reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry!
Paula - leż jak kazał lekarz - by malutka poczekałą sobie jeszcze te 10 tygodni w brzuszku:tak: a waży sobie już troszkę;-)
Kpi23 - zdrówka dla Ciebie - i odpocznij sobie w końcu kobieto;-) nie szalej zbytnio z wykańczaniem mieszkania. No i super wieści z wizyty - tak trzymać:tak:
Milka - nie rozumiem dlaczego pani w laboratorium uważa, że po obciążeniu po 2 godzinach ma być mniej niż na czczo - pierwsze słyszę:szok: a Lencja super wszystko juz napisała - gratuluję wyników:tak:
Emalia - no to Cię nie oszczędza maleństwo w kopniakach? współczuję
Liliti - super, że takie dobre wieści u Was - trzymam kciuki nadal
Lencja - ja niestety o próbach nerkowych nic nie wiem, czy na czczo (jakie to w ogóle badanie???) - ja muszę na 12 kwietnia na wizytę zrobić próby watrobowe - robicie to w ciąży - mój lekarz powiedział, że to akurat na tym etapie się robi
Gryzka - przytulam - ospa nie jest zbyt miła dla nikogo:no: Biedna Małgosia

Miłego dnia Wam życzę Brzuchatki;-)
 
reklama
Witam!dziś zapowiada sie śliczny dzień mam nadzieje że gin go wieczorkiem nie popsuje:baffled:
Moja córcia dziś miała rano zły humorek i nie chciała się ubrac do przedszkola także z rana się z nią troche namęczyłam ale udało się spóżnioną zaprowadzić:tak:Mężulek dziś w domu bo wczoraj był u hirurga rozciął mu torbiel który muśię robi na tyłku podobno ból okropny bo to jakaś ropa sięzbiera i to puchnie ostatnio to miał jak byłam w ciąży z Marysią a teraz z Zośką i znowu mu się zrobiło stwierdziłam że to skutek uboczny u niego moich ciąż on też musi się pomęczć:-D
liliti-trzymaj się nadal w dwupaku:tak:
 
Andzia_S - postaram się odpoczywać ale to trudne, juz sobie wyszukałam zajęcie ... pomagam rodzicom i mężowi w prowadzeniu firmy ... co prawda tylko piszę pisma ale czuję się tu potrzebna ...
A urządzanie mieszkanka to sama przyjemność będzie ... oczywiście przemęczać sie nie będę i do cięższych spraw zatrudnię mężulka ;)

ewelinka307 - niesamowite, co piszesz ... czyli mężuś przeżywa ciążę razem z Toba ... haha
 
Ostatnia edycja:
witajcie. z mojej wczorajszej wizyty wiem tyle :
- kuba nadal ma ''cos'' co przypomina jajeczka miedzy posladkami:)
- wazy prawie 1.200
-nadal ulozony glowka w dol ,tak juz od 22tc sobie lezy...

lekarz sprawdzal ilosc plynu owodniowego, lozysko, malego pomiary robil, serduszko bije wzorowo, kiepsko mogl mu odbowy zmierzyc,bo nagle zachcialo sie malemu krecic , i pukac:D
szyjka skrocona ,ale zamknieta, moje wyniki badan tez super,nie mam cukrzycy,bakterii w moczu, niczego w krwi. normalnie cale zycie chorowalam a teraz wzor ksiazkowy zdrowia..
i jeszcze jedna anomalia... od poczatku ciazy schudlam 4kg,nie przytylam nic a nic,a jem za 2,czaSEm za 3:D lekarz sam nie wie dlaczego.
 
Witam kochane. Ja rano byłam już w mieście i zamówiliśmy z moim K obrączki, tak więc coraz bardziej do mnie dociera ,że to już niedługo :tak::-)
Andzia , jak już wczoraj pisałam , ide 19-ego na USG i mam nadzieje ,że serduszko Jasia też wchłonęło to zwapnienie. A z moimi żebrami to naprawdę masakra jakaś. Ale dam rade :tak::-D
 
Cześć dziewczyny!

Paula -duża już Twoja panna :-) Kazali leżeć to leż ile się da - już niedługo :tak: ja dzisiaj na 15-ta jadę podejrzeć maleńką na 3D / może tym razem buźkę pokaże/ do innego gina i też poproszę o konsultację w sprawie szyjki. Mój gin jakoś tak się nie przykłada...
liliti - świetne wieści!!! Tylko tak trzymaj :-p
Lencja - do prób nerkowych / kreatynina, mocznik, BUN/ nie trzeba być na czczo
Gryzka - oby ospa u córci przeszła z jak najmniejsza ilością swędzących krostek. Najlepiej zasusza gencjana na wodzie, tylko dziecko jest całe w fioletowe kropki. Przynosi większą ulgę niż wszystkie smarowidła razem wzięte. I o dziwo nowoczesne środki do prania potrafią ją całkiem ładnie sprać!

Ja wczoraj walczyłam z paskudną migreną, nawet środki przeciwbólowe nie pomagały... wszystko przez wózek ,który mam po siostrzenicy. Wyciągnęłam go wczoraj z piwnicy i się załamałam - wg mnie jest to po prostu cięższa spacerówka, a nie wózek od 0+ jak podaje specyfikacja. Tak to coś wygląda : Wózek URBAN DETOUR + Folia + Fotelik + Dodatki (980587917) - Aukcje internetowe Allegro
Moja siostra miała tylko ten wózek i była zadowolona, ale ja sobie nie wyobrażam wożenia noworodka w takich warunkach, bez gondolki....Pokłóciłam sie o to wczoraj z mężem...Ehhh... Na później ten wózek będzie genialny, ale jakoś trzeba będzie przetrwać pierwsze 4 miesiące....Kupować inny? Pewnie się na tym skończy....
Wyżaliłam się :cool2: już lepiej
Od razu informacja dla ewus - wózek ten też jest w sprzedaży dla bliźniaków i podobno rewelacyjnie się sprawdza, ale tez jako spacerówka
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj u mnie od rana widoczne chęci do działania - z racji olewajstwa mojego gina na NFZ (nie mogę się doprosić o usg, co wizytę mówi że następnym razem) - umówiłam się na usg 3D prywatnie :-) termin dopiero na 12 kwietnia, ale to przecież szybko minie :-)

Kasi się od dwóch dni chyba jakiś trening do maratonu włączył, bo kopie co chwilę, i się obraca coraz to w inna stronę, co by mamusię dookoła obkopać hi hi
Najlepiej jest rano, ja śpię na boku (tak tak lewym), a Kasia mnie kopie równocześnie w jeden bok i drugi bok (nie wiem jak i czym to robi ?) tak długo aż mnie nie obudzi i tak długo aż nie wstanę. Uparta dziewczyna ;-)

Buziaczki :-)
 
annajak-u mnie ostatnio to samo nadaje stereo ale rozszyfrowałam że z jednej strony kopie czymś większym czyli pewnie nogi a z drugiej troszke mniejsze udeżenia czyli chyba rączki:tak:
 
Cześć babeczki!
Ja mam dzisiaj dzień wolny, więc pospałam do 12.... Nadal czuję się średnio, ale wieczorem mam dziś wizytę, więc mam nadzieje, że humor mi się polepszy jak usłyszę serduszko Małgosi :-)
A ja dzis robię na obiad pizzę pierwszy raz w życiu, mam nadzieję, że jakoś dam radę...

liliti
- cieszę się, że sytuacja opanowana!
madziaja- cudownie, że masz autko i nim jeździsz- zobaczysz jak szybciutko się do niego przyzwyczaisz tak, że nie będziesz mogła żyć bez niego ;-) Gratuluję!
Gryzka- zdrówka dla Malgosi- oby ta ospa przeszła szybko i niezbyt męczoco
Paula- wypoczywaj i dbaj o siebie!
ewelinka307- ach te fochy z rana z ubieraniem trzylatka, wiem coś o tym niestety:baffled:
cobra- cudownie, że że z maluszkiem wszystko ok, no i, że Ty jesteś okazem zdrowia! Z tą wagą to ja widzę ewidentną winę Twojej szefowej i stresu, który ostatnio miałaś, w sumie jak jesteś zdrowa to tylko zazdrościć, że nie tyjesz ;-)
sealet- faktycznie ten wózek to tak nie za bardzo dla malutkiego leżącego dzieciaczka... Może kupicie jakiś tani używany wózeczek z gondolką na te kilka pierwszych miesięcy...

Miłego dnia!
 
reklama
kajdusia - pewnie na tym się skończy:tak: udaje się czasem całkiem sensowne rzeczy znaleźć. Trzeba będzie też popytać po znajomych - może coś się znajdzie na początek ;-). Po prostu marudzę z zaskoczenia, bo od początku ciąży byłam pewna, ze mam rewelacyjny wózek - z relacji siostry:-p. Teraz trzeba będzie poszukać:-)

Mojej małej tez zdarza się kopać po skosie - z jednej strony w żebra, a z drugiej tuz nad biodrem:-D Pewnie się przeciąga przed spaniem:-)
 
Do góry