reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam Was serdecznie:)

weekendzik zleciał baaaardzo szybko:) w sobotę rano byłam u fryzjera, a potem chwila w domu i pojechaliśmy na urodziny do znajomych, wróciliśmy przed północą:-p
a w niedzielę od rana remont pokoju, a ja miałam gości-koleżanka z półtorarocznym synkiem przyjechała.a dziś przed południem też kumpela do mnie zawitała i zaciągnęła mnie żebym poszukała z nią sukni ślubnej:) oj przypomniały mi się czasy kiedy ja dla siebie szukałam:-)
oj jak bym chciała do świąt uporać się z remontem pokoju Bąbla
a dziś bawiłam się z Tymkiem;-) jak pukałam do brzuszka do on mnie kopał:tak: haha ale super uczucie chyba z pół godziny tak siedziałam:-D

emalia82 fajnie że się odezwałaś, a czy ten ból żeber to od kopania przez maluszka? bo ja tak miewam, jak dotykam żeber to jakbym miała tam sińce:sorry2:
Gryzka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-) mam nadzieje że mimo iż nie możecie nigdzie wyjść to spędzicie ją bardzo miło
Kasiulka_1980 cieszę się że z Hanią wszystko dobrze, i gratuluję przeprowadzki:tak:
Lencja współczuję Ci tej bezsenności, oj ja naszczęście jak wstaję do toalety to zasypiam po krótkim czasie, ale jak ktoś Ci tu radził robię to całkowicie po ciemku, ja nawet czasem z zamkniętymi oczami chodzę w nocy po domu byle się nie wybudzić:-p:-p:-p
anecznik potrafisz mnie rozbawić, jak nie uchatka to antylopa:-D:-D:-D
ewela28, paulka82, kajdusia dziewczyny duuuużo zdrówka Wam życzę, obyście jak najszybciej doszły do siebie:tak:
madziaja biedna ta Twoja córcia, namęczyła się nocą dobrze że jest już lepiej, super że kupiliście autko, napewno przy dwójcie dzieci bardzo Ci się przyda:tak:
ewuś bardzo ładnie wygladasz w nowej fryzurce:-)


oby u Agi78 się poprawiło. Trzymaj się kochana!!!
 
Witam
ja juz po wizycie z malutka wszystko ok fikała w najlepsze jest nadal tydzien starsza wiec termin przesuwa sie na koniec maja a 2-3 czerwca, malutka waży 1660 gram i jest słodka

gorzej ze mną bo okazalo sie ze szyjka sie skróciła do 1,5 cm i niestety zaczela sie rozwierac dostałam leki i mam lezec w łózku leżakowac i oszczedzac sie bo mała juz głowka w dól jest i pcha sie na swiat:szok::szok::szok:
lekarz zaproponowal mi szpital ale narazie poleze w lozku, jesli bedzie cos sie dzialo to mam dzwonic do niego i na izbe przyjec jechac, wiec malutka moze urodzic sie szybciej musze wsyztsko zrobic zeby pozostała w brzuszku jak najdłużej bo to dopiero 31 tydzien

tak wiec postaram sie Was podczytywac z łózka
mam nadzieje ze u innych dziewczyn po wizycie bedzie wszystko ok
sle buziaczki:):-)
 
Witam
ja juz po wizycie z malutka wszystko ok fikała w najlepsze jest nadal tydzien starsza wiec termin przesuwa sie na koniec maja a 2-3 czerwca, malutka waży 1660 gram i jest słodka

gorzej ze mną bo okazalo sie ze szyjka sie skróciła do 1,5 cm i niestety zaczela sie rozwierac dostałam leki i mam lezec w łózku leżakowac i oszczedzac sie bo mała juz głowka w dól jest i pcha sie na swiat:szok::szok::szok:
lekarz zaproponowal mi szpital ale narazie poleze w lozku, jesli bedzie cos sie dzialo to mam dzwonic do niego i na izbe przyjec jechac, wiec malutka moze urodzic sie szybciej musze wsyztsko zrobic zeby pozostała w brzuszku jak najdłużej bo to dopiero 31 tydzien

tak wiec postaram sie Was podczytywac z łózka
mam nadzieje ze u innych dziewczyn po wizycie bedzie wszystko ok
sle buziaczki:):-)

to się oszczędzaj, leż jak najwięcej, a w razie niepokojoących objawów od razu mykaj na IP niech córcia jeszcze siedzi w brzuszku. masz już co nosić, 1600g, nieźle. ja idę jutro na wizytę ciekawe ile mój waży:confused::-D
 
to się oszczędzaj, leż jak najwięcej, a w razie niepokojoących objawów od razu mykaj na IP niech córcia jeszcze siedzi w brzuszku. masz już co nosić, 1600g, nieźle. ja idę jutro na wizytę ciekawe ile mój waży:confused::-D

pewnie ze bede mykac jak cos na IP malutka najwazniejsza:)

pewnie synus wazy mniej wiecej tyle co nasza ksieznicza moze nawet troche wiecej

ja lezakuje laptop obok hi hi
 
witajcie ;)

od chyba juz 3 tygodni jestem na zwolnieniu (najpierw gardło a teraz już ciążowe ... ;))))) i ciągle nie mam na nic czasu. Odkąd lepiej się poczułam nadrabiam zaległości we wszelkich możliwych dziedzinach mojego życia ... jakbym przeczuwała, że później będzie krucho z czasem ...

u mojej córci wszystko w porządku, buszuje w brzuszku, serduszko bije prawidłowo ...
szczegółowe USG będzie na kolejnej wizycie, 16 kwietnia, jak już moja Pani Doktor wróci z macierzyńskiego ... wtedy i ja się pochwalę ile waży ;)))

w tym tygodniu chyba skończy się wykańczanie mieszkania (i nas ;)) i zaczniemy ściągać meble i się urządzać, no i niebawem przeprowadzka!!!!!! huuurrrraaaa!!!!

postaram się juz pilniej zaglądać i nadrobić co tam u Was słychać ...
 
paula-to oszczędzaj się kochana ja też sobie po pracy poleguje a laptop obok ciekawe czy moja szyja się jeszcze skróciła z 2,4cm ale odkąd mi kazał to ile moge leże tylko w pracy 4godz siedze skocze po zakupy i leże u ciebie dzidzia już spora nawet jak się urodzi to będzie ok ale lepiej niech siedzi w brzuszku jak najdłużej:tak:
 
reklama
Do góry