizytowały gatuluje super wiesci,maluszki coraz wieksze:-D:-D:-D\

ewuś- tak jak dziewczyny pisały dużo spokoju mysl o chlopcach a ich ojca jeszcze spotka kara zobaczysz:tak:

ewela- ale apetyczne babeczki mniam mniam:-D:-D:-D

Magda M- ja miałam nisko ogólnie brzuszek ale ostatnio zauważyłam ze mam jeszcze nizej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie BBabeczki :cool2:
Dzisiaj spałam jak zabita - pomimo dwukrotnego wstawania - i nadal mi się chce spaaać. Pogoda się popsuła, jest szaro, wietrznie i pochmurnie:-(
W tym tygodniu brzuszek 105cm, wiec po raz pierwszy od miesiąca +3cm.
Wczoraj rozpakowaliśmy kanapę i fotel w nowym mieszkanku - jak dobrze pójdzie to przeprowadzka pod koniec kwietnia :baffled:. Zaraz ruszam na poszukiwanie lamp, karniszy, firanek i innych akcesoriów:cool2:
Babeczki, wino, serek pleśniowy - mniam!!!! Jeszcze trochę dziewczyny, jeszcze trochę....

Z tego co wiem nadżerka nie jest przeciwwskazaniem do porodu SN, ja swoją leczyłam przed ciążą, ale gin uprzedzał, że w ciąży może nawrócić.

Miłego dnia!
 
sealet to pewnie te chmury z dolnośląskiego zawędrowały nad morze :-) u nas dziś śliczna pogoda w końcu :-)

Właśnie sobie uświadomiłam że mój facet za 2 tygodni ma imieniny a u mnie jak zawsze brak pomysłów na prezent, może wy macie jakieś pomysły??
 
Czesc Ciezaroweczki :) nie wiem co sie ze mna dzialo w nocy. Tv wylaczylam ok1.20,zasnelam ok 2...,pozniej siku i znowu siku o6 i pobudka ponownie przed7razem z mezusiem... Obejrzalam powtorzenie 'Majki' i juz zasnac nie moglam... Zawsze i tak jeszcze leze,ale dzis sie podnioslam,posciel juz sie pierze.Niebo bezchmurne, choc rano byl przymrozek. Snidanie zjedzone i dopiero po mierzylam brzucha.. tyle samo. Oscyluje w okolicach 105cm.Zalezy w ktorym miejscu dokladnie mierze,ale raczej bez zmian. zaraz uderzam na jakies zakupki, cos do ubranka dla siebie. Chyba bedzie dobry dzien. pozdrawiam wszystkie i zycze milegodnia.
 
hej mmuśki !

my z Sonia dwupaku i chyba poki co odwidzialo jej sie wychodzic, wczoraj miałysmy usg i mała wazy juz 1320g ,rozpycha sie strasznie i wystawia stopy po lewej stronie brzucha.
przychodzi do mnie pani i mam gimnastyke w lozku bo po dwuch tyg lezenia wcielo mi miesnie na nogach wiec musze cwiczyc. dwa razy dziennie mam ktg i na szczescie skurcze powstrzymane, jedyne co jest niemile to co 4 dni zmieniaja wenflon do kroplowki i juz nie ma mnie gdzie kłuc tak rece bola a co rano krew pobieraja do badania zeby wykryc ewentualne zakazenie.
panie podziwiaja moj pokoj o mezus przyniosl mi mix kwiatowy w doniczce;zonkile,bratki i stokrotki a do tego tulipany w wazonie wiec mm prawie jak w domku hehe,powoli se przyzwycajam do tej rzeczywistosci ale wiem ze to minie i w trojke wrocimy do domku.

zycze wam pogodnych i rodzinych swiat!!!!
 
Witam!Ja dziś nocka też troche w kibelku troche kręcenia w łóżku masakra i jeszcze mnie złapał skurcz wnoge ale czegoś takiego jeszcze nie miałam strasznie bolało a jeszcze przez brzuch nie mogłam się schylić żeby to rozmasować póżniej bałam się usnąć żeby mnie znów nie złapał!chyba trzeba zwiększyć dawke magnezu a i tak biore już 6 tabletek na dzień!
cytrusik-winko i serki pleśniowe mmm ale ja ostatnio też mam chęć na winko może organizm naprawde potrzebuje ale chyba łyczek i już bym była załatwiona:-D
ewus-musisz być silna pokażesz jemu kto jest górą!

Mój brzuchacz dziś 93cm czyli 1cm do przodu ale brzuszek jest bardzo wysoko pod samymi cyckami aż ciężko oddychać w poprzednich ciążach miałam zawsze niżej.
 
Witam Was słonecznym przedpołudniem :-)
Ja dziś wyspana jak rzadko kiedy (w końcu!!!:tak:) i zadowolona.
Wczorajsza wizyta OK, pomimo, że bez usg. (Na usg jestem za 3 tyg umówiona), serduszko niuniu bije pięknie i bardzo równiutko, aż ją sam lekarz pochwalił;-) A druga ważna rzecz, że moje wyniki z prób nerkowych są bardzo dobre:-):-):-) Co prawda lekarz zastrzegł, że mam bacznie zwracać uwagę na swój organizm bo przy gestozie to się może szybko i diametralnie zmieniać, ale póki co jest ok. Moje ograniczenie soli (a ściślej sodu) w diecie dało rezultat taki, że mam go nawet poniżej normy w badaniach i mam zalecenie aby tak drastycznie nie eliminować sodu. Obrzęki i popuchnięte dłonie i stopy jak były tak będą i gin mówi, że do porodu to się ich nie pozbędę, może jednak się uda żeby się chociaż nie zwiększały...

Kupiłam wczoraj numer specjalny miesięcznika Dziecko, zatytułowany Niemowlę i baaardzo go Wam polecam, dużo przydatnych informacji dotyczących poszczególnych miesięcy w pierwszym roku życia malucha, od pielęgnacji poprzez żywienie do propozycji jak można sobie z najczęściej pojawiającymi się problemami poradzić.

Widzę, że pojawił się temat zachcianek na winko i wróciła kwestia czerwonego wina w ciąży, jak zawsze są różne zdania... Ja zawsze będę stała na straży twierdzenie, że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu w ciąży, jakiegokolwiek alkoholu i każda wypita ilość zwiększa zagrożenie dla malucha. Na BB pojawił się wątek na ten temat https://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/fas-zawalcz-o-swoje-dziecko-36419/

Z innych rzeczy pochwalę się, że zrobiłam wczoraj na obiad kurczaczka wg eksperymentalnego przepisu; jest szybki, łatwy a efekt po prostu rewelacyjny! Wrzucę przepis go odpowiedniego wątku może któraś z Was się skusi :tak:

Ewuś - nieciekawa sytuacja ale dziewczyny już wiele napisały, nie możesz się poddawać; w sumie to można się było spodziewać takiego rozwoju sytuacji, często ludzie, których wcześniej coś łączyło w obliczu sądu potrafią wywlekać najbrudniejsze sprawy i pokazywać swoje najgorsze oblicze. Ty masz w tym teraz tylko jedno zadanie - zachować do tej całej sprawy odpowiedni dystans!

Liliti - super wieści!!!! Bardzo się cieszę! Oby tak dalej, dla Ciebie też spokojnych i pogodnych świąt!

Gryzka - z tym bezalkoholowym malibu to spróbuję :) mam i wspomniany syrop kokosowy i mleczko :)

UfoEmilka - witaj u nas i pisz do nas często!

Anecznik - czytałam ten artykuł, który polecałaś o tej nastolatce, najbardziej mnie w nim rozłożyło stwierdzenie : " Poszkodowana urodziła dziecko 27 października 2009 r., w toalecie obok szatni sali gimnastycznej przy gimnazjum w Przelewicach, którego jest uczennicą. Do tej pory nikt nie wiedział, że ta 14-letnia wtedy dziewczynka jest w ciąży. " Jak można nie zauważyć, że dziewczyna jest w ciąży, rozumiem na początku ale później? Niezależnie do tego jak jest zbudowana i jak się ubiera to się nie da tego ukryć.. Dla mnie to jakaś paranoja!

Słoniczka - dobrze, że wracasz do formy
 
reklama
Do góry